Szukaj w działach:

Cykl webinarów z ekspertami Lenze

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Zapraszamy na cykl webinarów z ekspertami Lenze. Specjalistyczna wiedza poparta przykładami wdrożeń.

Intuicyjna Automatyka Lenze znajduje zastosowanie niezależnie od branży, wielkości produkcji, czy zaawansowania maszyny. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie powstania maszyny: od idei po serwis. Dlatego możemy podzielić się z Wami praktyczną wiedzą, którą od razu możecie wykorzystać w swoich aplikacjach.

Eksperci Lenze przybliżą tematykę i tajniki najnowszych rozwiązań automatyki, sterowania ruchem, programowania, czy optymalizacji działania urządzeń.

Skorzystaj z darmowej wiedzy oraz wyjaśnij swoje wątpliwości zadając pytania naszym ekspertom.

#1 Intuicyjna Automatyka Lenze 12.05.2020r. godz. 10.00

Indywidualizacja, digitalizacja, szybki czas realizacji oraz wysoka wydajność z zachowaniem wyśrubowanych zasad bezpieczeństwa charakteryzują środowisko rynkowe budowy maszyn. Lenze proponuje systemowe, skalowalne i sprawdzone rozwiązania w zakresie brainware, software i hardware.

Sprawdź, jak wykorzystać nasze rozwiązania i doświadczenie w swoich aplikacjach, spełniając obecne wymogi biznesowe oraz technologiczne.

Poznaj rozległą przestrzeń rozwiązań Platformy Automatyzacji Lenze.

Strona zapisu : https://automatyka.gr8.com/


#2 Tajniki i500 – 14.05.2020 – godz. 10.00

Chciałbyś odnaleźć się w gąszczu funkcjonalności przemiennika częstotliwości i500? Nasz ekspert, który na co dzień programuje, parametryzuje i optymalizuje funkcjonowanie przemienników i500 w prosty sposób scharakteryzuje funkcje i500.

Przedstawimy również najciekawsze funkcjonalności przemienników serii i500 np.: funkcja switch-off positioning, charakterystyka U/f Eco oraz awaryjne zasilanie z UPS.

Poznaj najbardziej funkcjonalne ustawienia i zastosuj je w swoich aplikacjach, poprawiając ich efektywność.

Strona zapisu : https://i500.gr8.com/


#3 Moduły FAST, a idea wału elektrycznego

W procesie budowy maszyn coraz większego znaczenia nabierają programy komputerowe. Dzięki nim konstruktorzy maszyn mogą zmniejszyć czas potrzebny na zapewnienie podstawowych funkcjonalności maszyn i skoncentrować się na optymalizacji procesów.

FAST w przemyślany i prosty sposób buduje architekturę funkcjonalności maszyn, zmniejszając możliwości powstania błędu.

Dowiedz się więcej o parametryzowaniu przemienników przy pomocy modułów Fast na przykładzie wału elektrycznego, który uruchomisz jednym przyciskiem.

Strona zapisu: https://fast.gr8.com/


Źródło: Lenze 

Lenze Polska Sp. z o.o.
ul. Roździeńskiego 188 b
40-203 Katowice
+48 32 203 97 73
POWIĄZANE
Roboty i maszyny w akcji Roboty i maszyny w akcji, przykłady wdrożeń, praktyczne wskazówki dotyczące techno...
ActiveShuttle automatyzuje logistykę wewnątrzzakładową System transportu samojezdnego ActiveShuttle właśnie wkracza do fabryki przyszłości - jes...
System Pojazdów Autonomicznych AGV LEAN CART 19.1 Transportowe wózki magazynowe to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia w...
Eksperci o automatyzacji i robotyzacji na Warsaw Industry Week 2022 Za nami szósta edycja Warsaw Industry Week, targów innowacyjnych rozwiązań ...
Skanowanie i skanery 3D - najpopularniejsze rodzaje i zastosowanie Nie tylko druk 3D i drukarki 3D cieszą się coraz większą popularność i są wykorzystywane ...
Razem na ścieżce rozwoju - wywiad z Marią Gravesen i Lucą Galluzzi To wielki dzień dla B&R i nowy początek - firma przeszła rebranding. Odświeżenie mark...
Partnerzy