Szukaj w działach:

Unikatowe Targi SyMas i Maintenance

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

W EXPO Kraków dnia 11 października br. zakończyły się 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS oraz  9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE. 

Dzięki temu, że wystawy są unikatowe w skali Polski i naszej części Europy odwiedzają je przede wszystkim specjaliści z branży, osoby decyzyjne, najczęściej zajmujące stanowiska kierownicze. Każdy z uczestników obu wydarzeń opuszcza EXPO Kraków w pełni usatysfakcjonowany: wystawcy, którzy trafili ze swoją ofertą wprost do zainteresowanych nią potencjalnych klientów i zwiedzający, otrzymujący konkretną wiedzę i propozycję usprawnień technologicznych z najwyższej półki.

Prelekcje, warsztaty i konferencja - wybuchowy jubileusz

Przeszło 25 godzin eksperckich, merytorycznych, a przede wszystkich bardzo praktycznych prelekcji czekało na gości w ramach seminariów workShops, prezentacji na stoiskach wystawców oraz cieszącej się coraz większą popularnością konferencji Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu.

– „Na Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu słuchacze nie są przypadkowi. Przyjeżdżają tu ludzie, którzy chcą się rozwijać i mają świadomość tego, co chcą robić, a to jest bardzo ważne. Jestem zadowolony z poziomu konferencji, jak i samych targów. Polecam każdemu udział zarówno w JSUR oraz w Targach SYMAS/MAINTENANCE” – mówi jeden z prelegentów Paweł Łęciński, jeden Europe & Asia Predictive Maintenance Subject Matter Expert, reprezentujący firmę Zakłady Tłuszczwe Kruszwica S.A. a Bungee Company.  

W tegorocznej konferencji uczestniczyło niemal 150 osób. Łącznie – we wszystkich dotychczasowych edycjach – ponad 600. Jednym z nich był Piotr Motyka, Project Management Officer z firmy Haerter Technik Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.

– „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu to marka sama w sobie. Warto się tu pojawić z racji samych wykładów oraz towarzyszących im prezentacji różnych firm. Znaleźliśmy tu dla siebie wiele ciekawych rozwiązań i można tu powiązać wiedzę merytoryczną z ciekawymi produktami.”

Zainteresowanie uczestników wzbudził także pokaz testów poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych takich jak: tłumienia, paneli odciążających wybuch oraz bezpłomieniowych układów do odciążania wybuchu, przygotowanych przez Grupę Wolff.

 

TARGI SYMAS i MAINTENANCE 2018
 

Inwestycje i wymierne zyski

„Jestem pierwszy raz na Targach SYMAS/MAINTENANCE w Krakowie i przyznaję, że oferta jest bardzo szeroka i ciekawa. Jest bardzo dużo Wystawców i jestem usatysfakcjonowany tym, co tu zastałem. Istnieje duża szansa, że również w przyszłym roku tu przyjadę. Być może już w innym charakterze: nie jako Zwiedzający, a Wystawca” – mówi Hubert Kowalski, kontroler czasu pracy.

Dobrze o Targach wypowiadali się także wystawcy:

 „Przyjeżdżamy do Państwa na targi od ich pierwszej edycji. Jesteśmy po raz kolejny bardzo mile zaskoczeni organizacją. Frekwencja była bardzo dobra, osoby, które uczestniczyły w Targach SYMAS/MAINTENANCE, były w większości osobami decyzyjnymi, co dla nas jest dużym ułatwieniem. Mam nadzieję, że przyniesie nam to wymierne korzyści i inwestycja, która została poczyniona w targi, zwróci się z nawiązką” – mówi Łukasz Szumilas, Prezes Zarządu firmy I-Care Polska Sp. z o.o.

Wydarzenie chwalił również Tomasz Lubieniecki, Project Manager z firmy Haver & Boecker Polska SP. z o.o.:

– „Wystawiamy się na Targach SYMAS/MAINTENANCE po raz pierwszy, ale jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni. Nasze stoisko było cały czas oblegane przez naszych stałych, jak i nowych klientów, co nas bardzo cieszy. W przyszłym roku z pewnością tu wrócimy i zdecydujemy się na większe stoisko”.

 

MAINTENANCE i SYMAS rozmowy
 

Targi z nowościami

Podczas ostatnich targów na zwiedzających czekało ponad 100 nowości produktowych. Wpływających na bezpieczeństwo pracy, usprawniających działanie poszczególnych maszyn i urządzeń, obniżających koszty ich eksploatacji.  

– „Na bieżąco monitorujemy trendy i staramy się je pokazać w formie konkretnych produktów i rozwiązań technologicznych. Ma być innowacyjnie i praktycznie zarazem. I to właśnie doceniają Zwiedzający, których z roku na rok przybywa. Już dziś serdecznie zapraszam na kolejne Targi SYMAS/MAINTENANCE, które odbędą się jesienią 2019 r., oczywiście w EXPO Kraków” – mówi Ewa Woch, wiceprezes Zarządu Targów w Krakowie. 

Więcej na stronach:
www.symas.krakow.pl
www.mtc.krakow.plŹródło: Targi w Krakowie

POWIĄZANE
Roboty Kawasaki w fabryce farb Śnieżka Aby spełnić wysokie wymagania jakościowe, Zarząd Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S....
UR30 - nowy cobot Universal Robots Universal Robots, duński producent robotów współpracujących (cobotów...
Jak walczyć z korkami robotów w magazynie Autonomiczne roboty coraz śmielej wchodzą do hal produkcyjnych i magazynów, wspier...
Targi INNOFORM w nowym terminie Po konsultacji z wystawcami oraz partnerami biznesowymi Zarząd Bydgoskiego Klastra Przemy...
Robotyzacja procesu spawania hybrydowego Robotyzacja procesu spawania hybrydowego - 3 rzeczy, które warto wiedzieć na ten t...
Przemysłowa Wiosna STOM już w kwietniu! Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z Salonem STOM-ROBOTICS oraz innymi wyd...
Partnerzy