Podziel się swoją wiedzą na Packaging Innovations
Jedno z najciekawszych spotkań branży opakowań w Europie Środkowej - 12. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations odbędą się w dniach od 1 do 2 kwietnia 2020 r. w EXPO XXI Warszawa.
Od pierwszych edycji Targi Packaging Innovations wyróżniają się nie tylko szeroką ofertą wystawców, ale także strefą warsztatową – workShops, w której wykłady prowadzą cenieni specjaliści z branży. Seminaria workShops odbywają się podczas 2 dni, aż na 2 scenach. Dzięki temu swoim doświadczeniem mogą podzielić się dziesiątki specjalistów. W czasie ubiegłorocznych prezentacji można było wysłuchać m.in.: Róży Rutkowskiej (Scoby – biodegradowalne i jadalne opakowania przyszłości), Marty Krawczyk z Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. („Jak projektować, żeby recyklingować?”), Anny Borys – Karwackiej z McDonald’s Polska Sp. z o.o. („Scale for Good” – strategia firmy McDonald’s w zakresie opakowań i recyklingu odpadów).
Z kim spotkamy się w tym roku? Tematy można przesyłać do 31 stycznia. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, masz ciekawe case studies, firma w której pracujesz wprowadziła interesujące rozwiązania, to nie zwlekaj i aplikuj https://packaginginnovations.pl/pl/call-for-papers.html Ilość zgłoszeń jest ograniczona, więc nie marnuj czasu. Podobnie jak w poprzednim roku głównym tematem będą opakowania a ochrona środowiska: opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów innowacyjnych.
Każdego roku Targi Packaging Innovations odwiedzane są przez tysiące ekspertów, którzy poszukują innowacyjnych, skutecznych rozwiązań, są otwarci na nowości oraz chętnie biorą udział w seminariach workShops. Udział w prezentacjach to okazja, aby swoją wiedzą podzielić się przed szerokim gronem odbiorców, ściśle związanych z branżą.
Szczegóły dotyczące seminariów workShops: https://packaginginnovations.pl/pl/dla-odwiedzajacych/workshops.html
Więcej informacji o Packaging Innovations na Zrobotyzowany.pl
Źródło: Targi w Krakowie
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- Ulga na robotyzację - do kiedy można skorzystać?
- Zrobotyzowany przegląd targów branżowych 2025
- Raport: Przegląd Rynku Robotów Współpracujących (Cobotów)
- Raport: Rynek robotów mobilnych AGV i AMR w 2025
- Rynek robotów współpracujących — perspektywy na rok 2025
- Dyrektywa maszynowa: Co zmienia się od 2027 w robotyzacji?
- Rynek robotów przemysłowych: silne odbicie w 2025?
- Przegląd liderów rynku robotów przemysłowych
- ABB sprzedaje swój biznes Robotyki
- Elastyczny przepływ materiałów dzięki VarioFlow plus
- Cobot czy robot przemysłowy?
- Czy Coboty Są Bezpieczne? Fakty i mity
- Co to są roboty mobilne AMR i AGV i jak działają?
- Zastosowanie robotów mobilnych AMR i AGV w przemyśle
- Coboty vs. Roboty Przemysłowe – Różnice, Zalety i Przyszłość
- 7 wskazówek jak dobrać robota do linii produkcyjnej
- FANUC otworzył nową siedzibę we Wrocławiu
- Stabilizacja po inflacji sprzyja inwestycjom
ITM INDUSTRY EUROPE 2026
W dniach 26–29 maja 2026 Międzynarodowe Targi Poznańskie ponownie staną się centrum...
Silniki SEW-Eurodrive w filozofii Beyond
Zgodnie z nowymi normami rozporządzenia (UE) 2019 / 1781, które wejdzie w życie 1 ...
XII Targi ENERGETICS za nami
Prawie 200 wystawców, seminaria, konferencje i dyskusje na temat przyszłości polsk...
Wszystko o FASTENER POLAND® 2019
Odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie przemysłu na elementy złączne są Targi FASTE...
Smart Factory na ITM Industry Europe 2021
Na to wydarzenie branża przemysłowa musiała czekać ponad dwa lata. Zmienił się termin i o...
Zrobotyzowane spawanie na ExpoWELDING 2022
Maszyny i urządzenia - w tym roboty, nowoczesne technologie i rozwiązania zwiększające be...