Szukaj w działach:

Przegląd targów branżowych 2024

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Kalendarz targów branżowych na 2024 rok jest bogaty w ciekawe wydarzenia branżowe, skupiające się na jednym sektorze, a także te związane z szeroko pojętym przemysłem i skupiające wielebranż w jednym miejscu.


W celu zapoznania się szeroką ofertą Targów i Konferencji technicznych zapraszamy także do naszego kalendarium.

--> BRANŻOWE KALENDARIUM ZROBOTYZOWANY.PL

Poniżej prezentujemy kilka tegorocznych branżowych imprez targowych, które warto wpisać do swojego kalendarza - przegląd targów przemysłowych w 2024 roku.

 

WARSAW METALTECH 2024 - Nadarzyn [23-25.1.2024]

Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu WARSAW METALTECH odbędą się w dniach 23-25 stycznia 2024 w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Targi WARSAW METALTECH to wydarzenie, skupiające się całkowicie na branży obróbki metalu. Jest to event, którego korzenie sięgają wciąż kontynuowanych Międzynarodowych Targów Przemysłowych - Industry Week - targów organizowanych przez Ptak Warsaw Expo.

WARSAW METALTECH to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas trzech dni Ptak Warsaw Expo będzie miejscem spotkań dostawców technik i technologii obróbki metalu oraz przedstawicieli przedsiębiorstw prowadzących działalność w zakresie dystrybucji i obróbki metali lub wyrobów z metali, a także tych zajmujących się wytopem metali lub wyrobów z metali. Innowacyjne technologie obróbki plastycznej metali, zaawansowane technicznie maszyny, precyzyjne rozwiązania narzędziowe oraz usługi służące procesom związanym z przemysłową obróbką metali – tylko w Ptak Warsaw Expo.

--> WARSAW METALTECH 2024


ELEKTROTECHNIKA 2024 - Warszawa [31.1-2.2.2024]

W EXPO XXI Warszawa w dniach 31 stycznia- 2 lutego 2024 r. odbędą się 21. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika.

Targi Elektrotechnika to przestrzeń dla innowacji z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu OZE i elektromobilności. Oprócz atrakcyjnej przestrzeni wystawienniczej, Targi Elektrotechnika oferują szeroką gamę szkoleń i warsztatów dla specjalistów (zobacz tematykę szkoleń). Podczas 3 dni trwania wydarzenia można oglądać produkty i rozwiązania w ramach specjalnych stref: Teletechniki, Automatyki, Instalacji Odgromowych i Przeciwprzepięciowych, Elektromobilności, OZE, Innowacji i Wynalazków, Światło i Elektrotechnika dla Samorządów, Warsztaty BIM dla Architektów.

--> ELEKTROTECHNIKA 2024


Enex/Enex Nowa Energia 2024 - Kielce [7-8.2.2024]

Targi Kielce zapraszają na Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii Enex Nowa Energia, które odbędą się w dniach 7-8 lutego 2023 r. w Kielcach.

Targi Enex/ Enex Nowa Energia od wielu lat są miejscem spotkań, ułatwiającym kontakt przedsiębiorców skupionych wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także innowacyjny sposób. Wydarzenia te są przeznaczone dla odwiedzających, którzy chcą nawiązać współpracę z partnerami z sektora energetyki zawodowej OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu oraz urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje także przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

W Targach Kielce mają miejsce premiery produktowe, zwiedzający mogą sprawdzić najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, modele inwerterów i pomp ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny.

Targi energetyczne to nie tylko spotkania B2B, ale także wiele konferencji, warsztatów i szkoleń. Wydarzenia te są bardzo popularne wśród osób z branży, które rozwijają swoją wiedzę w zakresie tradycyjnych i odnawialnych źródeł energii.

--> Enex/Enex Nowa Energia 2024

  

 

 

IntraMag Poland 2024 - Kielce [13-15.2.2024]

W dniach 13-15 lutego 2024 r. odbędą się po raz drugi Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw - IntraMag Poland - wydarzenie biznesowe skierowane do osób zarządzających logistyką wewnętrzną, bezpieczeństwem w magazynie i łańcuchem dostaw.

Każdy, kto odwiedzi targi, będzie miał możliwość zapoznać się z najnowszymi technologiami związanymi z pracą w magazynie oraz rozwiązaniami ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową. Wraz z targami IntraMag Poland odbędą się targi Branży Opakowaniowej In-Pack, za których organizację odpowiadają Targi Kielce.

--> IntraMag Poland 2024

 

Przemysłowa Wiosna STOM 2024 - Kielce [19-22.3.2024]

Targi Kielce zapraszają w dniach 19-22 marca 2024 r. do udziału w cyklu imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce”.

Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce cieszy się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem. Udział w cyklu imprez jest jednym z najlepszych sposobów dla pracowników firm do stworzenia sieci kontaktów w swojej branży, podzielenia się doświadczeniem i wiedzą. Targi branżowe są bardzo ważnym narzędziem rozwoju zarówno dla firm, jak i dla całej gospodarki.

Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Goście Targów STOM oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać prezentacji nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacji urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazów cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazów spawalniczych oraz robotów przemysłowych, prezentacji drukarek 3D. Jednak to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. 

W skład Przemysłowej Wiosny STOM wchodzą wystawy związane z: obróbką metali, maszynami do obróbki i narzędziami - STOM-TOOL; obróbką blach i cięcia - STOM-BLECH&CUTTING; technologią laserową - STOM-LASER; robotyzacją i robotami przemysłowymi STOM-ROBOTICS; technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX; technologiam i urządzeniami dla spawalnictwa - SPAWALNICTWO; technologiami antykorozyjnymi - EXPO-SURFACE,; technologiami pomiarowymi - CONTROL-STO; addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami - WIRTOPROCESY; pneumatyką, hydrauliką i napędami - FLUID POWER; technologiami 3D - DNI DRUKU 3D; elektroniką i automatyką - TEiA.

--> Przemysłowa Wiosna STOM 2024

 

STOM-ROBOTICS 2024 - Kielce [19-22.3.2024]

Targi Kielce zapraszają do udziału w VII edycji Salonu Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS, który odbędzie się w dniach 19-22 marca 2024 r. w ramach cyklicznego wydarzenia „Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce”.

Cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce” cieszy się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem. Należący do cyklu Salon STOM-ROBOTICS to spotkanie w całości poświęcone robotom przemysłowym. Salon Robotyki Przemysłowej stanowi światową platformą spotkań całej branży maszynowej i cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

--> STOM-ROBOTICS 2024

  

 

  

DNI DRUKU 3D 2024 - Kielce [19-22.3.2024]

Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii Polska oraz Targi Kielce zapraszają do udziału w XVI edycji Dni Druku 3D, które odbędą się w dniach 19-22 marca 2024 r. w ramach cyklicznego wydarzenia „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”.

Cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” cieszy się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem.

Dni Druku 3D podczas „Przemysłowej Wiosny” każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży. Wystawa z roku na rok gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. W targach uczestniczą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg.

--> DNI DRUKU 3D 2024

 

INNOFORM® 2024 - Bydgoszcz [16-18.4.2024]

W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. odbędzie się 6. edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® 2024.

Wydarzenie organizowane jest przez Bydgoski Klaster Przemysłowy, który zrzesza kilkadziesiąt firm i Targi w Krakowie Sp. z o.o. o, firmę o ponad 20-letnim doświadczeniu w organizacji wystaw, konferencji oraz sympozjów. Targi odbywają się w nowoczesnym i funkcjonalnym obiekcie - Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® to jedyne w Polsce targi adresowane do branży formierskiej, organizowane w sercu polskiej Doliny Narzędziowej - Bydgoszczy. Rokrocznie odwiedzane przez właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną, wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych. Ofertę targową dopełniają eksperckie konferencje oraz giełda kooperacyjna łącząca przedsiębiorców.

--> INNOFORM 2024


HANNOVER MESSE 2023 - Hannower [22-26.4.2024]

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe odbędą się w dniach 22-26 kwietnia 2024 roku w Hanowerze.

HANNOVER MESSE to wiodące na świecie targi technologii przemysłowej, koncentrujące się na automatyzacji, cyfryzacji i zrównoważonym rozwoju. HANNOVER MESSE to miejscem spotkań pionierów innowacji przemysłowych, którzy prezentują nowe technologie międzynarodowej publiczności.

HANNOVER MESSE to kluczowe obszary przemysłu oraz różnorodne technologie i innowacje z całego świata.

Każdego roku jeden kraj jest wyróżniany podczas HANNOVER MESSE i zostaje oficjalnym krajem partnerskim.

--> HANNOVER MESSE 2024

  

Warsaw Pack 2024 - Nadarzyn [23-25.4.2024]

IX Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 r. na terenie Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Pack to specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzie branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Podczas spotkania zwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki wewnątrz magazynowej, jak i transportowej. Nie zabraknie maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących, szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących. Targi to idealna okazja do tego, aby poznać najnowsze trendy branżowe, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia.

--> Warsaw Pack 2024


Warsaw Industry Automatica 2024 - Nadarzyn [14-16.5.2024]

Ptak Warsaw Expo zaprasza do udziału w Targach Warsaw Industry Automatica, które odbędą się w dniach 14-16 maja 2024 roku.

Warsaw Industry Automatica to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z automatyką i robotyką. Warsaw Industry Automatica ma stanowić przestrzeń dla rozwoju firm oferujących produkty i najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji, jak również całego przemysłu, szczególnie w zakresie czwartej rewolucji przemysłowej.

Targi automatyki i robotyki w Ptak Warsaw Expo to niepowtarzalna okazja na zaprezentowanie swoich produktów i usług przed tysiącami profesjonalistów z różnych branż. Będąc częścią tej międzynarodowej imprezy, wystawcy zyskują szansę na przeprowadzenie rozmów z przedstawicielami polskiego i zagranicznego przemysłu. Targi to doskonała platforma do budowania cennych relacji biznesowych, które zaowocują nowymi kontraktami. Szeroki zakres branżowy wydarzania przyciągnie do Ptak Warsaw Expo przedstawicieli firm i przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi przemysłu. 

--> Warsaw Industry Automatica 2024

 

 

 

INTARG 2024 - Katowice [21-23.5.2024]

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w dniach 21-23 maja 2024 roku odbędą się 17. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024 oraz Międzynarodowe Targi Ekologii i Ochrony Środowiska INTARG® EKO 2024.

Udział w targach INTARG® to krok w procesie międzynarodowej, prorynkowej promocji oraz komercjalizacji wynalazków i innowacji różnych dziedzin i branż. To nie tylko okazja do zaprezentowania swych osiągnięć szerokiej rzeszy odbiorców, ale też do nawiązania strategicznych relacji naukowych i biznesowych z potencjalnymi inwestorami, partnerami czy klientami.

Natomiast INTARG® EKO to kompleksowe i międzynarodowe targi dla profesjonalistów z branży ochrony środowiska i ekologii organizowane w Polsce południowej – oferta dla energetyki, przemysłu, transportu i życia codziennego.

--> INTARG 2024

 

ITM Industry Europe 2024 - Poznań [4-7.6.2024]

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów ITM Industry Europe, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024 r. w Poznaniu.
 


- Obecne czasy są od kilku lat bardzo niestabilne i przemysł zmaga się z wieloma wyzwaniami takimi jak: wojna w Ukrainie, wcześniej pandemia, zerwane łańcuchy dostaw czy długi czas oczekiwania na komponenty do maszyn. Jednak choć słychać głosy o nadchodzącym kryzysie branży, to tych niepokojących tendencji nie widać na targach. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie tak wielu firm, instytucji, klastrów, które stworzyły z nami tegoroczną edycję. Zarówno ekspozycja naszych wystawców jak i program to serce ITM INDUSTRY EUROPE, bez którego nie byłoby sukcesu tego wydarzenia. - podkreślała Anna Lemańska-Kramer, dyrektor ITM INDUSTRY EUROPE.

 

ITM Industry Europe to jedne z wiodących Targów w Europie Środkowo-Wschodniej szeroko prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Smart Industry. Formuła targów nastawiona jest na prezentację najlepszych rozwiązań dla sektora przemysłowego, a ekspozycja koncentruje się szczególnie na wysokiej jakości maszynach, narzędziach i urządzeniach dla branży metalowej, logistycznej oraz druku i skanu 3D. 

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny oraz technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera - to wszystko sprawia, że zbliżające Targi ITM Industry Europe są ważnym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Targi oferują nie tylko bogatą ekspozycję liderów branży, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Każdego roku czterodniowy program ITM Industry Europe budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia oraz instytucje branży przemysłowej.

--> ITM Industry Europe 2024 

 

  

Modernlog 2024 - Poznań [4-7.6.2023]

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024 r. w Poznaniu.

Nowoczesność, innowacyjna logistyka dla szeroko pojmowanego przemysłu - tym charakteryzują się targi Modernlog. Organizacja tego wydarzenia w towarzystwie ITM Industry Europe - jednej z największych imprez wystawienniczych branży przemysłowej w tej części Europy pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Wystawa obejmuje: magazyn przyszłości, nowoczesne systemy transportu, e-commerce i omnichannel oraz budownictwo magazynowo-produkcyjne. W czasie wydarzenia nie zabraknie rozwiązań wpisujących się w ideę logistyki 4.0 zakładającej automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość adaptacji do zmieniających się warunków. 

--> Modernlog 2024


DREMA 2024 - Poznań [10-13.9.2024]

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach od 10 do 13 września 2024 r. w Poznaniu.
 


Targi DREMA to główna platforma promocji przemysłu drzewnego. Obecnie, wśród zdefiniowanych największych zagrożeń branży jest oczywiście inflacja, ale również brak dostępności surowca i wykwalifikowanych kadr. W odpowiedzi na te wyzwania wszyscy uczestnicy rynku drzewnego i meblarskiego powinni przyłożyć się w swoich firmach do propagowania przemysłu 4.0. oraz rozwoju automatyzacji. Cieszę się, że nasi wystawcy i partnerzy obecni na targach odpowiadają na te potrzeby. – wspomniał podczas ceremonii otwarcia targów DREMA 2023 Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA oraz Prezes Stowarzyszenia Maszyn, Urządzeń i Narzędzi Do Obróbki Drewna DROMA.

 

DREMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji technologii jutra i rozwiązań dedykowanych obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna, których uzupełnieniem są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, jak również kleje i lakiery.

Targi DREMA to nie tylko ekspozycje maszyn nowości technologicznych, ale też konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program Targów DREMA, co roku budowany jest we współpracy z ekspertami oraz kluczowymi organizacjami, stowarzyszeniami i instytucjami branży drzewnej i meblarskiej.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to kompleksowa propozycja zarówno dla dużych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

--> DREMA 2024

METAL 2024 - Kielce [24-26.9.2024]

Targi Kielce zapraszają na kolejną XXV edycję Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL, które odbędą się w dniach 24-26 września 2024 r. w ramach cyklicznego wydarzenia „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce.

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL cały czas rosną w siłę. Edycja 2024 zapowiada się jako miejsce rozwoju technologii odlewniczych na wielu polach. Przez trzy dni, uczestnicy „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami, które przeniosą branżę w przyszłość. Wydarzenie łączy w sobie takie sektory jak metalurgia, obróbka cieplna, produkty z metali nieżelaznych oraz recykling.

Targi Metal oraz towarzyszące im Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH od lat stanowią obowiązkową pozycję w kalendarzu Targów Kielce. „Przemysłowa Jesień” wiąże się bowiem z obecnością czołowych firm międzynarodowego sektora odlewniczego, licznych konferencji i seminariów branżowych oraz gości z całego świata. Podczas kilku wrześniowych dni, Kielce stają się stolicą światowego odlewnictwa.

--> METAL 2024

 

CONTROL-TECH 2024 - Kielce [24-26.9.2024]

Targi Kielce zapraszają na kolejną XXXIII edycję Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH, które odbędą się w dniach 24-26 września 2024 r. w ramach cyklicznego wydarzenia „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce.

Trzydniowe Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH to wydarzenie, które prezentuje najnowsze przyrządy i maszyny pomiarowe służące rozwojowi tego sektora. Szeroką ofertę producentów uzupełniają także branżowe seminaria i wykłady.

Targi CONTROL-TECH co roku przyciągają do kieleckiego ośrodka firmy odpowiedzialne za pomiary specjalistyczne, badanie materiału i produkowanie przyrządów pomiarowych oraz narzędzi do pomiaru wytrzymałości. Wydarzenie jest częścią „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce w skład której wchodzą targi z branży przemysłowej: Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TRETMENT, Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET oraz Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING.

--> CONTROL-TECH 2024

 

FASTENER POLAND® 2024 - Kraków [25-26.9.2024]

25-26 września 2024 r. przedstawiciele działów zakupów niemal ze wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 7. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®


Pan Tomasz Karwowski, Dyrektor Handlowy firmy DROMET Sp. z o.o. Sp. k. docenia przede wszystkim możliwość spotkania wielu nowych klientów – (…) naszym głównym celem jest spotkanie nowych klientów – klientów spoza naszego kraju. Każdego roku udaje nam się osiągnąć ten cel. Jestem z tego bardzo zadowolony. Wśród zagranicznych klientów, którzy w tym roku odwiedzili nasze stoisko byli również ci, z którymi wcześniej nie mieliśmy kontaktu.
 

 

Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi FASTENER POLAND® to dogodna przestrzeń do spotkań decydentów, inżynierów oraz specjalistów ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych z czołowymi producentami elementów złącznych z całego świata. Targi zapewniają wgląd w trendy branżowe i dostarczają kluczowych informacji na temat najnowszych osiągnięć w sektorze elementów złącznych i mocujących.

Dla Wystawców udział w targach FASTENER POLAND® to doskonała okazja dotarcia w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów oraz prezentacji nowatorskich rozwiązań, co przekłada się na wzmocnienie rynkowej pozycji, rozpoznawalność marki, a co najważniejsze maksymalizację zysków przy oszczędności czasu i pieniędzy.

 

TOOLEX 2024 - Katowice [15-17.10.2024]

Grupa PTWP zaprasza na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w terminie 15-17 października 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

Wielu wystawców zaprezentuje maszyny i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji. Zakres branżowy uzupełni oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Liderzy rynku, wartościowe spotkania merytoryczne oraz zwiedzający, poszukujący nowych opcji zakupowych - to od lat najważniejsze czynniki wpływające na sukces oraz nieustający rozwój TOOLEX. Obecność specjalistów oraz wysoki wskaźnik zamówień realizowanych w wyniku spotkań na targach sprawia, że marka TOOLEX jest rozpoznawalna i ceniona w Polsce i na rynkach zagranicznych.

--> TOOLEX 2024

 

ExpoWELDING 2024 - Katowice [15.10.2024]

Grupa PTWP zaprasza do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, które odbędą się w dniach 15-17 października 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. 

Prezentacja najnowszych kompleksowych rozwiązań, wykorzystywanych podczas procesu spawania, narzędzi pozwalających uzyskać znacznie lepszą wydajność i jakość pracy, to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników ExpoWELDING. 

Maszyny i urządzenia – w tym roboty, nowoczesne technologie i rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo oraz fachowa wiedza specjalistów w dziedzinie spawalnictwa. Wśród wystawców obecni są również przedstawiciele czołowych krajowych i zagranicznych producentów sprzętu spawalniczego, oprogramowania, a także rozwiązań umożliwiających robotyzację i automatyzację. Całe wydarzenie sprzyja nawiązywaniu i rozbudowywaniu relacji biznesowych.

Targi ExpoWELDING goszczą przedstawicieli m.in. przemysłu hutniczego, górniczego, stoczniowego, budowlanego, kolejowego, energetycznego, automotive i spożywczego. Wśród zwiedzających obecni są specjaliści spawalnictwa, managerowie oraz inżynierowie z zakładów produkcyjnych, którzy mogą zapoznać się z aktualną ofertą urządzeń i technologii niezbędnych przy wykonywaniu procesów spawalniczych dla potrzeb przemysłu.

--> ExpoWELDING 2024

  

 

 

KOMPOZYT-EXPO® 2024 - Kraków [16-17.10.2024]

Targi w Krakowie zapraszają na 13. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się w dniach 16-17 października 2024 r. w EXPO Kraków.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® są miejscem prezentacji produktów, innowacyjnych technologii i nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program merytoryczny.

KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości branży materiałów kompozytowych, na których prezentowane są nowości produktowe, innowacjne technologie, a także bogaty program warsztatów eksperckich.

Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja skupia coraz większe grono zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę.

Wystawcy prezentują produkty, usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach i docierają w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

--> KOMPOZYT-EXPO® 2024

 

SYMAS® / MAINTENANCE 2024 - Kraków [16-17.10.2024]

Targi w Krakowie zapraszają na 15. Targi SyMas® oraz 15. Targi Maintenance, które odbędą się w dniach 16-17 października 2024 r. w EXPO Kraków.
 


Z mojej perspektywy spotkania na żywo są bardzo ważne, ponieważ jesteśmy w stanie się wtedy poznać, porozmawiać z klientami, dowiedzieć się jakie mają dokładnie problemy. Niektórych rzeczy po prostu nie mówi się zdalnie, łatwiej porozmawiać na żywo. Sprzedajemy systemy cyfrowe, raczej lubimy się spotkać z kimś twarzą w twarz – powiedział Dominik Lubera, Manager produktu CMMS w firmie Profesal. 

 

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas® to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.

Rozwiązania prezentowane podczas Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance przedstawiają technologie i metody służące zapobieganiu nieplanowanym postojom i polepszające efektywność produkcji zakładów przemysłowych.

--> SYMAS® / MAINTENANCE 2024


EuroBLECH 2024 - Hannover [22-25.10.2024]

Kolejna 27. edycja Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Blach - EuroBLECH odbędzie się w dniach od 22 do 25 października 2024 r. w Hannoverze.

Targi EuroBLECH obejmują cały łańcuch technologii obróbki blach i oferują sektorowi przemysłowemu unikalny rynek transferu wiedzy, indywidualnych rozwiązań produkcyjnych i ogólnoświatowych kontaktów biznesowych.

Podczas targów EuroBLECH 2022 producenci i dostawcy materiałów, maszyn, narzędzi i systemów spotykają się z gośćmi o konkretnych potrzebach z zakresu innowacyjnego wyposażenia. Aby dopasować procesy wytwórcze do wygórowanych potrzeb inteligentnej produkcji, odwiedzający targi EuroBLECH poszukują przede wszystkim elastycznych oraz ekonomicznych rozwiązań, które zapewnią im pomyślną działalność w przyszłości.

--> EuroBLECH 2024


Warsaw Industry Week 2024 - Nadarzyn [5-8.11.2024]

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą się w dniach 5-8 listopada 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas targów prezentują się wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie, metrologia przemysłowa, cięcie i szlifowanie, badania i rozwój, BHP oraz wiele innych. Wydarzeniu towarzyszy szereg konferencji i spotkań branżowych.

Podczas wydarzenia prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek CNC, obrabiarek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a także narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce.

--> Warsaw Industry Week 2024

 
Jak widać, szykuje się wiele interesujących wydarzeń, więc już teraz warto przemyśleć gdzie wybrać się w tym roku. --> WIĘCEJ CIEKAWYCH FILMÓW W SEKCJI ZROBOTYZOWANYTV

 


Źródło: Zrobotyzowany.pl; Targi w Krakowie - SYMAS® / MAINTENANCE; Targi w Krakowie - FASTENER POLAND®; Grupa MTP - ITM Industry Europe; Grupa MTP - DREMA
Zdjęcie: Targi Kielce - STOM; Grupa PTWP - TOOLEX; Grupa MTP - ITM Industry Europe; Targi w Krakowie - SYMAS® / MAINTENANCE
Filmy: ZrobotyzowanyTV
Redaktor: MRR

 

 

POWIĄZANE
Cyfrowa indywidualizacja w fabryce przyszłości Wyzwania Automatyzacja procesu została przeprowadzona w dwóch etapach. Pierwszy z ...
57 robotów, 15 tysięcy przesyłek dziennie Konsultanci z działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate ...
Roboty przemysłowe NACHI CoRobotics jest dystrybutorem legendarnych robotów przemysłowych NACHI, któr...
Digitalizacja przedsiębiorstw nabiera tempa - raport Wdrażanie innowacji w przedsiębiorstwach przemysłowych postrzegane jest przede wszystkim ...
YAMAHA szkoli specjalistów Grupa RENEX i YAMAHA Motor Europe zacieśniają współpracę - europejscy specjaliści ...
Debata o cyfrowej transformacji biznesu 28 września w hotelu Regent w Warszawie odbędzie się organizowana przez Executive Club de...
Partnerzy