Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Debata o przyszłości motoryzacji

Spotkanie IABM 2018
 

IABMspotkanie branży motoryzacyjnej, które gromadzi liderów sektora, przedstawicieli lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń odbędzie się 27-28 listopada br. w Expo Silesia w Sosnowcu.

Organizatorami International Automotive Business Meeting (IABM) są: Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Miasto Sosnowiec, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE). Wydarzenie dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat przeobrażeń, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w branży motoryzacyjnej w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora automotive.

PROGRAM SPOTKANIA 

W spotkaniu weźmie udział około 400 firm z Polski oraz Europy, ale także z największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie czy Stany Zjednoczone. W programie przewidziana jest konferencja z udziałem znanych międzynarodowych ekspertów z branży oraz kolacja galowa, a drugiego dnia spotkania networkingowe: Speed Business Mixer i spotkania B2B. 

REJESTRACJA ONLINE


Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.iabmevent.com


Źródło: INFINITY Agencja PR & MarComm 

Dodano 05.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy