Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Człowiek kontra Robot na Warsaw Industry Week

 

Człowiek vs Robot Lutowniczy Renex
 

Już niebawem odbędzie się IV edycja Targów Warsaw Industry Week. Podczas wystawy, w dniach 13-14 listopada Grupa RENEX zapowiedziała wydarzenia specjalne – pojedynki w lutowaniu pomiędzy czołowymi polskimi ekspertami w lutowaniu, reprezentantami kadry Polski, a najwyższej klasy robotem lutowniczym REECO.

Pierwszego dnia w pojedynku z robotem lutowniczym REECO zmierzy się Mistrz Polski w Lutowaniu 2016 – Grzegorz Maliszewski, drugiego natomiast swoich sił spróbuje Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

Jest to już druga tego rodzaju impreza. Pierwsza odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu, kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku. 

Firma RENEX w dniach pojedynków postanowiła zorganizować także konkursy, w których główną nagrodą będzie dzika karta na przyszłoroczne Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020.

Zainteresowani zmierzą się z krótkim zadaniem polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas Mistrzostw.

Jak podkreślają organizatorzy – to niezwykła okazja na zapewnienie sobie pewnego udziału w przyszłorocznej – piątej już edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji oraz naprawy elektroniki.

Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na bieżąco w dniach 13 i 14 listopada na stoisko RENEX numer 210 i 107 w hali E.

Aby ułatwić zainteresowanym udział, przygotowane zostały bezpłatne wejściówki na Targi Warsaw Industry Week 2019. Otrzymać je można, wypełniając formularz znajdujący się na stronie targów. Po rejestracji na podany e-mail zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów. Źródło: Grupy RENEX

Dodano 10.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy