Zrobotyzowany przewodnik po STOM-ROBOTICS 2024
Ponad 700 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji - Przemysłowa Wiosna STOM w 2024 roku, której częścią jest Salon STOM-ROBOTICS zapowiada się rekordowo.
W skład tego cenionego w całej Europie przemysłowego cyklu oprócz Salonu STOM-ROBOTICS wchodzą: STOM-BLECH&CUTTING, STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY. Rekordowa liczba wystawców zaprezentuje to, czego poszukują branżowi zwiedzający – obrabiarki, wycinarki, giętarki, całe linie zrobotyzowane, specjalistyczne maszyny dla odlewnictwa, spawarki, mikroskopy. Tak szeroki zakres branżowy pozwala zdobyć przedsiębiorcom naprawdę szeroki wachlarz nowych kontaktów. Po raz pierwszy w historii ekspozycja „Przemysłowej Wiosny” nie zmieściła się w halach kieleckiego ośrodka.
Zachwycająca ekspozycja Wystawców STOM-ów
Tradycją wystawy w Kielcach jest nie tylko liczba premier, nowości technologicznych czy wszelkiego rodzaju maszyn. Przez cztery dni hale Targów Kielce stają się ogromną pracującą fabryką. Wszystkie urządzenia można zobaczyć podczas działania, co zdecydowanie ułatwia podejmowanie biznesowych decyzji. Tegoroczna ekspozycja zapowiada się rewelacyjnie – wystawcy już powoli kompletują ofertę i jak zgodnie zapewniają „w Kielcach pokażą wszystko co mają najlepsze”.
Odwiedź Targi STOM bezpłatnie!
Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas „Przemysłowej Wiosny” na STOISKU E-12.
Tradycyjnie portal Zrobotyzowany.pl jako patron medialny „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” ma dla Państwa Zaproszenie. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji on-line. UWAGA - na jeden adres e-mail można dokonać rejestracji tylko jednej osoby, ponieważ adres mailowy jest przypisany do jednego zwiedzającego i na kolejną osobę nie można już go użyć.
--> POBIERZ ZAPROSZENIE
--> REJESTRACJA ON-LINE
Merytorycznie podczas Targów STOM
Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D - to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Idealnym uzupełnieniem bogatej ekspozycji są oczywiście merytoryczne spotkania z profesjonalistami, których z pewnością nie zabraknie także podczas najbliższej edycji cyklu.
W trakcie wszystkich dni Targów w godz. 11.00-14.00 na Speech Arenie w hali I odbędzie się Seminarium „Innowacje i nowe technologie". W trakcie seminarium poruszane będą m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Odbiorcami treści seminarium są prezesi, dyrektorzy, szefowie działów rozwoju, produkcji i działów technologicznych. Nie zabraknie także instytucji finansowych, które zaprezentują ofertę finansowania.
--> SEMINARIUM INNOWACJE i NOWE TECHNOLOGIE
Pierwszego dnia targów Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny zaprasza o godz. 10.00 do sali konferencyjnej E3 (kapsuła - 1. piętro) w hali wystawienniczej E do udziału w Seminarium: Szybkie Prototypowanie Materiałów Metalowych.
W dniu 22 marca od godz. 11.00 na arenie głównej w hali I, Centrum Laserowych Technologii Metali Politechniki Świętokrzyskiej i PAN we współpracy z Targami Kielce organizuje coroczne Seminarium Obróbki Laserowej. Seminarium będzie uzupełnieniem merytorycznym targów STOM-Laser, a swoją tematyką obejmuje wszystkie rodzaje technologii laserowych powszechnie wykorzystywanych w przemyśle, jak: cięcie, spawanie, modyfikację powierzchni, technologie przyrostowe, kształtowanie laserowe oraz każde inne zastosowania laserów w obróbce materiałów oraz prezentację rozwiązań systemów laserowych.
Udział w Seminarium jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja uczestników poprzez stronę.
Konkurs o Medale i Wyróżnienia Targów STOM 2024
Tradycyjnie podczas „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” odbędzie się Konkurs o Medale i Wyróżnienia Targów Kielce. Celem Konkursu jest promocja najlepszych wyrobów prezentowanych na targach. Do konkursu mogą być zgłaszane wyroby, opracowania lub rozwiązania techniczne wchodzące w zakres branżowy Targów STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-ROBOTICS, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, STOM-FIX oraz CONTROL-STOM. Warunkiem przyjęcia wyrobu do zmagań konkursowych jest przesłanie zgłoszenia, sporządzonego wg wzoru zamieszczonego na stronie targów.
--> FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE ORAZ REGULAMIN
Godziny otwarcia Targów STOM:
- 19.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
- 20.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
- 21.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
- 22.03.2024: 9.00-15.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 14.30).
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Przegląd targów branżowych 2024
- Czy powinienem inwestować w robotyzację?
- Przemysłowa Wiosna STOM 2024 zapowiada się wyjątkowo
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Raport PARP: Perspektywa do 2028 roku
- O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®
- Przemysł i logistyka 4.0 na ITM Industry Europe 2024
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- Dynamiczny rozwój sektora robotyki przemysłowej
- Auto i automatyzacja – związek partnerski
- Intec, Zuliefermesse i GrindTec już w marcu 2025
- Proof of Concept w robotyzacji
- Polski przemysł potrzebuje więcej robotów - raport PIE
- Raport Międzynarodowej Federacji Robotyki - World Robotics 2024
- Dynamiczny rozwój robotyki w Europie - Raport IFR
- Ponad 2 mld zł dotacji z KPO na robotyzację
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Zmiany w zarządzie Lenze
- Forum Cobotyki 2024 po raz czwarty
- Optymalizacja produkcji z zastosowaniem technologii Scheaffler
- Strategia Cyfryzacji Polski do 2035
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok
- Dlaczego warto inwestować w roboty?