Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Zaplanuj udział w konferencjach Axon Media

Konferencji Technicznych Axon Media
 


Pierwsza połowa jesienno-zimowego cyklu Konferencji Technicznych Axon Media jest już za nami. Gdzie odbędą się kolejne wydarzenia i jakiej tematyki będą dotyczyć? Czas zaplanować udział w ostatnich już w tym roku spotkaniach. 

Na początek uczestnicy zaproszeni zostaną do województwa świętokrzyskiego, a dokładnie do Kielc. Spotkanie zaplanowane na 6 listopada skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli działów Utrzymania Ruchu. W trakcie wydarzenia „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” omówione zostaną sposoby radzenia sobie z najczęstszymi problemami, wykorzystanie czujników podczerwieni do monitorowania stanu podzespołów oraz systemy zdalnej diagnostyki maszyn.

14 listopada podobna tematyka przyciągnie ekspertów do Słupska, gdzie zaplanowana jest ostatnia już w tym roku odsłona konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. W czasie obu wydarzeń z tego cyklu wystąpią eksperci m.in. z firm takich jak Murrelektronik, Pepperl+Fuchs czy też Balluff.

Jesienno-zimowy sezon Konferencji Technicznych zamkną dwa eventy na Śląsku. Pierwszy z nich to „Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie”, na który można się wybrać 4 grudnia do Chorzowa, do Hotelu Gorczowskiego. Natomiast ostatnie w tym roku spotkanie pt.: „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych” odbędzie się 5 grudnia, również w Chorzowie, w tej samej lokalizacji.

Udział w konferencjach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Na każde z wymienionych wydarzeń możesz się zarejestrować na  stronie: www.konferencjetechniczne.pl

Konferencje Techniczne składają się zarówno z części prelekcyjnej jak i warsztatowej. W czasie spotkań można obejrzeć stanowiska wystawców, skorzystać z przerwy na kawę i ciepłego poczęstunku oraz poznać innych specjalistów ze swojej branży oraz nawiązać z nimi wartościowe relacje. Każdy gość otrzymuje pakiet materiałów konferencyjnych oraz na zakończenie, certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Możesz także śledzić Axon Media Group na Facebooku, gdzie pojawiają się zawsze aktualne informacje dotyczące najbliższych konferencji, prelegentów i planowanej tematyki: www.facebook.com/AxonMediaPL


Zobacz naszą relację z konferencji Axon Media Group.
Źródło: Axon Media Group, Staleo.pl

Dodano 08.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy