Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Połączone siły dla Przemysłu 4.0

pixabay-industry 40


Siemens, SAP, McKinsey, TÜV SÜD i Rada Rozwoju Gospodarczego w Singapurze (EDB) - połączyły siły, aby pomóc producentom na całym świecie w przyjęciu technologii Industry 4.0. 

Celem grupy jest opracowanie narzędzi, które przyspieszą cyfrową transformację producentów na całym świecie.

- "Współpraca umożliwi nam stworzenie neutralnego, otwartego i wykwalifikowanego ekosystemu Industry 4.0, który ułatwi przekształcanie procesów, technologii i organizacji przedsiębiorstw na całym świecie" - wyjaśnia dyrektor zarządzający EDB, Chng Kai Fong.

Inicjatywa będzie opierać się na pracach rozpoczętych w 2017 roku, wtedy to EDB i TÜV SÜD uruchomiły narzędzie diagnostyczne, które ma pomagać firmom ocenić gotowość do transformacji. Od tego czasu indeks gotowości do inteligentnego przemysłu został zastosowany w Azji, Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii.

 

Kolejnym krokiem będzie udoskonalenie indeksu dzięki narzędziu, które pomoże firmom zidentyfikować i polecić obszary priorytetowe oraz inicjatywy cyfrowe, aby ustalić priorytety. Ta "matryca priorytetów" zostanie uruchomiona na targach w Hanowerze w kwietniu, wraz z Białą Księgą opisującą jej koncepcję i rozwój.


Źródło: Drives & Controls

Dodano 19.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy