TOOLEX 2022 - Katowice [4.10.2022]
Grupa PTWP zaprasza na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w terminie 4-6 października 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.
Wielu wystawców zaprezentuje maszyny i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji. Zakres branżowy uzupełni oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.
Liderzy rynku, wartościowe spotkania merytoryczne oraz zwiedzający, poszukujący nowych opcji zakupowych - to od lat najważniejsze czynniki wpływające na sukces oraz nieustający rozwój TOOLEX. Obecność specjalistów oraz wysoki wskaźnik zamówień realizowanych w wyniku spotkań na targach sprawia, że marka TOOLEX jest rozpoznawalna i ceniona w Polsce i na rynkach zagranicznych.
Strona www:
https://www.toolex.pl/pl/
Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
Kontakt:
toolex@ptwp.pl
04 - 06 Pazdziernika 2022
Katowice
TOOLEX i ExpoWELDING 2025. Katowice znów stolicą przemysłu
Katowice ponownie centrum przemysłowej Europy. Jesienią 2025 r. ruszają TOOLEX i ExpoWELD...
Nowości Prima Power na STOM 2018
Już po raz czwarty Prima Power weźmie udział w znaczącym wydarzeniu branży maszynowej &nd...
Targi STOM 2020 w pełni bezpieczne
Cykl „Przemysłowa Wiosna” łącząca w sobie Targi spod znaku STOM, jak ró...
Paletyzacja kartonów z włóknami stalowymi - kolejny projekt ACaRS i KUKA
Zastosowanie robotów w procesie paletyzacji to jeden z najlepszych sposobów ...
Zrobotyzowany przewodnik po ITM Industry Europe 2024
Chcesz wiedzieć, co czeka na uczestników bloku Targów ITM INDUSTRY EUROPE 2...
Roboty, automatyka i cyfrowa fabryka. Przemysłowa Wiosna 2026
Wiosną 2026 roku Kielce ponownie staną się jednym z najważniejszych punktów na prz...