Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowe technologie dla służb utrzymania ruchu

 

Trendy w UR na Maintech 2019
 

11 czerwca 2019 r. we Wrocławiu na Konferencji Maintech zorganizowanej przez czasopismo Inżynieria & Utrzymanie Ruchu spotkali się zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami i koncepcjami związanymi z utrzymaniem ruchu.

Aktualnie do codziennej pracy służb utrzymania ruchu wkraczają nowe technologie, do których należą analizy Big Data, sztuczna inteligencja, predykcja itp. Czwarta edycja Maintech była okazją do zapoznania się z nowymi trendami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku, jak również miejscem spotkań i rozmów z osobami z działów UR, nawiązania kontaktów z wystawcami, uczestnikami oraz prelegentami.  

Uczestników w tematykę konferencji wprowadził Maciej Gulanowski, prelegent i autor artykułów dotyczących efektywnego zarządzania produkcją oraz podnoszenia efektywności funkcjonowania służb utrzymania ruchu.

Zainteresowanych tematyką UR zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tegorocznego wydarzenia, zamieszczoną na stronie www.maintech.pl oraz fotorelacją przygotowaną przez czasopismo Inżynieria & Utrzymanie Ruchu.


Źródło: Czasopismo Inżynieria & Utrzymanie Ruchu

Dodano 13.06.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy