Szukaj w działach:

Jesień z Konferencjami Axon Media

 

 

Pierwsze jesienne Konferencje Techniczne Axon Media z pewnością zainteresują tych specjalistów z branży przemysłu, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego.

Jeden dzień w Olsztynie, Opolu, Lublinie, Koninie czy Bytomiu, wystarczy, by spotkać głównych dostawców z rynku, podpytać o nowe rozwiązania i produkty, wypróbować aplikacje oraz narzędzia, które rozwiną zawodowe kompetencje. Wszystkie Konferencje Techniczne Axon Media dla specjalistów z branży są bezpłatne. 

Najbliższe spotkanie pt. „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych”, odbędzie się 18 września 2019 r. w Olsztynie. To konferencja dla osób poszukujących wiedzy z zakresu szybkiej i efektywnej pracy z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz porad i wskazówek, które jeszcze bardziej usprawniają procesy produkcyjne.  

Z kolei specjaliści zajmujący się na co dzień UR w przedsiębiorstwach i chcący poszerzyć swoje kwalifikacje, mają do wyboru dwa terminy oraz lokalizacje. Pierwsza Konferencja Techniczna pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych ” odbędzie się 25 września w Opolu. Kolejna – 16 października w Koninie.

„Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi w procesie produkcji” to wydarzenie zaplanowane na 9 października w Lublinie. Podczas tego spotkania praktycy wzbogacą uczestników o wiedzę z własnych doświadczeń m.in. w obszarach: Która strategia zarządzania energochłonnością procesów produkcyjnych jest najskuteczniejsza? W jaki sposób mieć media techniczne pod kontrolą? 

Październikowy przegląd Konferencji Technicznych zamyka wydarzenie „Roboty przemysłowe i współpracujące w przemyśle”, które odbędzie się w Bytomiu 23 października. Goście mogą liczyć na prezentację zrobotyzowanych aplikacji, trendów w robotyzacji oraz automatyzacji produkcji, w tym cobotów, wymianę informacji o redukcji kosztów, eliminacji błędów, optymalizacji procesów i doskonalenie produkcji. 

Zapisy na wybrane wydarzenia odbywające się we wrześniu i październiku ruszyły na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl

Źródło: Axon Media, Zrobotyzowany.pl

POWIĄZANE
Cyfrowa Fabryka Przyszłości okiem eksperta Jak będzie wyglądać cyfrowa fabryka przyszłości? Jak przygotować produkcję na erę cyfryzac...
ABB współpracuje z Covariant ABB, wiodący globalny dostawca robotów przemysłowych, oraz startup Covariant ogłos...
Technologie przyrostowe na 3D Solutions Gdy wydaje się, że ludzie stworzyli już wszystko, wystarczy pomyśleć o technologii przyro...
Jak usprawnić magazyn e-commerce? Aby pomóc swoim Klientom usprawnić funkcjonowanie magazynów i przygotować s...
Roboty przemysłowe i współpracujące - konferencja Axon Media Konferencja Techniczna "Roboty przemysłowe i współpracujące" zorganizowana została ...
Rozwiązania industry 4.0 od Lenze na Warsaw Industry Week 2019 Firma Lenze jest światowym specjalistą w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz techniki ...
Partnerzy