Szukaj w działach:

Szeroka oferta targów INNOFORM

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
Dwie dotychczasowe edycje Targów INNOFORM® potwierdziły zapotrzebowanie na imprezę targową przedstawicieli branży narzędziowo-przetwórczej, szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej.

III edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego odbędzie się w terminie 12-14 marca 2019 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Dużą zaletą spotkania jest szeroka oferta wystawców, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Przykładowo firma FANUC w swojej ofercie przedstawi jednego z pięciu robotów pozwalających na w pełni bezpieczną pracę człowieka z robotem. To przełom, który ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów branżowych innowacji.

Zakres tematyczny zbliżającej się edycji targów jest bardzo rozległy. Na zwiedzających czekać będą najnowsze trendy w branży, m.in. narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędzia skrawające do obróbki metali​, urządzenia i materiały do inżynierii odwrotnej​, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE​​, a także automatyzacja i robotyzacja produkcji. 

Na sześć miesięcy przed rozpoczęciem imprezy, lista wystawców przedstawia się imponująco. Swój udział potwierdziło już kilkadziesiąt firm z Polski, Włoch, Niemiec oraz Austrii. Wśród nich są tacy potentaci jak: A. MARCINIAK OT, AFM DEFUM, HTM OKUMA,  DEMATEC, ELWIK, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, FANAR, GF MACHINING SOLITIONS, ROEHM POLSKA, INCOE INTERNATIONAL EUROPE, ITA, MB MICHAŁ RZEPKA, MEUSBURGER GEORG, FANUC, IHR SOLUTION-RANCO, KNARR, OSG POLAND, WADIM PLAST,  TRANSCORN, HITACHI, KIPP POLSKA, MAHR POLSKA, STAUBLI czy TECHPLAST.

Podczas trzeciej edycji nie zabraknie - popularnej wśród klientów - Giełdy Kooperacyjnej, która jest idealnym miejscem do podejmowania biznesowych rozmów i ich finalizacji. Za sprawą dwóch dotychczasowych edycji kontrakty pozyskało ponad dwustu przedsiębiorców. Natomiast nowością Targów INNOFORM® będzie specjalna Strefa Usług Przemysłowych, gdzie firmy podwykonawcze będą mogły pozyskać nowe zlecenia. To właśnie dla nich przygotowane zostaną nowoczesne, modułowe stoiska, które pozwolą na efektywne zaprezentowanie kompletnej oferty firmy. 


Więcej o Targach na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie, Zrobotyzowany.pl

POWIĄZANE
Zbuduj idealny zespół Utrzymania Ruchu Chcesz wiedzieć jak stworzyć perfekcyjny zespół Utrzymania Ruchu? Odpowiedzi pozna...
Robotyzacja procesów biznesowych (RPA) - co warto wiedzieć? RPA (ang. Robotic Process Automation) - robotyzacja procesów biznesowych - co wart...
Najlepsze praktyki w zarządzaniu produkcją Najlepsze praktyki w zarządzaniu produkcją w erze rozwijającego się Przemysłu 4.0, w tym ...
Welcome to Automation Balluff Polska, oprócz dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu autom...
Paletyzacja robotem się opłaca! Paletyzacja to proces polegający na układaniu produktów na palecie. Paletyzację wy...
Wykorzystaj rabat na Konferencję Smart Factory World W nowoczesnym procesie produkcyjnym kluczowy jest dostęp do aktualnych informacji umożliw...
Partnerzy