Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Wszystko o Targach INNOFORM® 2020

 

Targi INNOFORM 2020
 

Czwarta już edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, które wspierają wystawców w promocji ich produktów i firmy, a także wpływają korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu, odbędzie się w dniach 3-5 marca 2020 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Zdaniem Wystawców targów tym, co charakteryzuje INNOFORM® jest profil wystawy. Eksperci branżowi i decydenci przyjeżdżają do Bydgoszczy na te trzy szczególne dni. Wszyscy w konkretnym celu - chcą poznać nowości i wdrożyć je w swojej firmie, uzupełnić park maszynowy oraz nawiązać współpracę z podwykonawcami. W mieście swoją siedzibę ma blisko 200 firm zajmujących się przetwórstwem tworzyw polimerowych i ok. 30 narzędziowni. Podobnie jak region kujawsko-pomorski jest liderem w wytwarzaniu narzędzi na światową skalę, tak Targi INNOFORM® są numerem jeden wśród wydarzeń o tej tematyce w północnej części kraju.

-->NOWOŚCI TARGOWE


Targi organizowane są przez Bydgoski Klaster Przemysłowy, który zrzesza kilkadziesiąt firm i Targi w Krakowie, firmę z 20-letnim doświadczeniem w organizacji wystaw, konferencji oraz sympozjów. Według badań przeprowadzonych przez organizatorów w trakcie ostatniej edycji w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym na powierzchni 6000 m2 swoją ofertę przedstawiło 366 firm. Wystawę odwiedziło niemal 4000 osób. Zainteresowanie targami z roku na rok jest coraz większe. W zbliżającej się edycji wezmą udział firmy wystawiające się od pierwszej edycji tj. A. MARCINIAK OT, ELWIK ZAKŁAD TECHNOLOGICZNY, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, KNARR VERTRIEBS GmbH, MEUSBURGER GEORG GmbH, STÄUBLI, WADIM PLAST, oraz te, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w INNOFORM®. Wśród nich, m.in.: CENTRUM TECHNIKI MACRO, ELBI WROCŁAW, HALBRONN SAS, KONRAD MICRO DRILL GmbH, LP NARZĘDZIA, MALA INDUSTRIES, MOLDE MATOS SA oraz wiele innych.

-->LISTA WYSTAWCÓW

Powodzenie firmy zależy w dużej mierze od kontaktów, które znajdują odzwierciedlenie w nowych zamówieniach. Podczas poprzedniej edycji targów bardzo popularna była Strefa Usług Przemysłowych, która okazała się znakomitą przestrzenią do budowy długoterminowych relacji biznesowych. Dzięki pozytywnym opiniom także i w tym roku organizatorzy postanowili przygotować strefę. Udział w niej wezmą podwykonawcy, którzy świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi oraz remontów maszyn. 

-->STREFA USŁUG PRZEMYSŁOWYCH

Targi to szeroki przegląd ofert i nowych trendów, cennych kontaktów oraz nowych klientów. Jednak wydarzenie jest także perspektywą do nawiązania relacji pracodawcy z potencjalnym pracownikiem i odwrotnie. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z okazji, aby znaleźć pracowników lub idealną pracę, zachęcamy do dołączenia do Strefie Kariery. 

-->STREFA KARIERY

INNOFORM® od pierwszej edycji charakteryzuje się interesującym programem towarzyszącym. W tym roku nie będzie inaczej. Ciekawie zapowiada się Konferencja EKO-POLIMERY Gospodarka Obiegu Zamkniętego w przetwórstwie tworzyw polimerowych, przygotowana przez Bydgoski Klaster Przemysłowy. Uzupełnieniem konferencji będzie wystawa „EKO-POLIMERY – Drugie życie tworzyw” – gdzie przedstawione zostaną produkty pochodzące z tworzyw z recyklingu, a także z tworzyw biodegradowalnych. Goście targów przyjrzą się przedmiotom, które zostały poddane obróbce i na nowo wykorzystane. Wystawa pozwoli unaocznić, że tworzywa polimerowe w odpowiedni sposób wykorzystane mają swoje drugie życie.

Zagadnieniem interesującym większości przedsiębiorców są oszczędności. Gdzie zatem ich szukać? Odpowiedź na to pytanie padnie w czasie konferencji - Druk 3D w branży Narzędziowo-Przetwórczej zorganizowanej przed firmę CadXpert drugiego dnia targów. Spotkanie będzie okazją do uzyskania więcej informacji na temat wytwarzania przyrostowego i technologii pomiarowych. Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy podczas rejestracji on-line na stronie Targów INNOFORM® zaznaczyć opcję „Deklaruję chęć udziału w Konferencji Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej”. 

-->PROGRAM TOWARZYSZĄCY

W ramach Targów po raz kolejny odbędzie się Giełda Kooperacyjna B2B. Udział w giełdzie jest bezpłatny dla wszystkich wystawców oraz odwiedzających zarejestrowanych na INNOFORM® 2020. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja na spotkania B2B jest obowiązkowa, w celu zapisania się należy do dnia 28 lutego br. zarejestrować firmę on-line. Organizatorem giełdy jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Giełda Kooperacyjna odbędzie się  4 marca 2020 r. 

-->GIEŁDA KOOPERACYJNA

Jeśli chcesz odwiedzić INNOFORM®, zarejestruj się online i zyskaj potrójnie: zgarnij bezpłatną wejściówkę, wejdź błyskawicznie na Targi i weź udział w doskonale skomponowanym programie towarzyszącym. Rejestracji na stronie Targów trwa do 28 lutego br.

-->REJESTRACJA ON-LINE

-->INFORMACJE PRAKTYCZNE

Więcej o Targach INNOFORM® 2020 na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie, Zrobotyzowany.pl

Dodano 19.02.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy