Szukaj w działach:

Zrobotyzowany przewodnik po STOM-ROBOTICS 2024

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Ponad 700 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji - Przemysłowa Wiosna STOM w 2024 roku, której częścią jest Salon STOM-ROBOTICS zapowiada się rekordowo. 


W skład tego cenionego w całej Europie przemysłowego cyklu oprócz Salonu STOM-ROBOTICS wchodzą: STOM-BLECH&CUTTING, STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY. Rekordowa liczba wystawców zaprezentuje to, czego poszukują branżowi zwiedzający – obrabiarki, wycinarki, giętarki, całe linie zrobotyzowane, specjalistyczne maszyny dla odlewnictwa, spawarki, mikroskopy. Tak szeroki zakres branżowy pozwala zdobyć przedsiębiorcom naprawdę szeroki wachlarz nowych kontaktów. Po raz pierwszy w historii ekspozycja „Przemysłowej Wiosny” nie zmieściła się w halach kieleckiego ośrodka.

Zachwycająca ekspozycja Wystawców STOM-ów

Tradycją wystawy w Kielcach jest nie tylko liczba premier, nowości technologicznych czy wszelkiego rodzaju maszyn. Przez cztery dni hale Targów Kielce stają się ogromną pracującą fabryką. Wszystkie urządzenia można zobaczyć podczas działania, co zdecydowanie ułatwia podejmowanie biznesowych decyzji. Tegoroczna ekspozycja zapowiada się rewelacyjnie – wystawcy już powoli kompletują ofertę i jak zgodnie zapewniają „w Kielcach pokażą wszystko co mają najlepsze”.

--> LISTA WYSTAWCÓW 2024

--> PLAN TARGÓW/MAPA

Odwiedź Targi STOM bezpłatnie!

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas „Przemysłowej Wiosny” na STOISKU E-12.

Tradycyjnie portal Zrobotyzowany.pl jako patron medialny „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” ma dla Państwa Zaproszenie.  Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji on-line. UWAGA - na jeden adres e-mail można dokonać rejestracji tylko jednej osoby, ponieważ adres mailowy jest przypisany do jednego zwiedzającego i na kolejną osobę nie można już go użyć.

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> REJESTRACJA ON-LINE

Merytorycznie podczas Targów STOM

Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D - to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Idealnym uzupełnieniem bogatej ekspozycji są oczywiście merytoryczne spotkania z profesjonalistami, których z pewnością nie zabraknie także podczas najbliższej edycji cyklu. 

--> PROGRAM TARGÓW STOM 2024

W trakcie wszystkich dni Targów w godz. 11.00-14.00 na Speech Arenie w hali I odbędzie się Seminarium „Innowacje i nowe technologie". W trakcie seminarium poruszane będą m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Odbiorcami treści seminarium są prezesi, dyrektorzy, szefowie działów rozwoju, produkcji i działów technologicznych. Nie zabraknie także instytucji finansowych, które zaprezentują ofertę finansowania.

--> SEMINARIUM INNOWACJE i NOWE TECHNOLOGIE 

Pierwszego dnia targów Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny zaprasza o godz. 10.00 do sali konferencyjnej E3 (kapsuła - 1. piętro) w hali wystawienniczej E do udziału w Seminarium: Szybkie Prototypowanie Materiałów Metalowych.

--> ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM

W dniu 22 marca od godz. 11.00 na arenie głównej w hali I, Centrum Laserowych Technologii Metali Politechniki Świętokrzyskiej i PAN we współpracy z Targami Kielce organizuje coroczne Seminarium Obróbki Laserowej. Seminarium będzie uzupełnieniem merytorycznym targów STOM-Laser, a swoją tematyką obejmuje wszystkie rodzaje technologii laserowych powszechnie wykorzystywanych w przemyśle, jak: cięcie, spawanie, modyfikację powierzchni, technologie przyrostowe, kształtowanie laserowe oraz każde inne zastosowania laserów w obróbce materiałów oraz prezentację rozwiązań systemów laserowych.

Udział w Seminarium jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja uczestników poprzez stronę.

Konkurs o Medale i Wyróżnienia Targów STOM 2024

Tradycyjnie podczas „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce” odbędzie się Konkurs o Medale i Wyróżnienia Targów Kielce. Celem Konkursu jest promocja najlepszych wyrobów prezentowanych na targach. Do konkursu mogą być zgłaszane wyroby, opracowania lub rozwiązania techniczne wchodzące w zakres branżowy Targów STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-ROBOTICS, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, STOM-FIX oraz CONTROL-STOM. Warunkiem przyjęcia wyrobu do zmagań konkursowych jest przesłanie zgłoszenia, sporządzonego wg wzoru zamieszczonego na stronie targów.

--> FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE ORAZ REGULAMIN 

Godziny otwarcia Targów STOM:

  • 19.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
  • 20.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
  • 21.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
  • 22.03.2024: 9.00-15.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 14.30).


Przydatne informacje

--> INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

--> INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

 

 

Źródło: Targi Kielce
Film: ZrobotyzowanyTV

 

POWIĄZANE
Przemysł zrobotyzowany na Robotech 2019 Osoby zawodowo zainteresowane praktycznym wykorzystaniem robotów w przemyśle, 17 w...
Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 25. edycja targów Enex okazała się być rekordową pod wieloma względami. W Targach K...
Jak zacząć przygodę z IoT - video webinar HPE Webinar HPE jest dedykowany osobom, które w organizacjach odpowiadają za utrzymani...
Coboty Kassow Robots w Polsce Były współwłaściciel i jeden z założycieli Universal Robots, Kristian Kassow, powr...
Chwytaki do robotów - partner człowieka w zrobotyzowanym przemyśle Dzięki chwytakom możliwe jest manipulowanie przedmiotami w sposób, niepowodujący u...
Targi pełne innowacji – Furnica i SoFab 2019 Zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży drzewno-meblarskiej w kraj...
Partnerzy