Szukaj w działach:

Nowości technologiczne dla przemysłu

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

W hotelu Arche Hotel Krakowska w Warszawie, w dniach 23-24 września 2019 r. odbędzie się 8. edycja Forum Nowoczesnej Produkcji. Industry Tech, podczas którego padną odpowiedzi na pytania odnośnie zmian w środowisku produkcyjnym w Polsce. W wydarzeniu od pierwszej edycji biorą udział przedstawiciele dostawców rozwiązań oraz kluczowych firm produkcyjnych. Kongresowi towarzyszyć będzie wydarzenie AI & Big Data Congress.

Organizatorzy wydarzenia chcą skupić się na problemie zmiany jako pojęcia wielowymiarowego. W ciągu dwóch dni poruszane przez uczestników będą tematy związane z zagadnieniami sektora produkcyjnego. Wspólna część spotkania skupiona będzie wokół prezentacji tematów związanych z szeroko pojętą definicją zmiany. Poruszone zostaną również problemy wyzwań, z którymi muszą mierzyć się właściciele, managerowie oraz pracownicy rozwijających się firm, a także problem nowych możliwości wykorzystania danych w związku z rozwojem technologii 5G.

Organizatorzy 8. edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. Industry Tech dołożyli starań, by prezentowane podczas kongresu tematy były tak zróżnicowane, aby każdy przedstawiciel przedsiębiorstwa bez względu na jego wielkość lub specyfikę produkcji mógł znaleźć interesujące go zagadnienie. W programie znajdą się aktualne zagadnienia dotyczące usprawnienia procesów produkcyjnych, by stały się one bardziej nowoczesne, ekologiczne, efektywne i oszczędne. Tematy wybrane zostały przez Członków Rady Programowej, w skład której wchodzą eksperci w zakresie produkcji i nowych technologii oraz przedstawiciele zarządów najnowszych firm produkcyjnych. Główne trzy tematy wybrane przez Radę Programową dotyczyć będą factory 4.0, zrównoważonego rozwoju w kontekście napędzania innowacji oraz zmian w strategiach marketingowych na przestrzeni lat. Eksperci omówią podczas debat tematy, takie jak bezpieczeństwo informatyczne, budowanie zaufania poprzez efektywną komunikację i wykorzystanie automatyki przemysłowej. Podczas sesji round tables uczestnicy będą mogli rozwinąć dyskusję i skorzystać z networkingu.

Rada Programowa, na czele której stoją Przewodniczący Dariusz Piotrowski – VP, Dyrektor Generalny Dell Technologies Polska oraz Wiceprzewodniczący Wojciech Klimek – Członek Zarządu ds. Produkcji firmy FAKRO wydali agendę wydarzenia. W dyskusjach uczestniczyli natomiast m.in.:

  • Marcin Jadczyk, Prezes Zarządu, Sor-Drew S.A.
  • Piotr Lisiecki, Prezes Zarządu, Grupa Boryszew
  • Przemysław Mitraszewski, Prezes Zarządu Lighthouse i Pełnomocnik Zarządu LPP S.A.
  • Henryk Orfinger, Prezes Zarządu, Dr Irena Eris
  • Rafał Rudziński, Prezes Zarządu, Robert Bosch
  • Janusz Smok, Industry IoT Channel Manager for CEE Region, Advantech Europe BV
  • Łukasz Szwancyber, Dyrektor Departamentu Hutnictwa, KGHM Polska Miedź
  • Stefan Życzkowski, Prezes Zarządu, ASTOR.
Jak zaznacza Prezes Zarządu Bakalland S.A., Marek Moczulski: „Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech jest świetną okazją do poznania najnowszych trendów z całego świata w dziedzinie rozwiązań technologicznych dla przemysłu. Gromadzi najcenniejszych ekspertów-praktyków przemysłu. Zarówno tych, którzy używają, jak i tych, którzy wdrażają te rozwiązania. To naprawdę ciekawe miejsce, gdzie w przystępny i szybki sposób można dowiedzieć się wiele o wszystkich najnowszych trendach.”

Każdy, kto chce zapoznać się z wieloma interesującymi tematami, praktycznymi strategiami oraz poznać czołowych przedstawicieli sektora produkcyjnego, z pewnością znajdzie coś dla siebie podczas jesiennej, 8. edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. Industry Tech. Tego wyjątkowego wydarzenia nie sposób przegapić.

Kongres realizowany jest w ramach działalności MMC Polska, firmy, która organizuje szkolenia biznesowe na terenie Polski dedykowane zarządom firm, kadrze menadżerskiej oraz specjalistom, a także warsztaty, konferencje i prestiżowe kongresy.

Więcej informacji oraz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Forum Nowoczesnej Produkcji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej kongresu: www.forumprodukcji.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter oraz Linkedin).


Więcej o Forum na Zrobotyzowany.pl


Źródło: MMC Polska

POWIĄZANE
ITM Industry Europe 2023 - czas podsumowań Cztery dni targów ITM INDUSTRY EUROPE upłynęły pod znakiem spotkań, inspirujących ...
Kalendarz Konferencji Technicznych 2022 Maksymalizacja efektów, zapewnienie produktów wysokiej jakości, rozwiązania...
Zintegrowane przez B&R urządzenie do napełniania butelek Urządzenie do napełniania butelek zaprezentowane przez firmę Seiko Corporation, jednego z ...
Cisco Systems i Omron łączą siły Firmy Cisco Systems i Omron ogłosiły, że połączą siły, w celu zapewnienia możliwości korz...
Roboty SCARA i4H do obsługi najcięższych ładunków od firmy OMRON Wytrzymały robot SCARA i4H może przenosić ładunki o masie do 15 kg i został zaprojektowan...
Automatyczna Stacja THT Współpraca pomiędzy Fitechem i B&R rozwija się z każdym kolejnym projektem auto...
Partnerzy