Szukaj w działach:
Branżowe
WydarzeniaMedia

METAV Digital 2021 - Online [23.3.2021]


Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Metali METAV odbędzie się w dniach od 23 do 26 marca 2021 r. w świecie wirtualnym pod nowym hasłem METAV Digital 2021.

METAV to wiodąca wystawa technologii obróbki metali w największej aglomeracji Niemiec. W trosce o wystawców, którzy potrzebują pewności przy planowaniu kalendarza oraz mając na uwadze zdrowie wszystkich zaangażowanych w wystawę Organizator podjął decyzję o zorganizowaniu wydarzenia w czysto cyfrowej formie.

Wirtualny METAV w marcu 2021 roku bedzie składać się z trzech struktur: wirtualnej wystawy, inteligentnego kojarzenia i sesji internetowych.

W ramach Wirtualnej Wystawy wystawcy mogą zaprojektować własne trójwymiarowe cyfrowe stoisko targowe. Mogą wybrać rozmiar i wariant swojego stoiska, opracować własny układ i wypełnić go własną treścią cyfrową.

Strefa Matchmakingu została opracowana w celu precyzyjnego dopasowania wystawców i odwiedzających. Profile osobiste służą jako podstawa dopasowywania zainteresowań, nawiązywania kontaktów, umawiania spotkań i wymiany wizytówek. Precyzyjne dopasowanie zapewnia „Matchingscore®”, procentowa ocena, która ujawnia nakładanie się zainteresowań między dwoma profilami.

Podczas sesji internetowych wystawcy docierają do globalnej publiczności. W 20-minutowych rozmowach prezentują swoje innowacje produktowe oraz ciekawe przykłady zastosowań, poparte treściami multimedialnymi, takimi jak animowane klipy, filmy czy nagrania dźwiękowe. Głównym elementem jest platforma dyskusyjna, za pomocą której prowadzący mogą wchodzić w interakcje z publicznością na całym świecie.

Więcej na stronie:
https://www.metav.com/

Miejsce:
Online


POWIĄZANE
Biuro ICE zaprasza polskie firmy na targi BI-MU 2022 Biuro ICE – Sekcja Promocji Handlu Ambasady Włoch w Warszawie wspólnie z bra...
PROCON/POLZAK 2021 - nowa era zakupów Zakupy korporacyjne przeżywają obecnie renesans biznesowy. Po fazie walki z ograniczeniam...
Modułowy system automatyki MOVI-C® AUTOMATYZUJE.MY - Szybkie i proste uruchomienie oraz maksymalna elastyczność, niezależnie ...
Autodesk Days 2021 Online Już 3 marca rozpocznie się dwudniowa konferencja AUTODESK DAYS | PRZEMYSŁ Odkryj nowe moż...
Relacja z Targów PCI Days 2023 Expo XXI już po raz czwarty zamieniło się w morze inspiracji, innowacji i kreatywności. T...
METAL 2024 Targi Kielce zapraszają na kolejną XXV edycję Międzynarodowych Targów Technologii ...
Partnerzy