Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Bezpieczeństwo instalacji dzięki automatyzacji

 

Automatyzacja i technika napędowa Axon Media
 

Zastosowanie odpowiedniej techniki napędowej to istotny element zapewniający bezpieczne funkcjonowanie urządzeń, a nawet całych instalacji.

Ma on wpływ na efektywność produkcji oraz na ilość zużywanej energii, a przez to widocznie przekłada się na oszczędności dla przedsiębiorstwa. Podczas czerwcowej Konferencji Technicznej „Automatyzacja i technika napędowa w zakładach produkcyjnych” organizowanej przez Axon Media zaproszeni praktycy przedstawią m.in. kwestie właściwego doboru odpowiedniej techniki napędowej, automatyzacji, efektywnej integracji czy połączeń.

Spotkanie odbędzie się 13 czerwca 2019 r. w Rzeszowie. W czasie wydarzenia na uczestników czekają prezentacje, praktyczne warsztaty oraz konsultacje z ekspertami. Taka formuła gwarantuje zapoznanie się z innowacjami i sprawdzenie ich w praktyce, a w razie wątpliwości i pytań uzyskanie porad od najlepszych ekspertów.

Konferencja jest bezpłatna. Wymagana jest jedynie rejestracja online. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA ONLINE


Więcej o Konferencji na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Axon Media

Dodano 30.05.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy