Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Najlepsze praktyki w zarządzaniu produkcją

 

Spotkanie Production Excellence 2019
 

Najlepsze praktyki w zarządzaniu produkcją w erze rozwijającego się Przemysłu 4.0, w tym kwestia automatyzacji, optymalizacji procesów, podnoszenia ich efektywności, jakości oraz metod umożliwiających jak najpełniejsze wykorzystanie dostępnych zasobów zakładu już na etapie planowania produkcji. 

Na wszystkie te pytania odpowiedzi udzielą eksperci w czasie spotkania z serii Forum Produkcji - „Production Excellence - optymalizacja i doskonalenie procesów”, które odbędzie się w Poznaniu w terminie 12-14 marca 2019 r. 

Podczas wydarzenia wdrożone z sukcesem rozwiązania zaprezentowane zostaną na żywo podczas „Kimball Electronics Production Session” - wizyta w zakładzie poprzedzona będzie merytoryczną prelekcją. Kimball Electronics Poland to producent wysokiej jakości wyrobów elektronicznych z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz wyrobów i urządzeń medycznych. Jest liderem wśród firm z sektora elektroniki w Polsce. Znajduje się także w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.


Więcej o Production Excellence na Zrobotyzowany.pl


Źródło: MOVIDA


 

Dodano 12.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy