Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

IoT Gateway - park maszynowy pod kontrolą

 

Oprogramowanie IoT Gateway Bosch Rexroth
 

Nowoczesna produkcja nie może obejść się bez informacji z parku maszynowego. Przebieg procesu i jego parametry bardzo często zależą od stanu technicznego maszyn. Dostęp do tych informacji można uzyskać na wiele sposobów, w tym klasycznie - instalując na na maszynie dodatkowego źródła, jak czujniki czy mierniki i zbudowanie nowej instalacji lub w tańszy i łatwiejszy sposób oferowany przez firmę Bosch Rexroth, w oparciu o wykorzystanie danych już zainstalowanych na maszynie.

Interface oprogramowania IoT Gateway Bosch Rexroth
Fot.: Interface oprogramowania IoT Gateway

Aby monitorować dane na maszynie, wystarczy zainstalować oprogramowania IoT Gateway firmy Bosch Rexroth, które umożliwia łatwe i cykliczne pobieranie danych z napędów, sterowników PLC, z mierników i czujników, za pomocą różnych protokołów komunikacyjnych oraz wysyłanie ich we wskazane miejsce, jak systemy MES, ERP, chmury obliczeniowe czy zapis do bazy danych, zapewniając przy tym odpowiedni poziom bezpieczeństwa, dla maszyn i urządzeń, które nie były zaprojektowane pod kątem zbierania danych.

Oprogramowanie IoT Gateway pozwala w łatwy i ekonomiczny sposób pozyskiwać informacje z różnych sterowników PLC,  otwierając maszyny na nowoczesne rozwiązania IT.

Bosch Rexroth IoT Gateway interfejs
Fot.: Opis oprogramowania IoT Gateway 


--> Ściągnij demo oprogramowania IoT Gateway i przetestuj

--> Obejrzyj filmy instruktarzowe o IoT Gateway 


Źródło: Bosch Rexroth
Redaktor: MRR

Dodano 04.01.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy