Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowości na ITM Industry Europe 2019

 

ITM Industry Europe nowości 2019
 


Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, dlatego też znacząco wzbogacą ofertę bloku targów ITM Industry Europe, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości odwiedzających wystawy. Potwierdza to aż 83% zwiedzających. Dla wystawców to idealna okazja do pokazania swojej oferty i dotarcia do świadomości konsumentów. Goście tegorocznej edycji targów ITM, Modernlog oraz 3D Solutions będą mogli zapoznać się z kilkudziesięcioma nowościami. 

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych wystawcom w trakcie targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych i premier targowych.

Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają specjalnie oznaczone stoiska wystawców, gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających, jak również informacje o nowościach zamieszczone w przewodnikach targowych, materiałach prasowych i na stronach internetowych targów.

Zachęcamy do zapoznania się z listą nowości tegorocznej edycji targów: ITM Industry Europe, 3D Solutions, Modernlog, Subcontracting oraz Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. 


NOWOŚCI TARGOWE


Więcej o Targach ITM Polska na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Grupa MTP


 

Dodano 03.06.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy