Szukaj w działach:

Technologie przyszłości na Made in Wroclaw 2022

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Future Mindset to hasło przewodnie Made in Wroclaw 2022. Szósta edycja tej wyjątkowej konferencji poświęconej biznesowi i innowacjom odbędzie się 18 października 2022 roku. Tym razem będzie okazją do rozmów o różnych obliczach i scenariuszach biznesu, technologii oraz modeli pracy. Zajrzymy także w kosmos, aby przyjrzeć się przyszłości naszej planety. 

Made in Wroclaw to święto innowacji, które co roku ściąga do Wrocławskiego Centrum Kongresowego setki przedsiębiorców oraz ekspertów świata nauki. Nie inaczej ma być w tym roku.


- To bardzo ważne, że po raz kolejny będziemy mogli poznać niezwykłe historie wrocławskich firm, które działają bardzo dynamicznie i odważnie patrzą w przyszłość. Od lat widzimy efekt "kuli śnieżnej" - odważne, nowatorskie projekty są inspiracją dla kolejnych młodych ludzi, którzy opuszczają mury wrocławskich uczelni i zakładają własne, często bardzo innowacyjne firmy, które pomagają rozwijać nasze miasto. Dziękuję za to i do zobaczenia na Made in Wro - mówi Jacek Sutryk, Prezydent Miasta Wrocławia.


Konferencja odbędzie się stacjonarnie we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Każdy może wziąć w niej udział, kupując bilet na stronie internetowej www.made-in-wroclaw.pl

Future Mindset, czyli o tym, jaka czeka nas przyszłość

Made in Wroclaw 2022 odbywa się pod hasłem Future Mindset. 


Zmiany społeczno-gospodarcze, z jakimi mierzymy się w ostatnich latach, ich dynamika i niekwestionowany wpływ na niemal wszystkie strefy naszego życia, sprawiają, że musimy spojrzeć w przyszłość i zastanowić się nie tylko nad tym, jak może ona wyglądać, ale też jak możemy ją kształtować. Właśnie o tym, w trakcie tegorocznej konferencji Made in Wroclaw 2022, będziemy rozmawiać z liderami biznesu i nauki - komentuje Magdalena Okulowska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, która organizuje Made in Wroclaw 2022. 


W trakcie wydarzenia odbędą się trzy panele dyskusyjne i prelekcje pełne nie tylko futurystycznego podejścia, ale też praktyki. Jak zawsze nie zabraknie przykładów działań i sukcesów firm z lokalnego rynku, ale też inspiracji, którymi podzieli się m.in. keynote speaker Natalia Hatalska! Dyskutować będziemy m.in. o przyszłości branży ICT, zmieniającym się rynku pracy i coraz silniejszej na Dolnym Śląsku branży kosmicznej. W konferencji w roli panelistów wezmą udział eksperci z firm i instytucji takich jak:
JP Weber, Northpass, Politechnika Wrocławska, Coventry University Wrocław, Scanway oraz SatRev.

Konferencja to nie wszystko!

W tym samym czasie co konferencja, we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się EXPO, w trakcie którego będzie można sprawdzić jakie technologie są przyszłością Wrocławia, szczególnie jeśli chodzi o branże auto-moto-aero-space, Zielony Ład, Przemysł 4.0 i technologie wspomagające życie. 


- Jak co roku nie zapominamy również o startupach, które są przyszłością wrocławskich innowacji. Przy okazji Made in Wroclaw 2022 organizujemy dla nich wyjątkowe networkingowe spotkanie, w którym wezmą udział przedstawiciele lokalnych spółek technologicznych, inwestorzy, fundusze VC, środowisko akademickie, instytucje otoczenia biznesu oraz zagraniczni goście specjalni, którzy opowiedzą o potencjale Wrocławia - mówi Paulina Muszyńska z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. 


Made in Wroclaw 2022 startuje 18 października. Aby wziąć udział w konferencji, należy wejść na stronę www.made-in-wroclaw.pl, gdzie można dokonać zakupu biletu na konferencję lub dokonać bezpłatnej rejestracji na EXPO lub wydarzenie networkingowe dla startupów.

Made in Wroclaw 2022 organizowane jest przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej i Miasto Wrocław. Więcej informacji o konferencji oraz wydarzeniach towarzyszących można znaleźć na www.made-in-wroclaw.pl.

Źródło: Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej 

POWIĄZANE
Teoria i praktyka na IV Forum Druku 3D Podczas IV edycji Konferencji Forum Druku 3D, która odbyła się 8 października 2019...
AIUT na Modernlog 2023 z pokazami robotów mobilnych AMR Dynamiczne pokazy najnowszych robotów mobilnych AMR z rodziny AIUT Formica będzie ...
Jak zarządzać procesami biznesowymi? Już 29 listopada br. w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja BPM TRENDS 2018 poświ...
Targi ENEX 2022 pełne branżowych nowości Tradycyjnie Targi Enex to miejsce premier produktowych. Także w tym roku spotkanie było o...
Robotyzacja wspiera WOŚP Jak obsługiwać robota przemysłowego, programować jego trajektorię i jak w praktyce się z ...
Branża targowa potrzebuje wsparcia Przedsiębiorcy zrzeszeni w Komitecie Obrony Branży Targowej zwracają się do premiera Mate...
Partnerzy