Targi w Krakowie zapraszają na przemysłowe wydarzenia
Gdy letnie wędrówki powoli się kończą, nadchodzi idealny moment, by podjąć nowe wyzwania – tym razem na szlaku przemysłowych innowacji. Targi w Krakowie zapraszają do zdobywania kolejnych szczytów technologicznych!
Solidne podejście na początek
Elementy złączne są bazą każdej nowoczesnej konstrukcji, dlatego będzie to też nasza baza i już 25 września spotkamy się na 7. Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®. Trasa poprowadzi nas przez rodzimy rynek elementów złącznych, skąd odbijemy nieco na wschód, aby poznać imponującą ofertę producentów z Chin i Tajlandii, a sprawne oko z łatwością dostrzeże wystawców także z Czech czy Niemiec.
Malownicze krajobrazy
Kolejny etap naszej wędrówki rozpocznie się 9 października i poprowadzi nas na 16. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które zachwycą różnorodnością formatów. Nie zabraknie wykładów i debat, wystaw designu czy jubileuszy. To wydarzenie, którego nie sposób pominąć chcąc znaleźć opakowania i etykiety dla swoich produktów.
Ruchome piaski
16 października krajobraz zmieni się na nieco.. piaszczysty. A to wszystko za sprawą 15. Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS®. Ale niech pierwsze wrażenie Was nie zmyli, bo nie tylko o kruszywach będzie mowa. Cukiernie, cementownie, branża drzewna, chemiczna czy motoryzacyjna – wszyscy znajdą tu dedykowane rozwiązania.
Po drodze napotkamy specjalistów w dziedzinie monitoringu i diagnostyki, którzy niczym doświadczeni przewodnicy pokażą nam, jak unikać przemysłowych lawin w postaci awarii. 15. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE obfitują w strome podejścia w obszarze automatyzacji produkcji, ale na szczycie czeka nas widok na zoptymalizowane procesy produkcyjne, który wynagrodzi każdy wysiłek.
Mosty do przyszłości
Krótkim mostem – bo łącznikiem między halą Wisła a Dunaj – trafimy wprost na 13. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów KOMPOZYT-EXPO®. To właśnie tutaj debatować będziemy o materiałach i technologiach przyszłości. Wzniesiemy się na wyżyny technologicznych możliwości, aby poznać lekkie i wytrzymałe materiały dla budownictwa, motoryzacji, lotnictwa i przemysłu maszynowego. Doświadczeni wędrowcy wiedzą, że szlaki ze wschodu były ostatnio trudno dostępne, dlatego eksperci podczas debaty przedstawią możliwości przeniesienia produkcji kluczowych komponentów z Azji do Europy.
Narzędziowy szczyt
Po krótkim odpoczynku szlak zaprowadzi nas na północ, bo aż do Bydgoszczy, gdzie 4-6 marca 2025 r. odbędą się 7. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®. Spotkamy tu mistrzów obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych. To tutaj, na wierzchołku innowacji, znajdziemy nowe pomysły na udoskonalenie naszych przemysłowych dróg.
Nie zwlekaj – otwarcie sezonu coraz bliżej!
Każda z tych tras prowadzi do niepowtarzalnych odkryć i inspiracji, które mogą otworzyć przed Tobą zupełnie nowe horyzonty. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wspinaczem po ścieżkach technologii, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę - targi oferują szansę na wzbogacenie wiedzy, nawiązanie cennych kontaktów i poznanie najnowszych trendów, które wyznaczają kierunek rozwoju przemysłu.
Więcej na stronie: http://www.targiprzemyslowe.pl
Źródło: Targi w Krakowie
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Przegląd targów branżowych 2024
- Czy powinienem inwestować w robotyzację?
- Przemysłowa Wiosna STOM 2024 zapowiada się wyjątkowo
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Raport PARP: Perspektywa do 2028 roku
- O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®
- Przemysł i logistyka 4.0 na ITM Industry Europe 2024
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- Dynamiczny rozwój sektora robotyki przemysłowej
- Auto i automatyzacja – związek partnerski
- Intec, Zuliefermesse i GrindTec już w marcu 2025
- Proof of Concept w robotyzacji
- Polski przemysł potrzebuje więcej robotów - raport PIE
- Raport Międzynarodowej Federacji Robotyki - World Robotics 2024
- Dynamiczny rozwój robotyki w Europie - Raport IFR
- Ponad 2 mld zł dotacji z KPO na robotyzację
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Zmiany w zarządzie Lenze
- Forum Cobotyki 2024 po raz czwarty
- Optymalizacja produkcji z zastosowaniem technologii Scheaffler
- Strategia Cyfryzacji Polski do 2035
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok
- Dlaczego warto inwestować w roboty?