Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Targi KOMPOZYT-EXPO® przesunięte

 

SYMAS 2019 rozmowy
 

Kalendarz wydarzeń targowych w całym kraju bardzo się zmienił. Większość centrów targowo-wystawienniczych przełożyło swoje wiosenne imprezy na jesień. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, Targi w Krakowie podjęły decyzję o połączeniu dwóch istotnych wydarzeń. 

Przesunięciu z dni 6-7 października na termin 14-15 października 2020 uległy 11. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, tak aby odbywały się równocześnie z 12. Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz 12. Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE.

Targi KOMPOZYT-EXPO® są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie branży. Stabilny i dynamiczny wzrost budowany jest na rosnącym popycie na produkty i półprodukty kompozytowe. Ubiegłoroczna, 10. Jubileuszowa edycja wydarzenia pokazała, że polski przemysł walczy o swój kawałek tortu wykrojony z globalnego rynku.

Firmy z sektora materiałów kompozytowych często poszukują rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu, automatyzacji procesów produkcji i innowacji przemysłowych. Wdrożenie tych kluczowych zmian wiąże się z zaangażowaniem szeregu ekspertów. Właśnie te tematy poruszane są podczas Targów SYMAS® i MAINTENANCE, które w tym roku będą organizowane już po raz dwunasty. Połączenie terminów KOMPOZYT-EXPO® oraz SYMAS® i MAINTENANCE usprawni wymianę wiedzy pomiędzy firmami, umożliwi szerszy dostęp do wielu produktów, usług oraz rozwiązań, pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy, a także ułatwi szybsze ustalenie warunków współpracy i podpisanie kontraktów pomiędzy tymi, istotnymi dla siebie wzajemnie, gałęziami przemysłu.

Udział w tych wydarzeniach zapewnia również uczestnikom dostęp do dodatkowej, specjalistycznej wiedzy, ponieważ organizator zaplanował szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.: Jesienną Szkołę Utrzymania Ruchu, Międzynarodowy Kongres Kompozytowy, zorganizowany przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych, konferencję Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich, jak również bezpłatne warsztaty i prezentacje techniczne.

Organizator zaprasza do EXPO Kraków w terminie 14-15 października 2020 roku. 


Więcej informacji na www.kompozyt-expo.plwww.symas.krakow.pl oraz www.mtc.krakow.pl 


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 23.04.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy