Szukaj w działach:

Szybsza robotyzacja dzięki systemowi VersaBox

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Czołowy polski producent rozwiązań robotycznych zaprezentował swoją najnowszą usługę. Dzięki działaniu nowego systemu, implementacja urządzeń do hal i maszyn może wynieść zaledwie dwa tygodnie. 

W odpowiedzi na przyspieszony trend związany z robotyzacją zakładów, VersaBox - producent robotów autonomicznych - rozwija pracę nad systemem, który ma na celu znaczne przyspieszenie wdrażania robotów w intralogistyce. 

Rozwiązanie jest elastyczne i kompletne, a jednocześnie poddawane ciągłym ulepszeniom i modyfikacjom. VERSABOTY, czyli roboty polskiego lidera rynku, można wprowadzić do istniejących już hal produkcyjnych i magazynowych bez generalnych zmian w ich układzie. VersaBox zapewnia sprzęt, oprogramowanie, doradztwo oraz serwis. System jest w pełni skalowalny - od poziomu jednego robota do całej floty, liczącej kilkanaście czy kilkadziesiąt jednostek.


- Od początku istnienia VersaBox dążyliśmy do stworzenia kompleksowego rozwiązania intralogistycznego - mówi Paweł Oziębło, Business Development Manager w VersaBox. - Kolejne realizacje były poligonem doświadczalnym dla naszych robotów, ale też dla naszej struktury organizacyjnej i metodologii wdrożeń. Obecnie dysponujemy systemem, który jest kompletny, pozwala na bardzo krótkie czasy wdrożenia, a przy tym jest strukturą łatwą w skalowaniu i otwartą na rozwój - podsumowuje Oziębło.


Co w praktyce oznacza wdrożenie systemu szybkiej robotyzacji? Jasno zdefiniowane i wielokrotnie sprawdzone w praktyce procedury pozwoliły skrócić czas implementacji nawet do dwóch tygodni. To efekt dobrze rozpoznanych oczekiwań klientów oraz stworzenia standardów specyfiki pracy w różnych środowiskach. 

Poza systemem wdrażania, VersaBox w ramach dynamicznych usług wprowadził także uproszczone zasady oraz tryby okresowych konserwacji i napraw. Czas przestojów ograniczony jest do absolutnego minimum dzięki technologiom opartym na wymiennych modułach.  

Dzięki nowemu systemowi VersaBox jest aktualnie liderem w czasie wdrażania technologii robotów autonomicznych w Polsce i jedną z czołowych firm na rynku europejskim.


- W czasie, gdy pandemia przyspieszyła robotyzację, wykorzystaliśmy nasze doświadczenie i wiedzę, by konieczne zmiany wprowadzać błyskawicznie - dodaje Business Development Manager w VersaBox.


Źródło: VersaBox
Redaktor: MRR

VERSABOX SP. Z O.O.
Jutrzenki 99/101, bud. B2
02-231 WARSZAWA Warszawa
+48 513 032 034
POWIĄZANE
KUKA KR SCARA, czyli siła, szybkość i wydajność KUKA - KR SCARA, czyli siła, szybkość oraz niezwykła wydajność w ultrakompaktowym wydaniu...
Coboty UR10e w parku maszynowym Bernacki Industrial Services Dzięki zastosowaniu robotów współpracujących UR firma Bernacki Industrial S...
Bezpłatne zaproszenie na ITM Industry Europe 2023 Prezentowana podczas ITM INDUSTRY EUROPE oferta liderów przemysłu od lat przyciąga...
OnRobot Open Days w Polsce Szukasz nowych metod zwiększenia efektywności i elastyczności produkcji? Sprawdź jakie mo...
Prowadnice liniowe do zastosowań zrobotyzowanych W celu zwiększenia wydajności produkcji inżynierowie i producenci coraz częściej wybieraj...
Inteligentna produkcja w praktyce Koncepcja inteligentnej produkcji wpływa na przemysł na całym świecie, zmieniając go w sił...
Partnerzy