Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowoczesna obróbka na TOOLEX 2020

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Targi OILexpo, mimo niesprzyjających okoliczności odbyły się zgodnie z planem.

Miniona edycja targów odbyła się pod hasłem „TOOLEX - wspólnie napędzamy gospodarkę” i choć wystawa została zorganizowana w znacznie mniejszej niż dotychczas skali, była doskonałą okazją do spotkań po miesiącach izolacji. Targom pomimo przeciwności towarzyszył również interesujący program wydarzeń towarzyszących. Targi po raz kolejny gościły Polskie Towarzystwo Tribologiczne Oddział Śląski, który zaprosił na XLI Środowiskowe Seminarium Tribologów nt. współczesnych problemów smarowania maszyn i urządzeń.

Wystawcy zaprezentowali urządzenia i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne usprawnienie produkcji i obniżenie jej kosztów. Zakres branżowy uzupełniła oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali. Nie zabrakło prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspomagających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

ZrobotyzowanyTV
https://zrobotyzowany.pl/informacje/video
Firmy - Robotyzacja 
https://zrobotyzowany.pl/katalog-firm/roboty-i-maszyny 
Kooperator Zrobotyzowany - Wyślij zapytanie o robota 
https://zrobotyzowany.pl/kooperator-wyslij-zapytanie


Podziel się
powrót

Newsletter

Polecamy:

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy