Szukaj w działach:

Przegląd targów branżowych 2021

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Liczne obostrzenia, które zostały wprowadzone w 2020 roku w celu ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, doprowadziły do ​​odwołania lub przełożenia wielu imprez targowych. Oczywiście sytuacja epidemiologiczna jest wciąż niejasna, jednak harmonogram targów przemysłowych na rok 2021 nabiera kształtu, pamiętajmy jednak, że mimo wszystko ciągle będzie wymagał niestandardowych działań, dostosowanych do panującej sytuacji.

W celu zapoznania się tegoroczną ofertą Targów i Konferencji technicznych zapraszamy do naszego kalendarium, natomiast w dziale StaleoTV można znaleźć wiele relacji z minionych Targów i Konferencji.

--> BRANŻOWE KALENDARIUM ZROBOTYZOWANY.PL

--> WYDARZENIA BRANŻOWE ZROBOTYZOWANYTV

Poniżej prezentujemy kilka tegorocznych branżowych imprez targowych, które warto wpisać do swojego kalendarza - Przegląd targów przemysłowych w 2021 roku.

Intec 2021 - Zuliefermesse 2021 - Online [2-3.3.2021]

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec i Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie Zuliefermesse odbędą się w dniach 2-3 marca 2021 roku wyłącznie w wirtualnym świecie. Duet targowy Intec i Zuliefermesse w marcu 2021 roku odbędzie się pod hasłem „Intec i Z connect”.

W latach nieparzystych targi Intec są pierwszą istotną imprezą targową dla przemysłu obróbki metali w Niemczech i Europie. Swoim zakresem obejmują maszyny, centra obróbcze, narzędzia, zautomatyzowane systemy produkcyjne oraz zaawansowane technologie obróbki metalu. 

Targi Zuliefermesse należą do wiodących w Europie imprez B2B dla branży poddostawczej dla przemysłu. Ich oferta, obejmująca m.in. detale, części, komponenty oraz usługi przemysłowe, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców z sektora maszynowego, urządzeń, narzędzi oraz motoryzacyjnego. 

Więcej na: -->Intec 2021 - Online [2-3.3.2021] -->Zuliefermesse 2021- Online [2-3.3.2021]

IntraMag Poland 2021 - Nadarzyn [16-18.3.2021]

II Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw odbędą się w dniach 16-18 marca 2021 r. na terenie Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw IntraMag Poland to wydarzenie biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

Więcej na -->IntraMag Poland 2021 - Nadarzyn [16-18.3.2021]

METAV Digital 2021 - Online [23-26.3.2021]

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Metali METAV odbędzie się w dniach od 23 do 26 marca 2021 r. w świecie wirtualnym pod nowym hasłem METAV Digital 2021.

METAV to wiodąca wystawa technologii obróbki metali w największej aglomeracji Niemiec. W trosce o wystawców, którzy potrzebują pewności przy planowaniu kalendarza oraz mając na uwadze zdrowie wszystkich zaangażowanych w wystawę Organizator podjął decyzję o zorganizowaniu wydarzenia w czysto cyfrowej formie.  Wirtualny METAV w marcu 2021 roku bedzie składać się z trzech struktur: wirtualnej wystawy, inteligentnego kojarzenia i sesji internetowych.

Więcej na -->METAV Digital 2021 - Online [23-26.3.2021]

Hannover Messe 2021 - Online [12-16.4.2021]

Targi HANNOVER MESSE w 2021 roku odbędą się w formie cyfrowego wydarzenia pionierskiego w dniach od 12 do 16 kwietnia.

W związku z obecną sytuacją związaną z Covid-19, Deutsche Messe AG, wraz z wystawcami HANNOVER MESSE, zdecydowało się w kwietniu 2021 roku zorganizować wiodące na świecie targi przemysłowe w formacie czysto cyfrowym.

Cyfrowe HANNOVER MESSE skupi się na kompleksowym programie konferencji, cyfryzacji prezentacji produktów i kojarzeniu biznesowym opartym na oprogramowaniu. Goście będą mogli szybko uzyskać przegląd nowości produktowych oraz skorzystać z nowych narzędzi, aby nawiązać bezpośredni kontakt z firmami, które są dla nich istotne. W ten sposób HANNOVER MESSE zaoferuje swoim wystawcom maksymalny zasięg cyfrowy i nadal będzie ułatwiać bliską wymianę między biznesem, nauką i polityką.

Więcej na -->Hannover Messe 2021 - Online [12-16.4.2021]

INNOFORM® 2021 - Online [20-22.4.2021]

Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie zapraszają w dniach 20-22 kwietnia 2021r. na Konferencję Branży Narzędziowo-Przetwórczej INNOFORM® w formule on-line.

Targi INNOFORM® są uznaną marką i na stałe zagościły w kalendarzu przedstawicieli branży narzędziowo–przetwórczej. Targi INNOFORM® 2021, to trzydniowa arena prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych rozwiązań technologicznych w międzynarodowym gronie, to najlepsza i najbezpieczniejsza możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych branży, pozwalających zdobyć przewagę konkurencyjną.

Pierwszego dnia odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona niezwykle istotnym dla branży narzędziowej zagadnieniom ECO-DESIGN oraz Circular Economy. W centrum uwagi znajdą się zmiany w ustawodawstwie Unii Europejskiej, wprowadzające nowe podejście w gospodarowaniu materiałami – Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Na drugi dzień zaplanowana jest tradycyjnie branżowa e-giełda kooperacyjna, natomiast trzeciego dnia organizatorzy zapraszają na prezentacje biznesowe firm przedstawiających najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową. Udział w tych prezentacjach pozwoli wszystkim zainteresowanym zapoznać się z nowymi trendami oraz rozwiązaniami dostępnymi na rynku. 

Więcej na -->INNOFORM 2021 - Online [20-22.4.2021]

roboty na targach pzremysłowych
 


Enex/Enex Nowa Energia 2021 
- Kielce TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 23-24.2.2022

XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii Enex Nowa Energia odbędą się w dniach 23-24 lutego 2022 r. w Targach Kielce.

Przedstawiciele branży odnawialnych źródeł energii oraz firmy specjalizujące się w produkcji i dystrybucji energii tradycyjnej spotykając się w Targach Kielce.

Targi Enex/ Enex Nowa Energia od wielu lat są miejscem spotkań, ułatwiającym kontakt przedsiębiorców skupionych wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także innowacyjny sposób. Targi energetyczne to nie tylko spotkania B2B, ale także wiele konferencji, warsztatów i szkoleń. Wydarzenia te są bardzo popularne wśród osób z branży, które rozwijają swoją wiedzę w zakresie tradycyjnych i odnawialnych źródeł energii.

Więcej na -->Enex/Enex Nowa Energia 2022 - Kielce [23-24.2.2022]

EURO-LIFT 2021 - Kielce TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 5-6.10.2022

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT odbędzie się w dniach 5-6 października 2022 roku.

Targi EURO-LIFT to wydarzenie, które przyciąga wielu zwiedzających, gości i firmy z różnych krajów. Jest to platforma łącząca producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami. Wysoki poziom targów, wystawa i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące umożliwiają poznanie najnowszych osiągnięć, innowacyjnych urządzeń i rozwiązań stosowanych w branży dźwigowej.

Wydarzenia towarzyszące spotkaniu dają możliwość kompleksowej prezentacji osiągnięć branży dźwigowej: od nowości, po zespoły napędowe, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin. Wystawcy mogą zaprezentować swoją ofertę, a także wymienić doświadczenia i zaktualizować wiedzę.

Więcej na -->Targi EURO-LIFT 2022 - Kielce [5-6.10.2022]

AUTOMATICON 2021 - Elektrotechnika 2021 Strefa Innowacji i Wynalazków 2021 - Warszawa TARGI PRZEŁOŻONE NA 2022 - Nowy Termin 26-28.1.2022

W dniach 26-28 stycznia 2022 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się XXVI edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON oraz XIV edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika, a także towarzysząca im Strefa Innowacji i Wynalazków. 

Połączenie trzech imprez w Centrum Targowym EXPO XXI otworzy nowe możliwości, tak przed wystawcami, jak i odwiedzającymi. 

Automaticon to od ponad ćwierć wieku innowacyjne produkty i idee, ale też sprawdzone rozwiązania oraz okazja do wymiany doświadczeń z liderami branży. Bogaty program konferencji i seminariów stworzy atmosferę wymiany najnowszej myśli technicznej. Tradycyjnie przyznany zostanie też Złoty Medal AUTOMATICON 2021 - prestiżowe wyróżnienie branży automatyki, pomiarów i elektroniki.

Targi Elektrotechnika to przestrzeń dla nowości z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu elektromobilności. Spotkanie skierowane jest do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. 

Strefa Innowacji i Wynalazków to wielkie i prestiżowe wydarzenie branżowe, którego celem jest komercjalizacja wynalazków i transfer innowacyjnych technologii na potrzeby różnych gałęzi gospodarki - od przemysłu do medycyny. Wystawcy Strefy mogą prezentować zarówno wyroby i technologie zaawansowane w procesie badawczo-wdrożeniowym, jak też już gotowe do wdrożenia i komercjalizacji.

Więcej na -->AUTOMATICON 2022 -->Elektrotechnika 2022 -->Strefa Innowacji i Wynalazków 2022


Warsaw Pack 2021 - Food Tech Expo 2021 - Nadarzyn [26-28.5.2021] 
TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 23-25.11.2021

W dniach 26-28 maja w Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo odbędą się VI Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack oraz II Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Food Tech Expo.

Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach tego wydarzenia. Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań to specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzie branży opakowaniowej. Podczas spotkania zwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki wewnątrz magazynowej, jak i transportowej. Nie zabraknie maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących, szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących. 

Food Tech Expo to wydarzenie dedykowane przedstawicielom branży producentów żywności. Podczas trzech dni trwania Targów Technologii Spożywczych wystawcy zaprezentują rozwiązania w mieszaniu, napowietrzaniu, porcjowaniu, chłodzeniu, nalewaniu, dozowaniu, zmrażaniu i wielu innych technikach potrzebnych do wytworzenia żywności najwyższej jakości. Przedstawienie szerokiej oferty producentów oraz dystrybutorów maszyn służących do przetwórstwa i produkcji spożywczej, a także technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów - umożliwi kompleksowe zaopatrzenie całego ciągu produkcyjnego, co pozwoli na stworzenie odpowiedniego produktu dla każdego, nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Więcej na -->Warsaw Pack 2021 -->Food Tech Expo 2021

Linia produkcyjna robotem prezentowana na targach
Fot.: Targi Warsaw Pack


Warsaw Industry Week 2021 - Nadarzyn [8-10.6.2021] 
TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 8-10.11.2021

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Warsaw Industry Week to impreza dedykowana dla branży przemysłowej, będąca miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym, obróbki metalu, tworzyw oraz drewna. Optymalna lokalizacja, specjalistyczne strefy wystawiennicze, know-how w realizacji wydarzeń przemysłowych, profesjonalne sektory tematyczne to wszystko by na trzy dni Warsaw Expo nabrało charakteru przemysłowego miasteczka, gdzie nauka spotyka się z biznesem.

W czasie wydarzenia prezentowana jest oferta producentów oraz dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, maszyn do obróbki drewna, maszyn do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Więcej na -->Warsaw Industry Week 2021 - Nadarzyn [8-10.11.2021]

INTARG® 2021 - Katowice [15-16.6.2021] TARGI W FORMIE ON-LINE

XIV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2021 r. w formule wirtualnej.

Targi INTARG® 2021 Online są jednym z najbardziej renomowanych wydarzeń prezentujących i promujących wynalazki i innowacje - nie tylko w Europie, ale również na świecie. 
To networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów i technologii. Wydarzenie wspierane jest przez prestiżowe instytucje krajowe oraz zagraniczne. Celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie osób i instytucji za osiągnięcia i zasługi w dziedzinie wynalazczości. 

INTARG® 2021 Online oferuje nowoczesną, funkcjonalną platformę cyfrową, umożliwiającą - zarówno w części wystawienniczej, jak i konferencyjnej Targów - globalny zasięg, nowoczesne kanały komunikacyjne (czat, wideo, audio) z nieograniczoną liczbą uczestników, kontakt między wystawcami i odwiedzającymi z całego świata w przestrzeni wirtualnej. Platforma stwarza również możliwość personalizacji stoisk wystawienniczych online dzięki szerokiej prezentacji treści i obrazów statycznych i dynamicznych.

Więcej na -->INTARG 2021 - Online [15-16.6.2021]

AUTOMATICA SPRINT 2021 - Monachium [22-24.6.2021]

W terminie 22-24 czerwca 2021 r. odbędzie się Automatica Sprint 2021: nowa, kompaktowa impreza w formie hybrydowej, która jest odpowiedzią na potrzeby rynku w czasach pandemii. 

Z jednej strony trwająca pandemia z ograniczeniami w zakresie kontaktów, podróżowania oraz otaczająca ją niepewność. Z drugiej strony coraz większa potrzeba wymiany doświadczeń, nowości oraz inspiracji dla biznesu, a także kontaktu z klientem. Jedno jest pewne: branża nie chce i nie może sobie pozwolić na czekanie kolejnych dwóch lat na kolejną Automaticę. 

Tak więc branża wspólnie z ekspertami Messe München i VDMA Robotics + Automation wymyśliła idealne rozwiązanie: automatica sprint. Elastyczny i kompaktowy format wydarzenia opracowany, aby zapewnić elastyczną platformę biznesową i dialogową już w czerwcu 2021 r. Wydarzenie, które koncentruje się na osobistej obecności, ale jest zgodne z COVID-19. Event, który obejmuje cały rynek w kompaktowym formacie, który jest elastyczny i ułatwia planowanie z wyprzedzeniem.

Dzięki zaprojektowaniu hybrydowego wydarzenia osobistego i cyfrowego, Automatica Sprint oferuje szybki dostęp do wszystkich istotnych tematów z całego sektora i promuje dialog w branży. 

Więcej na -->AUTOMATICA SPRINT 2021 - Monachium [22-24.06.2021]

ITM Industry Europe 2021 - 3D Solutions 2021 - Modernlog 2021 - Subcontracting 2021 - Poznań [31.8-3.9.2021] 

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów ITM Industry Europe, 3D Solutions, Modernlog oraz Subcontracting, które odbędą się w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021 r. w Poznaniu.

Blok targów ITM jest niepowtarzalną okazją do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń, a także odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata. Zakres branżowy targów ITM Industry Europe obejmuje salony tematyczne: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo) oraz Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych). W tym samym czasie odbędą się także Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, a także Targi Druku i Skanu 3D. Taka różnorodność wydarzeń branżowych umożliwia pokazanie faz tworzenia nowoczesnego produktu – od koncepcji oraz projektu poprzez różnorodne etapy procesu, aż do efektu finalnego.

Więcej na -->ITM Industry Europe 2021 -->3D Solutions 2021 -->Modernlog 2021 -->Subcontracting 2021

robot spawający na targach przemysłowych
 


PCI Days 2021 - Warszawa [8-9.9.2021]

Targi Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2021 odbędą się w dniach 8-9 września 2021 r. w Warszawie. 

Targi PCI Days to wydarzenie dedykowane dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, do odwiedzenia, którego Organizatorzy zapraszają osoby reprezentujące branżowe zakłady produkcyjne. Grono Wystawców obejmuje producentów i dostawców surowców, opakowań, maszyn, sprzętów i usług laboratoryjnych, usług IT, private label, logistyki i magazynowania oraz innych sektorów z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Edycja PCI Days 2021 oznacza na nowo zaprojektowany i rozbudowany plan rozmieszczenia stoisk. Nowością, na którą warto zwrócić uwagę są nowo powstałe strefy: surowcowa, opakowaniowa oraz maszynowa. Dzięki nim Odwiedzający łatwo i szybko odnajdą interesujących ich producentów.

Wydarzenie charakteryzuje się również ogromnie bogatym programem merytorycznym, na który składają się ciekawe i liczne wykłady, konferencje tematyczne oraz warsztaty. Uczestnicy targów będą mogli wysłuchać wykładów przedstawicieli takich firm, jak: Gedeon Richter Polska, Curtis Health Caps, Novartis Technical Operations, APN Cosmetics, Henkel czy Mokosh Cosmetics, NUCO i wiele więcej. Prelekcje odbywać się będą w specjalnie przygotowanych do tego Strefach Inspiracji: Farmaceutycznej i Kosmetycznej. Udział w nich jest w pełni bezpłatny i wolny.

Więcej na -->PCI Days 2021 - Warszawa [8-9.9.2021]

Maker Faire Hannover 2020 - Hannover [11-12.9.2021] 

Festiwal inspiracji, kreatywności i innowacji - Maker Faire Hannover to platforma, podczas której twórcy spotykają się, aby zaprezentować swoje projekty szerokiej publiczności. Jest to także miejsce do osobistego nawiązywania kontaktów i dzielenia się wiedzą.

W trakcie Maker Faire Hannover wielu twórców, hobbystów, wynalazców i artystów prezentuje swoje wyniki pracy, wynalazki i eksperymenty, które obejmują całe spektrum nauki, technologii, sztuki, wydajności i rękodzieła. Nacisk kładziony jest na eksperymentowanie, budowanie, rękodzieło, wymyślanie, naukę, recykling, inspirowanie i zabawę. Ponadto wiele ciekawych praktycznych stacji, ekscytujący program wykładów, warsztaty i fascynujące eksperymenty uzupełniają wystawę Maker Faire Hannover.

Więcej na -->Maker Faire Hannover 2021 - Hannover [11-12.9.2021]

MSV 2021 - Brno [13-17.9.2021] TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 8-12.11.2021

Międzynarodowe Targi Inżynierii MSV to jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłowych w Europie Środkowej, w którym rocznie bierze udział ponad 1660 wystawców i 80 000 odwiedzających. Z zagranicy pochodzi ponad pięćdziesiąt procent wystawców i blisko dziesięć procent zwiedzających. Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego.

Głównym tematem MSV jest Przemysł 4.0 i Cyfrowa fabryka, czyli digitalizacja produkcji, jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Dodatkowe wyróżnione tematy to gospodarka o obiegu zamkniętym - wykorzystanie zasobów materialnych. Jest to trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów zrównoważonego rozwoju, a dostosowanie przemysłu i handlu będzie zmierzać w tym właśnie kierunku.

Więcej na -->MSV 2021 - Brno [8-12.11.2021]

DREMA 2021 - Poznań [14-17.9.2021]

DREMA to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce. Prestiż targów podkreśla także fakt, że znajdują się na liście 15 światowych wystaw dedykowanych przemysłowi obróbki drewna, oficjalnie popieranych przez Europejską Federacją Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.

W ramach targów DREMA w Poznaniu prezentowane są technologie jutra oraz rozwiązania poświęcone obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu i energii z drewna. Ich uzupełnieniem są maszyny do rozkroju oraz szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, a także kleje i lakiery.

Więcej na -->DREMA 2021 - Poznań [14-17.9.2021]

Packaging Innovations 2021 - Warszawa [15-16.9.2021]

XIII edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations odbędzie się w dniach 15-16 września 2021 r. w EXPO XXI Warszawa. 

Targi Packaging Innovations, których organizatorem są Targi w Krakowie Sp. z o. o. to nieszablonowe opakowania, etykiety, displaye i usługi. 10 stref tematycznych, a w nich specjalistyczne opakowania dla kilkunastu branż. Elastyczne, nowoczesne i funkcjonalne. Już od ponad 10 lat prezentowane na Targach Packaging Innovations produkty dopasowują się do wymogów każdego sektora przemysłu. Uzupełnieniem szerokiego wachlarza ofert są merytoryczne wykłady workShops oraz konferencje. 

Więcej na -->Packaging Innovations 2021 - Warszawa [15-16.9.2021]

PLASTPOL 2021 - Kielce [21-23.9.2021] 

PLASTPOL to kompleksowa prezentacja liderów polskiego i zagranicznego rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych i recyklingu. To miejsce prezentacji możliwości produkcyjnych, biznesowych kontaktów, przeglądu ciekawych nowości i debiutów firm. W programie wydarzenia tradycyjnie nie zabraknie specjalistycznych konferencji  oraz paneli dyskusyjnych, podczas których zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o innowacyjnych metodach przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym produkcji form wtryskowych, optymalizacji procesu produkcyjnego.

Więcej na -->PLASTPOL 2021- Kielce [21-23.9.2021]

Warsaw Automatica Expo 2021 - Nadarzyn [22-24.9.2021] 
TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy termin zostanie podany wkrótce

Warsaw Automatica Expo to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych - Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 5 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo była to jedna ze stref targów przemysłowych, ale widząc jej dynamiczny rozwój, jak i słuchając głosów branży i sugestii wystawców, Organizator postanowili zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane tylko i wyłącznie branży automatyki i robotyki.

Organizator pragnie, by Targi Warsaw Automatica Expo stały się wiodącym wydarzeniem w Polsce i były miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu automatyki i robotyki.

Dzięki szerokiemu spektrum branżowemu wydarzenia poznasz innowacyjne technologie i trendy, zwiększysz swoją wiedzę i umiejętności, a także zmienisz swój biznes. Wydarzenie to także fantastyczna okazja do zbadania i omówienia przyszłości automatyzacji z liderami i ekspertami branży.

Więcej na -->Warsaw Automatica Expo 2021 - Nadarzyn [22-24.9.2021]

automatyka na targach przemysłowych
Fot.: Firma Beckhoff


TCT 3SIXTY 2021 - Birmingham [28-30.9.2021] 
 TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 8-9.6.2022

Poświęcone potencjałowi wytwarzania przyrostowego oraz technologii drukowania 3D Targi TCT 3SIXTY wykraczają poza zwykłe podnoszenie świadomości i przyjęcie drukowania 3D i wytwarzania przyrostowego. Jest to wystawa mająca na celu rozwinięcie prawdziwego zrozumienia potencjału wytwarzania przyrostowego i technologii drukowania 3D na wszystkich poziomach projektowania, inżynierii i produkcji.

Edycja 2021 zapewni uczestnikom innowacyjne spojrzenie na to, jak najlepiej wykorzystać istniejącą technologię lub wybrać odpowiednią nową technologię drukowania 3D. 

Więcej na -->TCT 3SIXTY 2021 - Birmingham [8-9.6.2022]

SyMas® 2020 - Maintenance 2020 - Kompozyt-Expo®- Kraków [28-30.9.2021] TARGI PRZEŁOŻONE NA 2022 Nowy termin zostanie podany wkrótce

W dniach 29-30 września 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance, Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas® oraz Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo®.

Rozwiązania techniczne prezentowane na Targach Maintenance, pomagają sprostać coraz wyższym wymaganiom, stawianym przed Służbami Utrzymania Ruchu. Dzięki merytorycznym wykładom prowadzonym przez praktyków, uczestnicy mogą poszerzyć wiedzę. W czasie zbliżającej się edycji Maintenance szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oświetlenia przemysłowego. 

Natomiast Symas to spotkanie, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu.

Światowe grono specjalistów, bezpośredni dostęp do rynków lokalnych i globalnych, szansa na zaprezentowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie kompozytów, nowe kanały dystrybucji, wartościowe kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń i informacji - to zaledwie część korzyści, jakie gwarantuje udział w Targach Kompozyt-Expo®. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji.

Więcej na -->SyMas 2021 -->Maintenance 2021 -->Kompozyt-Expo2021

Fastener Poland® 2021 - TARGI W FORMIE ON-LINE - Assembly Go 2021 - Inter Tech Tools 2021 - Eurotool 2021 - Kraków [5-7.10.2021] TARGI PRZEŁOŻONE NA 2022 Nowy termin zostanie podany wkrótce

Fastener Poland® to kluczowe forum wymiany doświadczeń, poznania nowości, a także budowania efektywnych relacji handlowych pomiędzy firmami z całego świata. Na Targach zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe, łączniki budowlane, systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Assembly Go. First European Show to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów i projektantów związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi w procesie produkcji, jak i wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Impreza dedykowana będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.

Targi Inter Tech Tools są odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży narzędziowej. Podkreślą znaczenie polskich firm na arenie międzynarodowej oraz ułatwią wymianę wiedzy i doświadczeń. Staną się idealną imprezą dla każdego odbiorcy! Stwarzamy jedyne miejsce w Polsce, w którym hurtownicy i dystrybutorzy zapoznają się z kompleksową ofertą narzędzi, artykułów ściernych, wyposażenia warsztatów oraz środków zapewniających bezpieczeństwo i higienę pracy.

Po czterech latach nieobecności powracają Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Organizatorzy zdradzają, że decyzję o ponownej organizacji targów podjęli za namową wielu firm, które w rozmowach podkreślają, iż w Krakowie robi się zawsze dobre interesy. Stolica Małopolski, położona pomiędzy Podkarpaciem a Śląskiem, niezmiennie pozostaje przemysłowym sercem Polski. Nadchodząca edycja zostanie uzupełniona o nowe, aktualne tematy i z całą pewnością będzie jednym z najbardziej „gorących” wydarzeń tego sezonu.

Więcej na -->Fastener Poland 2021 -->Assembly Go 2021 -->Inter Tech Tools 2021 -->Eurotool 2021

MOTEK 2021 - Stuttgart [5–8.10.2021]

Międzynarodowe Targi MOTEK to wydarzenie poświęcone rozwiązaniom z zakresu m.in. automatyzacji produkcji i montażu, a także technologii podawania i przepływu materiałów. Impreza wyraźnie skupia się na wszystkich aspektach inżynierii mechanicznej i automatyzacji oraz prezentacji całych łańcuchów procesowych. Równocześnie z Targami MOTEK, odbywającymi się w dniach od 5 do 8 października będą miały miejsce Międzynarodowe Targi Technologii Klejenia Bondexpo 2021.

Więcej na -->MOTEK 2021 - Stuttgart [5–8.10.2021]

TOOLEX 2021 - Sosnowiec [12-14.10.2021] ZMIANA ORGANIZATORA TARGÓW TOOLEX - TARGI PRZEŁOŻONE - Nowy Termin 4-6.10.2022

Expo Silesia, organizator licznych Międzynarodowych Targów poinformował, że na podstawie umowy z dnia 2 kwietnia 2021 r. postanowił zbyć na rzecz Polskiego Towarzystwa Wspierania Przedsiębiorczości S.A. z siedzibą w Katowicach prawa do organizacji targów TOOLEX.

Kolejne edycje Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX będą odbywać się w prestiżowym, nowoczesnym gmachu Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Obiekt ten łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe, a także widowiskowe.

Więcej informacji oraz nowy termin wkrótce.

Więcej na -->TOOLEX 2022 - Katowice [4-6.10.2022]
 

robot na targach przemysłowych
Fot.: Kuka 


„Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” STOM 2021 - STOM-ROBOTICS 2021 - Kielce [19-21.10.2021]

Cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” cieszący się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem tym razem odbędzie się w ramach wydarzenia „Przemysłowa Jesień”. Należący do cyklu salon STOM-ROBOTICS to spotkanie w całości poświęcone robotom przemysłowym. Salon Robotyki Przemysłowej stanowi światową platformą spotkań całej branży maszynowej i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 

„Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce” odbędzie się w ramach wydarzenia „Przemysłowa Jesień”. Tym samym Targi STOM odbędą się wspólnie z Targami METAL, CONTROL-TECH, ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING oraz HEAT TREATMENT. 

W ramach cyklu STOM odbywają się wystawy związane z robotyzacją, automatyzacją, obróbką metali, blach, technologią laserową, komponentami łączącymi i mocującymi, spawalnictwem, technologiami antykorozyjnymi, pomiarowymi oraz addytywnymi, czyli STOM-ROBOTICS, STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-FIX, CONTROL-STOM, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Więcej na -->STOM-ROBOTICS 2021 -->CONTROL-STOM 2021 -->Targi TEiA 2021 -->SPAWALNICTWO 2021 -->DNI DRUKU 3D 2021 -->FLUID POWER 2021 

„Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” METAL 2021 - CONTROL-TECH 2021 - Kielce [19-21.10.2021]

„Przemysłowa Jesień” w Kielcach to od lat promocja innowacyjnych technologii oraz możliwość rozmowy z najlepszymi specjalistami z Polski i zagranicy. W programie edycji targów odlewniczych METAL na rok 2021 ponownie zagoszczą liczne seminaria, konferencje, szkolenia. Spotkania merytoryczne od zawsze były mocnym punktem jesiennych wydarzeń. Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbywają się w cyklu dwuletnim i podczas każdej odsłony gromadzą liczne grupy wystawców oraz branżowych zwiedzających. Zbliżającej się edycji targów METAL towarzyszyć będą targi: ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING, CONTROL-TECH oraz HEAT TREATMENT.

Targi CONTROL-TECH są bardzo ważnym miejsce spotkań branży. Oprócz rozwiązań oraz produktów bezpośrednio dedykowanych branży przemysłowej techniki pomiarowej, wystawa poszerzona jest o branżę badań nieniszczących, umożliwiających uzyskanie informacji o stanie fizycznym, wadach, a także własnościach badanego obiektu (materiału, wyrobu, konstrukcji) bez spowodowania zmiany jego cech użytkowych.

W roku 2021 do wydarzeń wchodzących w cykl „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” dołączy cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna”. Będą to wystawy związane z obróbką metali, blach, technologią laserową, komponentami łączącymi i mocującymi, robotyzacją, automatyzacją, spawalnictwem, technologiami antykorozyjnymi, pomiarowymi oraz addytywnymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-FIX, STOM-ROBOTICS, CONTROL-STOM, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Więcej na -->METAL 2021 -->CONTROL-TECH 2021 -->ALUMINIUM & NONFERMET 2021 -->RECYKLING 2021 -->HEAT TREATMENT 2021

ExpoWELDING Gdańsk 2021 - Gdańska [27-28.10.2021] ZMIANA ORGANIZATORA TARGÓW EXPOWELDING - Nowy Termin 18-20.10.2022

Expo Silesia, organizator licznych Międzynarodowych Targów poinformował, że na podstawie umowy z dnia 2 kwietnia 2021 r. postanowił zbyć na rzecz Polskiego Towarzystwa Wspierania Przedsiębiorczości S.A. z siedzibą w Katowicach prawa do organizacji targów ExpoWELDING. 

Kolejne edycje Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING będą odbywać się w prestiżowym, nowoczesnym gmachu Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Obiekt ten łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe, a także widowiskowe. 

Więcej informacji oraz nowy termin wkrótce.

Więcej na -->ExpoWELDING 2022 - Katowice [18-20.10.2022]

moboty na targach
Fot.: WObit 


TransLogistica Poland 2021 - Warszawa [3-5.11.2021]

VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland odbędą się w dniach od 3 do 5 listopada 2021 r. w EXPO XXI w Warszawie.

Targi TransLogistica Poland to jedno z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń biznesowych dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych), a także osób zawodowo związanych z branżą TSL. 

Więcej na -->TransLogistica Poland 2021 - Warszawa [3-5.11.2021]

Energetics - Lublin [16-18.11.2021] TARGI PRZEŁOŻONE NA 2022 - Nowy Termin 9-11.3.2022

ENERGETICS to ważne spotkanie branży energetycznej w Polsce. Istotą wydarzenia jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale także wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy. ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje oraz szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.

Więcej na -->Energetics - Lublin [9-11.3.2022] 

MetalMadrid 2021 - Madryt [17-18.11.2021]

Targi MetalMadrid, coroczne wydarzenie w dziedzinie innowacji przemysłowych jest miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć oraz nowości dla różnych gałęzi przemysłu. Każdy spacerujący po terenach wystawowych będzie mógł poszerzać swoją wiedzę, nawiązywać kontakty z nowymi dostawcami, uczestniczyć w spotkaniach, jak również słuchać wykładów dotyczących najciekawszych tematów branży.

Równocześnie z Targami MetalMadrid odbędą się Targi Composites Spain, jedyne wydarzenie w Hiszpanii poświęcone zagadnieniom materiałów kompozytowych. Composites Spain to kompleksowa prezentacja surowców, projektowania, przetwarzania i zastosowania materiałów kompozytowych.

Dodatkowo wystawa uzupełniona będzie o kilka Salonów, w tym: Robotic Engineering, Connected Manufacturing, Additive Manufacturing.

Połączenie wszystkich tych tematów sprawia, że w terminie od 17 do 18 listopada 2021 r. zakresem wystawy obejmie: obróbkę powierzchni, maszyny, spawanie, narzędzia, formy, smary przemysłowe, komponenty, cyfryzację, automatyzację, robotyzację, roboty, wytwarzanie przyrostowe i drukowanie 3D, kompozyty, metrologię, kontrolę jakości oraz wiele innych.

Więcej na -->MetalMadrid 2021 - Madryt [17-18.11.2021]

Jak widać, przygotowywanych jest wiele interesujących wydarzeń. Warto więc pomyśleć o tym, gdzie wybrać się w tym roku. 

 
Zdjęcie główne: Targi Kielce
Źródło: Zrobotyzowany.pl
Redaktor: MRR

POWIĄZANE
Produkty Schneider Electric nagrodzone Zasilacz awaryjny APC Smart-UPS X 1500VA Rack od Schneider Electric zajął pierwsze miejsc...
Jak usprawnić proces śledzenia i identyfikacji produktu? Minimalizowanie ryzyka i zwiększanie przewagi nad konkurencją możliwe jest dzięki możliwo...
Zaproszenie na Targi ExpoOPAKOWANIA 2019 W dniach 20 i 21 listopada 2019 odbędzie się wydarzenie poświęcone tematyce opakowań w pr...
Roboty przemysłowe i coboty na Stom-Robotics 2021 Niemal 500 wystawców prezentowało w 7 halach to, czego poszukiwali branżowi zwiedza...
Zrównoważony rozwój dzięki regeneracji części Dzięki modernizacji w ramach programu regeneracji produktów firmy Bosch Rexroth uż...
Schneider Electric Liderem Transformacji Energetyczne Projekt „Mikrosieci jako kluczowy element zrównoważonego rozwoju dla Zakład&...
Partnerzy