Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Pulpit operatorski HMI do zadań ekstremalnych

Pulpit operatorski HMI do zadań ekstremalnych

Dzięki rozszerzonemu zakresowi temperatur pracy od -20°C do + 65°C i stopniom ochrony IP67F/IP66F, terminal operatorski GOT2507T-WTSD 7” firmy Mitsubishi Electric to idealne rozwiązanie do zastosowania w trudnych i wymagających warunkach.

Czyszczenie wodą pod wysokim ciśnieniem lub używanie w aplikacjach, które zwykle pracują na zewnątrz, nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych środków ochrony. Dzięki temu urządzenie idealnie sprawdzi się w takich branżach, jak energetyka, produkcja żywności i napojów czy budowa maszyn.

Podczas gdy standardowe terminale operatorskie zazwyczaj charakteryzują się zakresem temperatur pracy od 0 do 55°C, rozszerzony zakres temperatur w GOT2507T-WTSD oznacza, że ​​może być użytkowany w cięższych warunkach bez potrzeby stosowania dodatkowego grzania w niskich temperaturach lub wentylatorów i klimatyzatorów w wysokich temperaturach. Może to znacznie obniżyć koszty eksploatacji u producentów żywności i napojów jak również w przypadku rozwiązań w energetyce, a także zapewnia większą elastyczność w przypadku pracy w skrajnych temperaturach.

Tam, gdzie wymagana jest praca w warunkach o dużym nasłonecznieniu, GOT2507T-WTSD zapewnia podwyższoną odporność na promieniowanie UV, dodatkowo czytelność ekranu, nawet przy silnym oświetleniu została zwiększona dzięki zastosowaniu panelu LCD o wysokiej jasności i specjalnej powłoce eliminującej odblaski. Ponadto ze względu na aluminiową obudowę od frontu panel może być stosowny w maszynach, gdzie występują wstrząsy i drgania o dużym natężeniu.

Poza zwiększoną wytrzymałością i trwałością, użytkownicy GT2507T-WTSD otrzymują wszystkie funkcje i opcje paneli serii GOT2000. Są to między innymi różne interfejsy komunikacyjne, jak dwa porty Ethernet, interfejs bezprzewodowej sieci LAN, USB, RS232 i RS422/485.  Oprócz tego, informacje wyświetlane na ekranie mogą być uzupełnione o ostrzeżenia dźwiękowe, poprzez wyjście Audio. Funkcja GOT Mobile (Web Server) firmy Mitsubishi Electric zapewnia wizualizację pracy maszyny w czasie rzeczywistym za pomocą zdalnych urządzeń, takich jak tablety, smartfony i komputery PC. Wszystkie te funkcje pomagają zwiększyć wydajność i zmniejszyć całkowity koszt eksploatacji maszyn.

Oprócz zastosowań w branży spożywczej i napojów oraz energetycznej, do innych zastosowań GOT2507T-WTSD należy przemysł maszyn ciężkich, systemy parkingowe, stacje kolektorów słonecznych, stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych i urządzenia transportowe/dokowe.


Źródło: Mitsubishi Electric


Dodano 26.04.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy