Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Obszary aplikacyjne czujników automatyki przemysłowej

Dnia 15.10.2020 o godzinie 10:00 rozpocznie się webinar pt. Obszary aplikacyjne typowych czujników automatyki przemysłowej. Przeciwwskazania i preferencje. Basic knowledge, organizowany przez firmę ifm Electronic Sp. z o.o. Czas trwania wydarzenia online to 45 minut.

Każda branża dysponuje wypracowanymi standardami rozwiązywania typowych zagadnień produkcyjnych. W większości są to wielokrotnie sprawdzone i niezawodnie działające instalacje. Jednakże – co jakiś czas – pojawiają się potrzeby rozwikłania bardziej złożonych zagadnień. Często okazuje się wtedy, że zaaplikowane, typowe rozwiązanie się nie sprawdza. Czujniki nie działają stabilnie, pojawiają się przekłamania, instalacja nie spełnia swojej funkcji.

Co robić w takiej sytuacji?

Webinar pomoże w poznaniu mocnych i słabych stron czujników oraz określi preferowane i niezalecane obszary aplikacyjne. Pomoże również dobrać metodę pomiarową i ustrzec się przed typowymi błędami aplikacyjnymi. Dla zainteresowanych – po webinarze – panel dyskusyjny poświęcony omówieniu konkretnych przypadków produkcyjnych.

Więcej informacji i zapisy: https://ifm.eventbuilder.com/event/32123


Źródło: ifm Electronic Sp. z o.o.

Dodano 14.10.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy