Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Technologie i produkty na KOMPOZYT-EXPO

 

Technologie i produkty na KOMPOZYT-EXPO
 

W 2009 roku, gdy technologie kompozytowe były w Polsce tematem zupełnie niszowym odbyła się pierwsza edycja Targów KOMPOZYT-EXPO®.

W porównaniu do tradycyjnych materiałów, takich jak aluminium czy stal, w tamtych latach stanowiły jedynie 5,5% całej produkcji. Z każdym rokiem ich popularność rosła, aby już w 2012 osiągnąć rekordowy wynik 16% udziału w rynku. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się 8 i 9 października 2019 r. są obecnie jedyną imprezą branżową organizowaną w Polsce, ukierunkowaną na aktywnie rozwijający się rynek materiałów kompozytowych i niezaprzeczalnie przyczyniły się do ich promocji. Jubileuszowa edycja będzie szansą do świętowania sukcesu, ale też zwrócenia uwagi na to, że potencjał tej technologii nie jest w Polsce jeszcze w pełni wykorzystany. Dla organizatorów stanowi to nieustanną inspirację do pracy i polepszania oferty.

Wystawa i więcej

Targi zbudowały swoją renomę poprzez międzynarodowe grono wystawców i zwiedzających, jak również poprzez bogaty program towarzyszący. Kompozyty to nadal dział technologii, nad którym prowadzone są intensywne badania. W jubileuszowym dla targów roku nie zabraknie specjalistycznych warsztatów eksperckich, zorganizowanych przy współpracy z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych: salonu LAB-CONTROL, w którym firmy prezentują szerszej publiczności swoje najnowsze akcesoria laboratoryjne, aparaturę analityczną, oprogramowanie, sprzęt optyczny i kontrolno-pomiarowy oraz nowego salonu SEAL-BOND – miejsca, gdzie producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania zaprezentują swoje rozwiązania potencjalnym odbiorcom. Uczestnicy targów będą również mogli wziąć udział w fachowych i ciekawych prelekcjach oraz przełomowych rozmowach o dalszych kierunkach rozwoju branży kompozytowej. 

Odwiedź targi KOMPOZYT-EXPO® 

Do wydarzenia pozostały niespełna 4 miesiące, a liczba wystawców rośnie z każdym dniem. Według szacunków organizatora 15% spośród nich to zupełnie nowi gracze w historii targów, polscy jak i zagraniczni goście. Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali ułatwienie – po rejestracji na stronie www.kompozyt-expo.pl można pobrać identyfikator, który po wydrukowaniu uprawnia do bezpłatnego wejścia na targi przez 2 dni.


Więcej o Targach na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 11.07.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy