Szukaj w działach:

Oferta szkoleń FANUC z 20% rabatem

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

W dniach 27 listopada - 15 grudnia br. producent zaprasza klientów do korzystania ze swojej szerokiej oferty szkoleń z 20% rabatem. Zakupiony voucher będzie można wykorzystać na dowolne szkolenie, wybrane z aktualnego katalogu, aż do 30 czerwca 2024 r.


Upowszechniający się trend automatyzacji i robotyzacji, napędzany rozwojem sztucznej inteligencji, zmienia oblicze rynku pracy. Maszyny przejmują realizację powtarzalnych zadań, dzięki czemu poprawia się efektywność procesów, a jednocześnie rośnie wymóg wyposażania pracowników fabryk w nowe kompetencje i praktyczne umiejętności. Wysoko wykwalifikowany pracownik, to pracownik świadomy, który potrafi wykorzystać swój potencjał dla dobra produkcji. 

Według ostatniego raportu „Niedobór talentów” Manpower Group” w Polsce 72 proc. firm ma w tej chwili trudności w obsadzaniu stanowisk pracy nowymi pracownikami o pożądanych kompetencjach (o 2 pkt proc. więcej niż rok wcześniej). Nic więc dziwnego, że zarówno pracownicy, jak i właściciele firm poszukują sposobów korzystania z efektywnych form szkolenia. 

FANUC Akademia jako jedyne autoryzowane centrum szkoleniowe FANUC w Polsce, oferuje pracownikom sektora przemysłu szereg możliwości podnoszenia kwalifikacji - od wstępnych programów szkoleniowych dla początkujących po kursy dostosowane do potrzeb ekspertów i specyficznych zastosowań. 

 


Szkolimy z szerokiego zakresu rozwiązań produkcyjnych obejmujących roboty, robomaszyny i technologię CNC. Mamy szkolenia specjalistyczne, jak np. spawalnicze, PMC, Programowanie Zmiennych Macro czy dedykowane pod zagadnienia wskazane przez klienta – mówi Aleksander Lesisz, odpowiedzialny w FANUC Akademii za koordynowanie szkoleń robomaszynowych oraz CNC.

 

Centrum edukacyjne FANUC, zarejestrowane w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych oraz w Bazie Usług Rozwojowych, jest wyposażone w 22 stanowiska zrobotyzowane, 6 stanowisk maszynowych, autorskie oprogramowanie do ćwiczeń oraz nowoczesne symulatory.

 


W ostatnim czasie, kiedy uwaga przemysłu zaczyna się koncentrować na przemyśle 5.0, który w centrum zmian stawia potrzeby człowieka rośnie zainteresowanie szkoleniami z zakresu robotów do obsługi maszyn i aplikacji współpracujących z serii CR i CRX – dodaje Artur Jędrzejewski, Training Supervisor w FANUC Akademii. 

 

Z uwagi na to, że szkolenia są prowadzone przez praktyków, szkolonych w centrali producenta, dysponujących dużym, nawet 20-letnim doświadczeniem, głównym atutem kursów w FANUC Akademii jest nastawienie na praktykę. Są one prowadzone w małych grupach, tak by każdy uczestnik miał szansę nie tylko patrzeć i słuchać, ale przede wszystkim samodzielnie wykonywać zadania. 

W ramach pakietu szkoleniowego kursanci otrzymują dedykowane materiały, w tym kompleksową dokumentację szkoleniową, wykorzystywaną później jako narzędzie pomocnicze w pracy. Nabyte umiejętności pozwalają im sprawniej programować, obsługiwać i przezbrajać technologię FANUC, co usprawnia produkcję i bezpośrednio przekłada się na zyski. Bardzo dużym benefitem wynikającym z przebytych szkoleń jest wzrost świadomości w zakresie bezpieczeństwa. Dobrze przeszkoleni pracownicy potrafią samodzielnie wykonywać zalecane procedury serwisowe, co w dużym stopniu ogranicza ryzyko nieplanowanych przestojów.

 


- Szkolenie to często początek długofalowej współpracy. Pozostajemy w kontakcie z naszymi kursantami telefonicznie lub mailowo, by zapewniać im bezpłatne wsparcie w przypadku potrzeby rozwiązania problemów – zaznacza Artur Jędrzejewski, Training Supervisor w FANUC Akademii.

 

Oferta specjalna, w ramach której możliwe jest nabycie vouchera szkoleniowego z 20 proc. rabatem od cen katalogowych jest dostępna w terminie 27 listopada - 15 grudnia. Zakupiony voucher będzie ważny aż do 30 czerwca 2024 r. Aby z niego skorzystać wystarczy skontaktować się z FANUC Akademią - klikając w link https://one.fanuc.eu/l/442582/2023-11-27/gnmcr2 - w celu rezerwacji wybranego dla siebie kursu szkoleniowego. 

Grono polskich specjalistów, którzy otrzymali certyfikat ukończenia kursu w FANUC Akademii, honorowany w całej Unii Europejskiej, wciąż rośnie. W ciągu każdego roku jest realizowanych około 300 szkoleń, w których uczestniczy około 1500 -1800 kursantów. 

Firma FANUC wciąż pozostaje blisko potrzeb klientów. Efekty widać zarówno w nowych odsłonach produktów, jak również w szerokim portfolio usług.

 

 

Źródło: FANUC PolskaFANUC Polska Sp. z o.o.
Tadeusza Wendy 2
52-407 Wrocław
+48 71 77 66 160
POWIĄZANE
Wyłoniono zwycięzców konkursu Win a Robot 2019 Do drugiej edycji konkursu Win a Robot 2019 zgłoszono łącznie 856 projektów z 8 kr...
Automatyzacja prasy krawędziowej Automatyzacja produkcji odgrywa coraz większą rolę w branży przemysłowej. Znacznie zwięks...
Sektor tworzyw sztucznych i gumy na PLASTPOLU Ponad 300 wystawców z 18 krajów z Europy i świata pojawi się na tegorocznyc...
Ulga na robotyzację 2023 - zmiany przepisów Od1 lutego 2023 roku weszła w życie poprawka do ustawy Polski Ład zmieniająca zasady dzia...
Zintegrowane rozwiązania od OMRON na automatica 2022 Firma OMRON zaprezentowała na tegorocznych targach automatica swoje najnowsze rozwiązania...
FANUC z premierami na AUTOMATICON® Polski oddział firmy FANUC zaprasza na premierowe pokazy najnowszych modeli robotó...
Partnerzy