Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Rusza nabór do KPT ScaleUp

Rusza nabór do KPT ScaleUp


KPT ScaleUP, akcelerator Przemysłu 4.0 uruchamia rekrutację dla młodych innowacyjnych firm.

Akcelerator prowadzony przez Krakowski Park Technologiczny już po raz czwarty wspierać będzie rozwój szeroko rozumianego Industry 4.0 w Polsce. Poprzez bogaty program pomocy dla młodych firm oraz stworzenie komfortowych warunków współpracy między nimi a już uznanymi i cenionymi nie tylko w Polsce, ale i na świecie markami, KPT ScaleUP chce wzmocnić ideę czwartej rewolucji przemysłowej. Partnerami akceleratora w tej edycji zostały Grupa TAURON, Grupa Azoty, Lafarge Polska, ASTOR, Werner Kenkel, Woodward, JMP Flowers oraz Grupa VOX.

Automatyzacja i robotyzacja, przemysłowy Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja i machine learning, dane w chmurze i data mining – to ogólne priorytety rozpoczynającego się dziś i trwającego do 21 października naboru. By jednak efekt akceleracji był jak najbardziej konkretny, każdy z odbiorców technologii stworzył szczegółową listę zagadnień, nad którymi w pierwszej kolejności chciałby pracować ze start-upami.

By pomóc start-upom w przygotowaniu jak najlepszego zgłoszenia, zespół KPT ScaleUP udostępnił w Internecie przewodnik po rekrutacji. Pobrać go można ze strony internetowej akceleratora.W każdej chwili można też skontaktować się ze specjalistami akceleratora, by osobiście zadać pytanie czy wyjaśnić swoje wątpliwości. Nawypełnienie formularza zgłoszeniowego innowacyjne firmy z obszaru Przemysłu 4.0 mają czas do 21 października.


Źródło: KPT

Dodano 27.09.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy