Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

ALVO® Ultra V-bot – mobilny robot dezynfekujący UV-C

 

Mobilny robot dezynfekujący


W odpowiedzi na potrzebę urządzenia skutecznie zwalczającego groźne patogeny, a przy tym łatwego w obsłudze powstał ALVO® Ultra V-bot.


Nowy robot to rezultat współpracy trzech partnerów technologicznych WObit, ALVO® Medical oraz LUXIONA. ALVO® Ultra V-bot zapewnia wysokiej jakości proces odkażania, ułatwiając tworzenie dokładniejszych planów higieny w różnych lokalizacjach, nie tylko w szpitalach. W ALVO® Ultra V-bot zastosowana jest technologia światła UV-C, niszcząca kwas nukleinowy (DNA) groźnych patogenów chorobotwórczych, w tym SARS-CoV- 2. Dekontaminacja UV-C kontrolowana jest zdalnie, dlatego personel nie jest narażony na bezpośredni kontakt z patogenami, silnymi środkami dezynfekcyjnymi oraz promieniowaniem UV-C.

ALVO® Ultra V-bot jest wyposażony w 3 tryby pracy:

▪  zaprogramowana automatyczna dekontaminacja pomieszczenia,
▪  tryb ręczny, w którym urządzenie obsługiwane jest zza ściany za pomocą tabletu i podglądu kamery,
▪  intuicyjne oprogramowanie do nauki obszaru.

ALVO® Ultra V-bot zapewnia wysoką skuteczność dekontaminacji we wszystkich ważnych przestrzeniach publicznych: salach koncertowych, szkołach, zakładach produkcyjnych, klubach sportowych, centrach handlowych, laboratoriach itp.

ALVO® Ultra V-bot będzie dostępny w sprzedaży od 19 października.


O WObit

WObit to polski producent robotów przemysłowych, w tym rodziny przemysłowych robotów mobilnych MOBOT®AGV. Dzięki wiedzy i know-how na najwyższym światowym poziomie technologicznym firma od blisko 30 lat oferuje pełne spektrum najnowocześniejszych produktów i kompletnych rozwiązań dla przemysłu. Innowacje tworzone przez WObit są szeroko doceniane przez rynek. Za swoje osiągnięcia firma w 2019 roku otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju.


Źródło: WObit 
Redaktor: EG

Dodano 10.11.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy