Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Zrobotyzowane rozwiązanie Fastems and SKF Aerospace

Firma SKF Aerospace, światowy lider w produkcji łożysk, przeszedł gruntowne zmiany, aby wyprzedzić konkurencję i przekształcić swoje zakłady produkcyjne w erę przemysłu 4.0.

Jednym z czynników umożliwiających te zmiany było stworzenie systemu Fastems RoboFMS, zaprojektowanego i dostarczonego w celu planowania, zarządzania i uruchamiania kompleksowej obróbki z pełną automatyzacją procesu wytwarzania.

Ponieważ najnowsze generacje silników lotniczych mają coraz bardziej skomplikowane funkcje zintegrowane z każdym łożyskiem, ich standardowe procesy produkcyjne wymagają całkowitej precyzji, stabilności i tylko najwyższej jakości. W SKF Aerospace jest to zapewnione, ponieważ planowanie, zarządzanie programem NC, a także zarządzanie narzędziami są opanowane przez najnowszą wersję oprogramowania Fastems Manufacturing Management Software (MMS) zintegrowanego z systemem RoboFMS. Off set są generowane automatycznie , a pełna widoczność i komunikacja między wszystkimi obrabiarkami CNC i urządzeniami jest standardem. RoboFMS nie pozostawia miejsca na ludzkie błędy i zapewnia nieprzerwaną pracę 8760 godzin rocznie.

Fastems RoboFMS to duży krok naprzód dla SKF Aerospace i stał się projektem wyznaczającym kierunek dla podobnych wyzwań produkcyjnych, z jeszcze większą różnorodnością detali.

Aby znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich konkretnych potrzeb w zakresie automatyzacji, zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z zespołem Fastems za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://www.fastems.com/


Źródło: Dexpe Systems


Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy