Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Eksperci o robotyzacji produkcji

Konferencja Roboty przemysłowe i roboty współpracujące
 

Robotyka jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu. Za nią nieodzownie muszą podążać przedsiębiorstwa produkcyjne, których perspektywą jest wizja smart factory. Jednak współczesna myśl technologiczna zmienia się z prędkością światła, a wraz z nią ich zastosowania, możliwości, rodzaje robotów.

Odpowiedzią na te dynamiczne zmiany jest organizowana przez Axon Media bezpłatna Konferencja Techniczna „Roboty przemysłowe i roboty współpracujące w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się w Bytomiu 23 października 2019 r. 

Tematyka wydarzenia to m.in. zrobotyzowane aplikacje, nowe rozwiązania dla digitalizacji produkcji, trendy w robotyzacji i automatyzacji produkcji, w tym coboty (roboty współpracujące), optymalizacja procesów, opłacalność i efektywność wdrażania nowych narzędzi oraz bezpieczeństwo produkcji.

PROGRAM KONFERENCJI

Konferencja dedykowana jest osobom odpowiedzialnym za sprawne funkcjonowanie nowoczesnych fabryk: dyrektorów, kierowników produkcji, inżynierów robotyków, automatyków. Uczestnicy dodatkowo będą mieli okazję do indywidualnych spotkań i konsultacji z doświadczonymi firmami dostarczającymi najnowsze rozwiązania dla robotyzacji przemysłu. Zapraszamy.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONFERENCJĘ JUŻ DZIŚ


Więcej o wydarzeniu na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Axon Media 

Dodano 17.09.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy