Szukaj w działach:

Wszystko o ITM Industry Europe 2021

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

Jakie kierunki rozwoju czekają polski przemysł? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi padną podczas bloku targów ITM Industry Europe, które już 31 sierpnia otworzą sezon spotkań skierowanych dla przemysłu. Z pewnością najbliższa edycja wydarzenia odbywająca się pod hasłem: Przemysł Ery Cyfrowej, pozwoli na prezentację polskiego potencjału, promocję koncepcji przemysłu 4.0, nowoczesnych technologii, automatyzacji, robotyzacji i digitalizacji procesów produkcyjnych.

ITM Industry Europe to jedne z wiodących Targów w Europie Środkowo-Wschodniej szeroko prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Smart Industry. Formuła targów nastawiona jest na prezentację najlepszych rozwiązań dla sektora przemysłowego, a ekspozycja koncentruje się szczególnie na wysokiej jakości maszynach, narzędziach i urządzeniach dla branży metalowej, logistycznej oraz druku i skanu 3D. 

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny oraz technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera - to wszystko sprawia, że zbliżające Targi ITM Industry Europe są ważnym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

W imieniu Grupy MTP organizatora targów ITM Industry Europe, których portal Zrobotyzowany.pl jest patronem medialnym, zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i odwiedzin naszego stoiska numer 114 w pawilonie 5. Specjalnie dla naszych prenumeratorów targi ITM ufundowały bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie.

-->ZACHĘCAMY DO ODBIORU BEZPŁATNEGO ZAPROSZENIA!!!


Blok Targów ITM Industry Europe 2021

W czasie tegorocznej edycji ponownie spotkają się przedstawiciele salonów: MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), SMART FACTORY (automatyzacja, robotyzacja, digitalizacja) oraz Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w przemyśle. 

Targom towarzyszyć będą także cztery dodatkowe wystawy, których pokrewna tematyka łączy się z ideę integracji sektorów: Targi 3D Solutions, przeznaczone przedstawicielom skanu i druku 3D, Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog skupiające się na tematyce logistyki w przemyśle, Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, a wraz z nimi spotkania matchmakingowe, Subcontracting Meetings Online oraz Forum Odlewnicze FOCAST.

Wystawcy ITM Industry Europe 2021

Tegoroczna edycja ITM Industry Europe jest wyjątkowa. To pierwsze targi branżowe powracające po przerwie. Organizatorów cieszy fakt, iż tylu wystawców zaufało im i podjęło decyzję o udziale w wydarzeniu organizowanym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Potęgę ITM Industry Europe budują także odbywające się w tym samym czasie targi: MODERNLOG, 3D SOLUTIONS, SUBCONTRACTING, FOCAST. Z kim spotkamy się w Poznaniu? Zobacz listę wystawców bloku targów 2021.

-->LISTA WYSTAWCÓW

-->KATALOG WYSTAWCÓW ONLINE


Wiedza na ITM Industry Europe 2021

Targi mogą pochwalić się nie tylko wystawcami z całego świata, ale także idealnie skomponowany programem konferencji. W czasie imprezy zgłębianiu wiedzy i wdrażaniu dobrych praktyk sprzyjać będą konferencja, warsztaty i seminaria prowadzone przez wybitnych specjalistów. Wiele wydarzeń w ramach ITM Polska odbywać się będzie w nurcie idei Fabryki Przyszłości. 

-->PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH

Jak cyfryzacja zmienia oblicze produkcji oraz jak wygląda finansowanie i wsparcie transformacji przemysłowej polskich firm, będzie można dowiedzieć się już 1 września podczas Kongresu Industry Next. W drugim dniu wydarzenia odbędą się praktyczne warsztaty. Wydarzenie zostanie poświęcone programom wsparcia oraz funduszom ukierunkowanym na rozwój polskiego przemysłu w nowej rzeczywistości. Będzie również miejscem wymiany doświadczeń i dyskusji nt. zastosowania rozwiązań Przemysłu 4.0 oraz internetu rzeczy przez polskich oraz globalnych liderów.

-->KONGRES INDUSTRY NEXT

Na zwiedzających targów 3D Solutions czekają nie tylko nowości prezentowane na stoiskach, ale także specjalne pokazy. Możliwość wykorzystania skanerów 3d w inżynierii odwrotnej i kontroli jakości - to temat warsztatów firmy Smarttech, które będą odbywać się codziennie o godz. 10.00 na stoisku wystawcy (paw. 6, st. 62). W ich trakcie inżynierowie omówią m.in. przykłady zastosowania skanerów 3D w takich firmach jak Edwanex, Lubiana, Arinnera, Bocar-samochody pożarnicze, Odlewnie Polskie i wiele innych. Ponadto, przez cały czas trwania targów na stoisku Smarttech będzie możliwość zeskanowania dowolnego obiektu i skorzystania z porad inżynierów.

Technologie przyrostowe będą też częścią programu panelu: Smart Factory (Scena Trendów dla Przemysłu). Eksperci CadExpert zaprezentują temat: „PLM integracja systemów wsparcia inżynierów - droga do pełnej cyfryzacji dokumentacji, projektów, produktów i procesów technicznego zakładu produkcyjnego” (31 sierpnia, godz. 14.00).

O nowe zlecenia branżowe, kontakty do podwykonawców oraz producentów najłatwiej będzie na Targach Kooperacji Przemysłowej Subcontracting (pawilon 6). Wydarzenie skupia się kojarzeniu zleceniodawców przemysłowych ze zleceniobiorcami podczas aranżowanych spotkań kooperacyjnych Subcontracting Meetings. Tegoroczną edycję targów Subcontracting wzbogaci dwudniowe (1-2 września) seminarium promujące polską branżę przemysłową, które obejmuje tematykę proeksportową, międzynarodową kooperację tworzenia nowych technologii materiałów kompozytowych oraz najważniejsze zasady skutecznego rozwoju eksportu. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Klastrem Obróbki Metali - Klastrem Kluczowym, Klastrem Innowacyjnych Technologii w Przetwarzaniu Cinnomatech, a wśród prelegentów znajdują się m.in. przedstawiciele Sieci Badawczej-Łukasiewicz - Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, Technische Universität Dresden, Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej czy Instytutu Badawczo Rozwojowego INOTEC.

-->SEMINARIUM SUBCONTRACTING MEETINGS 2021

Konkurs o Złoty Medal MTP

Tradycyjnie, jeszcze przed rozpoczęciem targówITM Industry Europe, poznajemy laureatów jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu MTP. Wyróżnienie przyznawane jest produktom, usługom i rozwiązaniom, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnych rozwiązań czy też są wytworzone w oparciu o najnowszej klasy technologie dostępne na rynku. 

Aż 11 produktów zyskało przychylność Sądu Konkursowego i zdobyło Złoty Medal MTP targów ITM Industry Europe 2021. Tą prestiżową nagrodą może pochwalić się także jeden z wystawców targów MODERNLOG. O tych laureatach będzie głośno. To oni wyznaczają nowe standardy. 

-->LISTA LAUREATÓW ZŁOTEGO MEDALU ITM 2021

Nowiści na Targach ITM Industry Europe 2021

Bezpośredni kontakt z nowościami i premierami produktowymi to dla wielu gości jeden z najważniejszych aspektów udziału w targach. Nowe, premierowe produkty są motorem postępu technologicznego każdej z branż, z tego powodu znacząco urozmaicają ofertę targową, a co za tym idzie - przyciągają duże grono przedstawicieli poszczególnych sektorów gospodarki, kontrahentów oraz klientów, a także wzmacniają pozycję rynkową danej firmy. Dlatego podczas pierwszych po kilkunastomiesięcznej przerwie wydarzeń dedykowanych branży nie może zabraknąć prezentowanych na stoiskach nowości.

-->NOWOŚCI TARGOWE 2021

Przydatne informacje:

-->BILETY

-->GODZINY OTWARCIA

-->DOJAZD


-->MAPA TERENU

Źródło: Grupa MTP

Film: Zrobotyzowany.pl
Redaktor: MRR

POWIĄZANE
Automatyczna identyfikacja RFID na Poczcie Polskiej Projekt „Automatyczna identyfikacja przesyłek” polega na zastosowaniu nowocze...
Zrównoważony rozwój dzięki regeneracji części Dzięki modernizacji w ramach programu regeneracji produktów firmy Bosch Rexroth uż...
Druga edycja programu Uniwersytet Sukcesu Właśnie ruszył projekt Uniwersytet Sukcesu. Jest to edukacyjny program zawodowy skierowan...
Digitalizacja obiegu dokumentów Digitalizacja obiegu dokumentów oraz procesów biznesowych ma coraz większy ...
Prace badawcze Lean-Tech we wrocławskim GEOCENTRUM Firma Lean-Tech poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego o kooperacji z Politechniką...
Wysokowydajny automat YRM20 Dual Lane od Yamaha Robotics Yamaha Robotics prezentuje wielokrotnie nagradzany wysokowydajny automat YRM20 Dual Lane ...
Partnerzy