Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Comau partnerem konferencji Axon Media

 

Comau Konferencja Axaon Media 2017
Fot.: Comau Poland 

6 kwietnia 2017 roku w Rzeszowie odbyła się zorganizowana przez Firmę Axon Media konferencja „Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”, jednym z uczestników oraz Złotym Partnerem wydarzenia była Firma Comau.

Wydarzenie zgromadziło w jednym miejscu niemal sto osób związanych z przemysłem, które zajmują się tematyką optymalizacji, niezawodności czy bezpieczeństwa w swoich zakładach, a co za tym idzie, łączy się to z problematyką szeroko rozumianej robotyzacji. Spotkanie miało miejsce w stolicy Podkarpacia, gdzie uczestnicy zebrali się w centrum miasta w Hotelu Rzeszów.

Comau na Konferencji „Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”

Konferencja skupiła aż 20 Partnerów, spośród których 13 podzieliło się swoim doświadczeniem związanym z tematem podstawowym spotkania. Reprezentant firmy Comau, Daniel Niepsuj, wygłosił prezentację w czasie której uczestnicy mogli w dużym skrócie zapoznać się z historią firmy oraz jej głównymi obszarami działania, nieco bardziej szczegółowo o ofercie firmy, o trendach panujących obecnie na rynku polskim w porównaniu z naszymi sąsiadami, a także o wprowadzonych projektach. Wdrożenia Comau mają miejsce zarówno w branży Automotive, jak również na rynku General Industry. Instalowane aplikacje to spawanie łukowe, zgrzewanie punktowe, obsługa pras, wtryskarek, maszyn CNC, pakowanie, paletyzacja, montaż itd. Słuchacze mogli zapoznać się z autorskim rozwiązanie Comau o nazwie Versaflex, które stosowane w zakładach motoryzacyjny na całym świecie umożliwia współpracę kilkunastu robotów jednocześnie przy zgrzewaniu karoserii samochodów, tym samym optymalizując pracę linii oraz znacznie zredukować czas cyklu.
 

Comau na Konferencji „Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”
Fot.: Comau Poland  

Silna obsada partnerów z branży robotyki przemysłowej oraz duża grupa osób zainteresowanych z firm produkcyjnych, zaowocowała częstymi rozmowami, a także nawiązywaniem ciekawych kontaktów biznesowych. Przeważająca liczba rozmów, które odbyły się przy stanowisku firmy Comau z jej specjalistami, z całą pewnością doprowadzi do podjęcia nowych kooperacji, a także rozszerzenia już istniejących. Wydarzenie organizowane przez Axon Media Group wyznacza najwyższe standardy i z całą pewnością zasługuje na zainteresowanie ze strony firm z branży jako potencjalnych partnerów wydarzeń, jak również merytorycznie oraz biznesowo dobre miejsce dla uczestników konferencji.


Zobacz profil Formy Comau Poland na Staleo.pl


Źródło: Comau Poland Sp. z o.o.
 

Dodano 14.04.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy