Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Kolejna edycja zawodów Global PRO Challenge 2021

 

Kolejna edycja zawodów Global PRO Challenge


W poprzednim roku finał międzynarodowych zawodów Global PRO Challenge - The Fresh Connection odbył się po raz pierwszy w wirtualnym środowisku. W tym roku formuła zostanie powtórzona.

Niedługo po zakończeniu wydarzenia organizatorzy poprosili uczestników o informację zwrotną na temat wrażeń z rozgrywki w VirBELATM - platformie przeznaczonej do organizacji wirtualnych spotkań. Przeważały bardzo pozytywne opinie - zawodnicy chwalili angażujący sposób prowadzenia ostatniego etapu zawodów, dynamiczną symulację łańcucha dostaw oraz fakt, że mogli spotkać się z profesjonalistami SC z całego świata. 

Idąc śladem powyższych uwag, organizatorzy podjęli decyzję, by i w 2021 roku zorganizować finał w wirtualnym świecie. Zapowiadają, że będzie on jeszcze bardziej atrakcyjny niż poprzedni. Przewodnim tematem tegorocznych zawodów będzie Supply Chain Resilience (odporność łańcucha dostaw).

Pierwsza runda rozgrywek jest zaplanowana na 16-20 sierpnia br., ale ci, którzy chcą wziąć udział w rundach treningowych, mogą się zapisywać już teraz. Dwa najlepsze zespoły z Polski zakwalifikują się do światowego finału.

Finał zawodów Global PRO Final na poziomie międzynarodowym jest zaplanowany na 15-18 listopada.

--> Harmonogram rozgrywek Global PRO Challenge

Na Mistrzów Świata czeka nagroda: kurs Executive Supply Chain na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Na zwycięzców krajowych czekają vouchery na szkolenia otwarte MPM dla każdego uczestnika zwycięskiej drużyny.

Istotnymi nowymi przepisami, o których warto wspomnieć, to limit jaki nałożono na zawodników odnośnie udziału w zawodach. Otóż, nie można przystąpić do zawodów więcej niż dwukrotnie. Co więcej, tylko jeden z członków drużyny może mieć doświadczenie w postaci udziału we wcześniejszych edycjach.  

Rok temu w finale wzięły udział dwie polskie drużyny - Avon Operations Polska i Beiersdorf Manufacturing. Zespół Avon Operations Polska zajął drugie miejsce i zdobył tytuł Wicemistrza Świata. Jedynie drużyna złożona z przedstawicieli różnych chińskich firm osiągnęła lepszy rezultat. Na trzecim miejscu zakończyła drużyna Whirlpool z Indii.


Zobacz wywiad wideo z drużyną Avon Operations Polska


Przebieg zawodów można śledzić w mediach społecznościowych:

Pełne informacje o zawodach znajdują się na stronie: https://www.mpm24.com/zawody-scm/global-challenge-the-fresh-connection/


Źródło: MPM Productivity Management 
Redaktor: MRR

Dodano 29.03.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy