Szukaj w działach:

Zrobotyzowany przewodnik po INNOFORM® 2024

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Branżowe nowości, fachowa wiedza, merytoryczne dyskusje - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, które odbędą się w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. w Bydgoszczy.


Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze ponownie będzie gościć narzędziowców i przetwórców tworzyw sztucznych. To ważne branżowe wydarzenie odbywa się w regionie, w którym działa prawie 1000 przedsiębiorstw z tej branży.  

Odwiedź Targi INNOFORM® 2024 bezpłatnie

Dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych biletów, które uprawniają do udziału w targach i wydarzeniach zawartych w programie. Aby otrzymać bezpłatny bilet wystarczy uzupełnić krótki formularz rejestracyjny. 

--> REJESTRACJA ON-LINE

--> ZAPROSZENIE NA TARGI

Wystawcy Targów INNOFORM® 2024

Wszyscy zgodnie potwierdzają, że na Targach INNOFORM® nie brakuje dobrze zorientowanych i zainteresowanych ofertą klientów. Targi to także arena promocji branżowych nowości. W tym roku 85 wystawców zaprezentuje ofertę 160 firm z całego świata. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

--> LISTA WYSTAWCÓW

--> KATALOG WYSTAWCÓW

--> PRODUKTY WYSTAWCÓW

 --> PLAN/MAPKA TARGÓW

Program merytoryczny Targów INNOFORM® 2024

Tegoroczna edycja targów INNOFORM® to nie tylko prezentacje wystawców, ale także starannie przygotowany wartościowy i merytoryczny program towarzyszący ukierunkowany na obecnie stojące przed branżą wyzwania. O nowych trendach, wyzwaniach i planach na rozwój będą rozmawiać branżowi specjaliści i praktycy. Tematem przewodnim tegorocznych targów będzie circular economy.

--> PEŁNY PROGRAM TARGÓW

Pierwszego dnia targów odbędzie się konferencja branżowa pt. „Recykling tworzyw w gąszczu regulacji. Jeszcze szczytna idea czy już utopia”. W ramach konferencji przewidziano dwa panele. Pierwszy z nich dotyczyć będzie tematyki wymagań zrównoważonego rozwoju w obszarze polimerów oraz nowych regulacji krajowych i międzynarodowych, a także tego jak wpływają one na kondycję biznesu i jaka czego go przyszłość. Drugi panel poświęcony będzie ESG i wprowadzanym regulacjom w tym obszarze. Uczestnicy panelu przedstawią jak należy przygotować przedsiębiorstwa do wdrażania tych wymagań, tak aby firmy mogły dalej się rozwijać. Uzupełnieniem konferencji będzie blok prezentacji dotyczących nowoczesnych rozwiązań dla narzędziowni.

--> KONFERENCJA RECYKLING TWORZYW

Drugiego dnia warto zajrzeć do Strefy Prezentacji, gdzie od godziny 11:00 będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla branży narzędziowej i przetwórczej.

Giełda Kooperacyjna na Targach INNOFORM® 2024

Kolejny raz w ramach Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® 2024 odbędzie się Giełda Kooperacyjna B2B. W formie stacjonarnej drugiego dnia targów 17 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, a trzeciego i czwartego dnia 18-19 kwietnia w formie online poprzez platformę match-makingową. Formuła kilkunastominutowych spotkań B2B pomiędzy przedsiębiorcami to doskonała okazja do zapoczątkowania owocnej relacji biznesowej.

--> GIEŁDA KOOPERACYJNA B2B

Tego dnia warto również zajrzeć do Strefy Prezentacji, gdzie od godziny 11:00 będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla branży narzędziowej i przetwórczej.

Godziny otwarcia Targów INNOFORM® 2024:

  • Wtorek, 16.04.2024 r. 09:30 – 16:30
  • Środa, 17.04.2024 r. 09:30-16:30
  • Czwartek 18.04.2024 r. 09:30-15:00

--> INFORMACJE PRAKTYCZNE

 

 

Źródło: Targi w Krakowie
Zdjęcie: Targi w Krakowie
Film: ZrobotyzowanyTV

 

 

POWIĄZANE
Automatyzacja i cyfryzacja bez mitów DMG MORI, KUKA, POLARIS ENGINEERING i SANDVIK COROMANT angażują się we wspólny pro...
PROCON/POLZA 2020 w hybrydowej formule Największa konferencja zakupowa w Polsce i jedna z największych w Europie - PROCON/POLZAK...
Spyrosoft będzie zarządzał pracą robotów autonomicznych Wrocławska odział firmy Spyrosoft rozpoczął realizację projektu związanego z zarządzaniem...
ROBOTYKA & CAx/PLM – cykl webinariów CAMdivision Najbliższe bezpłatne webinary CAMdivision będą dotyczyły szeroko pojętej Robotyzacji, kt&...
Automatyzacja procesów dużym potencjałem rozwoju Wprowadzenie robotyki do ustalonego procesu może wydawać się skomplikowane i kosztowne. Je...
ABB inwestuje centrum robotyki w Szwecji Firma ABB zainwestuje 280 mln dolarów w swoje europejskie centrum robotyki w Szwec...
Partnerzy