Szukaj w działach:

Zbliżają się Konferencje Techniczne Axon Media

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Dwa dni w Krakowie, jeden dzień w Białymstoku. To miejsca, w których odbędą się jedne z pierwszych Konferencji Technicznych przygotowanych w tym roku przez Axon Media Group.

Utrzymanie ruchu i automatyzacja

Rozpoczynając od Krakowa, gdzie w dniach 18 i 19 lutego 2020 roku zespół Axon Media Group zaplanował 2 szkolenia dla specjalistów z branży produkcyjnej. Pierwsza z konferencji skierowana do osób zajmujących się Utrzymanie Ruchu to „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”, natomiast druga to „Automatyzacja i bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych”. Spotkania są świetną okazją, by poznać aktualne trendy, najnowsze technologie oraz wysłuchać ekspertów z branży.

W czasie części wykładowej wypowiedzą się doświadczeni specjaliści z firm takich jak: ADEGIS, Balluff, Finder, Elmark Automatyka, HEICO GROUP, czy też Lenze. Wśród tematów przygotowanych przez prelegentów znajdą się m.in.: „Niezawodność urządzeń i oszczędność energii dzięki technologii ultradźwiękowej”, „Systemy próżni centralnej - zwiększenie oszczędności w instalacjach próżniowych”, a także „Liczenie stopy zwrotu ze stanowisk z robotami współpracującymi – na przykładowych wdrożeniach”.

Po części prelekcyjnej odbędą się prowadzone przez praktyków warsztaty. Tym razem omówione zostaną zagadnienia systemów AS-interface oraz określania poziomów modernizacji maszyn.

Konferencje w Krakowie zostały już objęte patronatem przez:

 • Krajową Izbę Gospodarczą, 
 • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, 
 • Urząd Dozoru Technicznego,
 • Śląski Klaster Lotniczy.

Oba spotkania odbędą się w Hotelu Swing przy ul. Dobrego Pasterza 124. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 8:15. Wstęp jest bezpłatny, wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować.

-->Zapisy na Konferencję „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych” w Krakowie

-->Zapisy na Konferencję „Automatyzacja i bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych” w Krakowie

Metody na uniknięcie przestojów

Następnie zainteresowani zostaną zaproszeni 4 marca do Białegostoku na kolejną konferencję z serii wydarzeń dla specjalistów z działów utrzymania ruchu - „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”.

Podczas spotkania w Białymstoku wystąpi wielu cenionych prelegentów z sektora. Pojawią się przedstawiciele firm takich jak: ADEGIS, Elmark Automatyka, Finder, HEICO GROUP, czy też ifm electronic. Omówią tematy związane z procesem utrzymania ruchu i wszystkim, co z nim związane. Program wykładów obejmuje takie tematy jak: „Zapewnienie ciągłości produkcji dzięki selektywnym zabezpieczeniom”, „Diagnostyka z wykorzystaniem pomiaru ultradźwięków, wibracji, temperatury i prędkości obrotowej”, czy też „Wdrażanie, utrzymanie i bezpieczeństwo w przemysłowych sieci Ethernet”. 

Po zakończeniu wykładów odbędą się także warsztaty dotyczące diagnostyki maszyn - „Ultradźwiękowy monitoring stanu maszyn”. Poprowadzą je eksperci z firmy UE Systems.

Wydarzenie w Białymstoku zostało objęte patronatem przez:

 • Prezydenta Miasta Białegostoku,
 • Krajową Izbę Gospodarczą,
 • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,
 • Urząd Dozoru Technicznego,
 • Polską Fundację Rozwoju Regionalnego,
 • Polską Strefę Inwestycji,
 • Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną,
 • Miejski Portal Informacyjny Bstok.pl.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Traugutta3 przy ul. Romualda Traugutta 3. Rejestracja rozpocznie się o godzinie 8:15. Wstęp jest bezpłatny, wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować. 

-->Zapisy na Konferencję „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych” w Białymstoku

Tradycyjnie w czasie wszystkich wydarzeń organizowanych przez Axon Media Group pomiędzy wykładami na uczestników czeka kawa, ciepły poczęstunek w porze obiadowej, prasa branżowa i cenne znajomości z innymi specjalistami. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma także pakiet materiałów, prasę branżową oraz certyfikat udziału, który zostanie wręczony na koniec szkolenia.


Źródło: Axon Media Group

POWIĄZANE
Weź udział w SMART FACTORY na ITM Polska 2019 SMART FACTORY to przestrzeń specjalna przygotowywana we współpracy z wystawcami ta...
OnRobot Open Days w Polsce Szukasz nowych metod zwiększenia efektywności i elastyczności produkcji? Sprawdź jakie mo...
Chwytak SCHUNK Co-act EGL-C o długim skoku Chwytak SCHUNK Co-act EGL-C o długim skoku, to kamień milowy na drodze do osiągnięcia kom...
Ruszają zapisy na Konferencję i Hackathon FPGA Już 18 października ruszają zapisy na drugą edycję Hackathonu i Konferencji FPGA. Konfere...
Znakowanie płytek PCB z wykorzystaniem stanowiska zrobotyzowanego Znakowanie małych elementów (np. płytek PCB, części silników i urządzeń elek...
Solidny i wysokowydajny moduł obrotowy SCHUNK SRM Wysokowydajny moduł obrotowy SCHUNK SRM oferuje unikatowe połączenie wysokich moment&oacu...
Partnerzy