Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej - Bydgoszcz [4.3.2020]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Konferencja dotycząca przemysłowych zastosowań skanowania 3D, modelowania 3D i drukowania 3D - „Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej”, odbędzie się 4 marca 2020 r. w Bydgoszczy.

Wydarzenie organizowane jest w czasie drugiego dnia Targów INNOFORM®, które odbędą się w dniach od 3 do 5 marca 2020 r. na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

Drukarki 3D i skanery 3D są coraz częściej wdrażane w zakładach produkcyjnych i w firmach usługowych. Zalety drukowania 3D są wykorzystywane między innymi przez: działy R&D, konstruktorów, specjalistów ds. utrzymania ruchu, mechaników, kontrolerów jakości i pracowników na linii produkcyjnej. Za pomocą technologii przyrostowych można wytwarzać trwałe przyrządy takie jak uchwyty do obrabiarek CNC, sprawdziany dla kontrolerów jakości, prowadnice, przyrządy serwisowe lub urządzenia do demontażu elementów. Korzystanie z drukarki 3D pozwala tworzyć niestandardowe oprzyrządowanie zdecydowanie szybciej i taniej niż w przypadku konwencjonalnych metod, zwłaszcza w przypadku krótkich serii lub pojedynczych wyrobów.

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o zastosowaniach technologii drukowania 3D i skanowania 3D w branży narzędziowej oraz w przemyśle przetwórczym. Weź udział w konferencji i posłuchaj, jak nowe technologie już dziś wspierają powszechne metody wytwarzania.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę rejestracji on-line Targów INNOFORM®, wypełnić wymagane dane uczestnika i zaznaczyć opcję „Deklaruję chęć udziału w Konferencji Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej”. Rejestracja uprawnia do bezpłatnego wstępu na oba wydarzenia.  

-->REJESTRACJA ON-LINE

Więcej informacji na stronie:
www.cadxpert.pl/konferencja-druk-3d-w-branzy-narzedziowo-przetworczej/
www.innoform.pl

Miejsce:
Bydgoskie Centrum Targowo - Wystawiennicze
Gdańska 187
85-674 Bydgoszcz

Kontakt:
Michał Bryda-Przybyszewski
E-mail: michal.bryda@druk3d.cx 
Tel.: +48 577 566 662  
Tel. kom. : +48 12 307 25 24

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy