Szukaj w działach:

STOM-ROBOTICS jesienią 2021 w Targach Kielce

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Jesienią 2021 roku w Targach Kielce w dniach 19-21 października odbędzie się wspólnie cykl spotkań spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami oraz Targi Odlewnicze METAL i CONTROL-TECH.

Terminy poszczególnych wydarzeń wystawienniczych organizowanych w Targach Kielce w 2020 roku uzależnione były przede wszystkim od sytuacji epidemiologicznej. We wrześniu udało się zorganizować targi spod znaku STOM, natomiast Targi odlewnicze METAL, odbywające się dotychczas w cyklu dwuletnim, po konsultacjach z parterami i wystawcami przeniesiono na 2021 rok. 

Oczywiście, to jeszcze nie czas na przesadny optymizm, ale wprowadzone w naszym kraju obostrzenia sanitarne przynoszą zamierzone efekty. Perspektywa szczepień przeciwko koronawirusowi także pozwala nieco bardziej pozytywnie spojrzeć w przyszłość. Targowy kalendarz mimo wszystko ciągle jednak będzie wymagał niestandardowych działań, dostosowanych do panującej sytuacji. 

Najbardziej optymalnym terminem organizacji iście przemysłowych wydarzeń będzie po raz kolejny jesień 2021 roku. Jednocześnie w tym czasie odbędą się przedsięwzięcia wchodzące w skład cyklu każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER (pneumatyka), SPAWALNICTWO, TEiA (elektronika specjalistyczna), WIRTOPROCESY (prototypowanie), DNI DRUKU 3D, ale również Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, w tym Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH.


Mamy ogromną nadzieję, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa do czasu organizacji tych wydarzeń ustabilizuje się i pozwoli na realizację tych przedsięwzięć w ustalonym terminie i pełnym wymiarze. Dochodzą do nas sygnały przede wszystkim od parterów wydarzeń, ale także wystawców, że branży brakuje bezpośrednich spotkań i możliwości zapoznania się na żywo z nowymi technologiami. Zarówno imprezy spod znaku STOM, jak i Targi METAL od wielu lat stanowią miejsce, które łączy ludzi i innowacje całego świata. Właśnie to wpływa na ich międzynarodowy sukces i prestiż. Organizacja wydarzeń jesienią wydaje się najbardziej dogodnym terminem mając na uwadze obecną sytuację - mówi Piotr Pawelec, manager projektów. 


Targi Kielce do udziału w przemysłowych wydarzeniach zapraszają w dniach od 19 do 21 października 2021 roku.


Źródło: Targi Kielce
Redaktor: MRR

POWIĄZANE
Ponad 86 mln zł dla startupów Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłasiła wyniki konkursu „Programy...
6 błędów podczas robotyzacji Przygotowujesz swoje przedsiębiorstwo do wprowadzenia Przemysłu 4.0.? W takim razie z pew...
Apple zatrudnił robota Firma Apple "zatrudniła" robota Daisy do recyklingu iPhonów, przy jego pomocy firm...
Automatyzacja produkcji - czy trzeba się jej bać? Z raportu Delloite „Przemysł 4.0 w Polsce - rewolucja czy ewolucja?” opubliko...
4 medale dla Polaków w WorldSkills 2022 Brąz i trzy medale doskonałości – to dotychczasowy dorobek polskiej drużyny na Worl...
Roboty przemysłowe NACHI CoRobotics jest dystrybutorem legendarnych robotów przemysłowych NACHI, któr...
Partnerzy