Szukaj w działach:
Branżowe
WydarzeniaMedia

PCI Days 2021 - Warszawa [8.9.2021]

 


Targi Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2021 odbędą się w dniach 8-9 września 2021 r. w Warszawie. 

Od czasu premierowej edycji, która zakończyła się ogromnym sukcesem, mijają 2 lata. Pandemia koronowirusa zmusiła nas do dwukrotnej zmiany terminu wydarzenia. Czas ten wykorzystaliśmy na opracowanie atrakcyjnego programu merytorycznego oraz dotarcie do szerokiego grona Wystawców. W rezultacie, podczas wrześniowej edycji, na Odwiedzających będzie czekać aż 110 stoisk wystawowych o zróżnicowanym asortymencie.

Tegoroczni Wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz wszelkich usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Będzie to unikalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się jednocześnie z innowacjami produktowymi i technologicznymi w obszarze leków i kosmetyków, jak również nawiązać ciekawe relacje biznesowe z przedstawicielami obu branż.

Ogromne zainteresowanie premierową edycją wydarzenia wśród Wystawców i Odwiedzających, jak również dynamiczny rozwój przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, utwierdzają Organizatorów w przekonaniu, że Targi PCI Days 2021 ponownie będą stanowić odpowiedź na najważniejsze potrzeby i wyzwania tych dwóch sektorów.

Tegoroczny program merytoryczny będzie obfitował w szereg różnorodnych tematów skupiających się na aktualnych potrzebach oraz wyzwaniach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Branżowe wydarzenia poprowadzone zostaną przez ekspertów z bogatym doświadczeniem i niewątpliwie przyczynią się do zgłębienia specjalistycznej wiedzy. Odwiedzający będą mogli wybierać wśród szerokiej oferty wykładów i warsztatów. Szczególnej uwadze polecamy:

  • Konferencję Be Inspired - Nowości Surowcowe 2021/2022, będąca absolutną nowością na Targach! W ramach konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz surowce przyszłości.
  • Konferencję „Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego”, która poprowadzona zostanie przez dr. Piotra Nowaczyka z Centrum Badań Innowacji.
  • Praktyczne warsztaty dla zakupowców, skupią się wokół zwiększenia efektywności struktur zakupowych i poprowadzone zostaną przez specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów: Monikę Bis oraz Andrzeja Zawistowskiego.

Targi PCI Days stały się rozpoznawalną platformą integrującą w jednym miejscu przedstawicieli branży farmaceutycznej i kosmetycznej, w tym członków zarządów, liderów działów badań i rozwoju, produkcji, zakupów czy inwestycji. Tym samym, Targi stanowią doskonałą okazję do budowania kontaktów biznesowych, które mogą okazać się przełomowe dla rozwoju oraz tworzenia innowacji produktowych i technologicznych w obu sektorach. 

Na Targach PCI Days 2021 po raz kolejny wydzielone zostaną Strefy Inspiracji dedykowane obu branżom. W Strefach Inspiracji odbywać się będą wykłady, w trakcie których Odwiedzający będą mogli poszerzyć swoją wiedzę merytoryczną, jak również zapoznać się z najnowszymi trendami. 

Bezpośrednio na stoiskach będzie możliwość zapoznania się z szerokim portfolio produktów i usług oferowanych przez Wystawców. Stoiska stanowić będą platformę do budowania bezpośrednich relacji oraz czerpania inspiracji między innymi w takich obszarach jak zwiększanie efektywności produkcji, wprowadzenie nowych produktów w oparciu o innowacyjne surowce, dostosowanie opakowań do wyzwań prośrodowiskowych czy usprawnienia łańcucha dostaw. 

Rejestracja i udział w Targach PCI Days 2021 jest całkowicie bezpłatna. 

Więcej informacji oraz formularz rejestracji na stronie:
www.pcidays.pl

Miejsce:
Centrum Expo XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Kontakt:
targi@pcidays.pl

Maria Kubsz – Łatas
Koordynator Targów
Tel.: +48 530 513 485
E-mail: maria.kubsz-latas@farmacom.com.pl

Larysa Jurczyk
Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel.: +48 531 372 067
E-mail: larysa.jurczyk@farmacom.com.pl

  

POWIĄZANE
Nowoczesny model edukacji mechatronicznej Centrum Kształcenia Zawodowego ŁCDNiKP w swoich działaniach koncentruje się na tworzeniu ...
Automatyzacja i digitalizacja na targach WinDoor-tech Automatyzacja i digitalizacja procesów produkcyjnych może być skuteczną bronią na ...
Targi PCI Days 2020 przeniesione na wrzesień Organizatorzy Targów dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2020 ...
Przemysł postpandemiczny skraca drogę do robotyzacji Wrażliwość ludzkiej siły roboczej na sytuacje nadzwyczajne stała się podstawowym probleme...
Czas wyzwań i szans dla branży okiennej i drzwiowej Wystawcy i profesjonaliści spragnieni spotkań i aktualnych trendów w branży stolar...
14. Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo! 21 marca 2023 roku w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się XIV edycja konferencji Inf...
Partnerzy