Targi PCI Days 2023 zbliżają się wielkimi krokami!
Organizatorzy PCI Days zapraszają do udziału w IV edycji Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, które odbędą się w dniach 21 - 22 czerwca w Expo XXI w Warszawie.
Kolejna edycja przyniesie wiele niespodzianek i potężną dawkę inspiracji. Ze względu na duże zainteresowanie, w tym roku ponownie zdecydowano się na powiększenie powierzchni wystawienniczej, dzięki czemu pomieści ona ponad 50 stoisk więcej. Wystawcy na swoich stoiskach będą mogli zaprezentować odwiedzającym produkty i nowe rozwiązania stosowane w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami oraz ciągły rozwój obu przemysłów utwierdzają w przekonaniu, że Targi PCI Days po raz kolejny będą stanowić odpowiedź na najważniejsze potrzeby i wyzwania tych dwóch sektorów. 21 i 22 czerwca 2023 r. to zatem obowiązkowa data w kalendarzu liderów branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Dla odwiedzających uczestnictwo w Targach PCI Days jest całkowicie bezpłatne. Rejestracji na wydarzenie można dokonać już teraz na stronie internetowej organizatora.
Trendy i inspiracje podczas wydarzenia
Nieodłącznym elementem wydarzenia są dwie strefy wykładowe: Farmaceutyczna i Kosmetyczna Strefa Inspiracji, gdzie podczas dwóch dni targowych odbędą się wykłady prowadzone przez ekspertów i praktyków z obu branż. W wykładowej strefie dedykowanej branży kosmetycznej poruszone zostaną tematy z takiego zakresu jak: prawo i legislacja, optymalizacja i efektywność, rozwiązania i innowacyjność, zrównoważony rozwój oraz trendy związane z przemysłem kosmetycznym. W Farmaceutycznej Strefie Inspiracji również nie zabraknie wykładów z zakresu innowacyjnych rozwiązań dla branży, optymalizacji i efektywności, a także wystąpień z zakresu prawa farmaceutycznego, outsourcingu, trendów oraz kierunków rozwoju przemysłu. Odwiedzający będą mogli także wybrać wśród szerokiej oferty odbywających się warsztatów.
Szczególnej uwadze polecane są:
- praktyczne warsztaty dla zakupowców z obu branż, podczas których uczestnicy zaczerpną wiedzy z zakresu myślenia charakterystycznego dla Design Thinking, otworzą się na nowatorskie pomysły, co znacznie wzbogaci warsztat kupca i pomoże w poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań,
- warsztaty „Monitoring vs klasyfikacja pomieszczeń czystych cleanroom”, obejmujące praktyczne podejście do procesu monitorowania i klasyfikacji pomieszczeń czystych cleanroom w kontekście czystości pyłowej i mikrobiologicznej,
- warsztaty „Transfer Technologii w przemyśle farmaceutycznym”, które poprowadzi pani Agnieszka Rzeźnik, Kierownik Sekcji Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dzięki warsztatom uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak ułożyć proces transferu – od badań podstawowych do rynkowego produktu
- warsztaty „Zrównoważone opakowanie w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym z perspektywy producenta podłoży opakowaniowych".
--> ŚLEDŹ NA BIEŻĄCO PROGRAM WYDARZENIA
Targi odbędą się ponownie w EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w hali nr 1. Więcej informacji na stronie www.pcidays.pl. Rejestracja dostępna bezpłatnie online: https://rejestracja.pcidays.pl/ oraz na miejscu podczas wydarzenia.
Źródło: Farmacom
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Przegląd targów branżowych 2024
- Czy powinienem inwestować w robotyzację?
- Przemysłowa Wiosna STOM 2024 zapowiada się wyjątkowo
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Raport PARP: Perspektywa do 2028 roku
- O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®
- Przemysł i logistyka 4.0 na ITM Industry Europe 2024
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- Dynamiczny rozwój sektora robotyki przemysłowej
- Auto i automatyzacja – związek partnerski
- Intec, Zuliefermesse i GrindTec już w marcu 2025
- Proof of Concept w robotyzacji
- Polski przemysł potrzebuje więcej robotów - raport PIE
- Raport Międzynarodowej Federacji Robotyki - World Robotics 2024
- Dynamiczny rozwój robotyki w Europie - Raport IFR
- Ponad 2 mld zł dotacji z KPO na robotyzację
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Zmiany w zarządzie Lenze
- Forum Cobotyki 2024 po raz czwarty
- Optymalizacja produkcji z zastosowaniem technologii Scheaffler
- Strategia Cyfryzacji Polski do 2035
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok
- Dlaczego warto inwestować w roboty?