Jak zarządzać produkcją w chmurze

Wraz z rosnącą cyfryzacją, dynamicznie wzrasta także zainteresowanie technologiami chmurowymi i ich wykorzystywaniem w różnych obszarach biznesu. A o tym, jak wprowadzać nowe technologie do zarządzania w przemyśle, już 24 lipca podczas bezpłatnego webinaru Business Centre Club opowiedzą specjaliści wirtualnego zarządzania produkcją.
Technologie chmurowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem w wielu obszarach i przedsiębiorstwach - także w Polsce. Sektorem gospodarki, który mimo olbrzymiego potencjału jest stale opóźniony we wprowadzaniu wirtualnych metod zarządzania jest jednak przemysł produkcyjny, który szczególnie ucierpiał na pandemii koronawirusa.
Zdaniem ekspertów, receptą na wyjście z kryzysu dla Industry 4.0, jest dynamiczne wdrażanie wirtualnego zarządzania produkcją. O tym, co powstrzymuje firmy produkcyjne przed systemami MES, dlaczego warto w pełni wykorzystywać nową architekturę i co zmienia się w zakresie jej implementacji w Polsce, opowiedzą eksperci firmy Andea, Mirosław Kotecki oraz Tadeusz Dyduch. Wirtualne spotkanie w formie webinaru odbędzie się w ramach realizowanego przez klub przedsiębiorców Business Centre Club cyklu „Cyfrowa Firma”.
Jak systemy zarządzania produkcją MES wpływają na poprawę procesów, jak sztuczna inteligencja wspiera zarządzanie wiedzą i jak zwiększać wydajność zasobów produkcyjnych i zoptymalizować koszty? Odpowiedź na te i inne pytania padną podczas webinaru „Systemy zarządzania produkcją w chmurze”, które odbędzie się już 24 lipca.
W ramach bezpłatnego cyklu webinariów „Cyfrowa Firma” przedsiębiorcy z całej Polski zdobywają wiedzę, pozwalającą zmieniać swój biznes w oparciu o nowe realia i szeroką obecność w sieci. Cykl wirtualnych szkoleń prowadzą uznani eksperci z zakresu marketingu, prawa, human resources, zarządzania danymi, branży eventowej oraz programowania.
Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy jedynie zarejestrować się online.
--> REJESTRACJA ONLINE
Źródło: Business Centre Club
Redaktor: MRR
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- P-Weld – Zrobotyzowane Rozwiązania w Spawaniu
- Ulga na robotyzację - do kiedy można skorzystać?
- Zrobotyzowany przegląd targów branżowych 2025
- Zapisz się na CT | SCAN FORUM Forum Technik CT i Skanowania 3D
- Webinary Beckhoff – dostępne online
- Estun inwestuje w Polsce
- OMNI-ADP – modułowe komputery panelowe AAEON w ofercie CSI S.A.
- Raport: Przegląd Rynku Robotów Współpracujących (Cobotów)





