Szukaj w działach:

Jesień z Konferencjami Axon Media

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Pierwsze jesienne Konferencje Techniczne Axon Media z pewnością zainteresują tych specjalistów z branży przemysłu, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego.

Jeden dzień w Olsztynie, Opolu, Lublinie, Koninie czy Bytomiu, wystarczy, by spotkać głównych dostawców z rynku, podpytać o nowe rozwiązania i produkty, wypróbować aplikacje oraz narzędzia, które rozwiną zawodowe kompetencje. Wszystkie Konferencje Techniczne Axon Media dla specjalistów z branży są bezpłatne. 

Najbliższe spotkanie pt. „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych”, odbędzie się 18 września 2019 r. w Olsztynie. To konferencja dla osób poszukujących wiedzy z zakresu szybkiej i efektywnej pracy z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz porad i wskazówek, które jeszcze bardziej usprawniają procesy produkcyjne.  

Z kolei specjaliści zajmujący się na co dzień UR w przedsiębiorstwach i chcący poszerzyć swoje kwalifikacje, mają do wyboru dwa terminy oraz lokalizacje. Pierwsza Konferencja Techniczna pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych ” odbędzie się 25 września w Opolu. Kolejna – 16 października w Koninie.

„Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi w procesie produkcji” to wydarzenie zaplanowane na 9 października w Lublinie. Podczas tego spotkania praktycy wzbogacą uczestników o wiedzę z własnych doświadczeń m.in. w obszarach: Która strategia zarządzania energochłonnością procesów produkcyjnych jest najskuteczniejsza? W jaki sposób mieć media techniczne pod kontrolą? 

Październikowy przegląd Konferencji Technicznych zamyka wydarzenie „Roboty przemysłowe i współpracujące w przemyśle”, które odbędzie się w Bytomiu 23 października. Goście mogą liczyć na prezentację zrobotyzowanych aplikacji, trendów w robotyzacji oraz automatyzacji produkcji, w tym cobotów, wymianę informacji o redukcji kosztów, eliminacji błędów, optymalizacji procesów i doskonalenie produkcji. 

Zapisy na wybrane wydarzenia odbywające się we wrześniu i październiku ruszyły na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl

Źródło: Axon Media, Zrobotyzowany.pl

POWIĄZANE
FANUC Polska na Targi ITM Industry Europe 2021 Już za kilka dni rozpocznie się specjalna edycja jednych z największych targów prz...
Warsaw Industry Week 2024 Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą si...
INNOFORM® online za nami INNOFORM® online, tegoroczna odsłona znanych bydgoskich targów, z powodzeniem ...
Gdzie można zastosować Roboty Mobilne AGV? Roboty mobilne AGV z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, ze względu na możliwo...
ExpoWELDING 2024 Grupa PTWP zaprasza do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Spawalnic...
DREMA 2020 - Złote Medale MTP wręczone Znamy już zwycięzców Konkursu o Złoty Medal MTP na Targach DREMA 2020. Sąd konkurs...
Partnerzy