Szukaj w działach:

Zarejestruj się na FPGA Hackathon 2024

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak możesz wykorzystać swoje umiejętności programistyczne, aby kształtować przyszłość technologii? Odpowiedź jest prosta: FPGA Hackathon 2024!


To wyjątkowe wydarzenie, które otwiera drzwi do fascynującego świata programowalnych układów logicznych. Jesteś gotów na wyzwanie? Nie możesz przegapić tego wydarzenia. Zarejestruj się i przeżyj niepowtarzalną przygodę w świecie FPGA!

Hackathon FPGA – 20-21 kwietnia 2024 – Krakowski Park Technologiczny i online!

24-godzinny FPGA Hackathon to nie tylko konkurs, to także społeczność pasjonatów, którzy pragną wspólnie eksplorować granice technologii FPGA. W 2024 roku, obiecujemy jeszcze więcej ekscytujących wyzwań i niezapomnianych doświadczeń. Oto kilka powodów, dla których warto się zarejestrować!

1. Wiedza od Mistrzów Branży: 

FPGA Hackathon 2024 gwarantuje dostęp do wielu ekspertów z dziedziny programowalnych układów logicznych. W czasie wydarzenia będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami topowych firm branży FPGA. To niepowtarzalna szansa na naukę od najlepszych!

2. Wyjątkowe Wyzwania dla Kreatywności: 

W trakcie hackathonu czekać będą na Ciebie unikalne zadania, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła kreatywności. Wykorzystaj swoje umiejętności programistyczne, aby stworzyć innowacyjne rozwiązania i zdobyć uznanie ekspertów. Na najlepsze zespoły czekają nagrody, ale to przede wszystkim szansa na rozwój i poszerzenie horyzontów.

3. Sieć Kontaktów i Społeczność Entuzjastów: 

FPGA Hackathon to nie tylko wyścig po nagrody – to również okazja do nawiązania trwałych kontaktów z innymi pasjonatami technologii. Wspólne wyzwania, wymiana doświadczeń i możliwość pracy w zespołach sprawią, że stworzysz cenne relacje w świecie, który łączy entuzjastów z różnych zakątków globu. 

Jak się zarejestrować? 

Rejestracja na FPGA Hackathon 2024 jest łatwa i szybka. Odwiedź oficjalną stronę wydarzenia, wypełnij formularz zgłoszeniowy i gotowe! Udział wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, ale pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego im szybciej zarejestrujesz się, tym większa szansa na udział w tym unikalnym wydarzeniu. Rejestracja będzie trwać od 4 do 24 marca 2024, a do udziału zapraszane są 2-3 osobowe zespoły. Niezbędna jest przynajmniej podstawowa wiedza i umiejętności związane z układami FPGA. Zapewniamy niezbędne oprogramowanie i urządzenia potrzebne do rozwiązywania zadań. Wystarczy Ci własny komputer z połączeniem z Internetem.

Czego możesz spodziewać się na miejscu?

Uczestnicy biorący udział w Hackathonie stacjonarnie będą mieli dostęp do dodatkowych konkursów z nagrodami. Czekać będzie na Ciebie zestaw gier VR, Gra Komputerowa i wiele innych atrakcji. Organizator zapewnia również pyszne jedzenie i napoje.

Głównym organizatorem FPGA Hackathon 2024 jest Nokia, a wydarzenie wspierają również partnerzy: AMD, Synopsys, Intel, Aldec, Siemens, Hitachi, ONT (MathWorks) oraz Microchip.

Więcej szczegółów na stronie: FPGA-Hackathon-2024

 

Źródło: Nokia 

 

 

POWIĄZANE
Rusza projekt robotyczny RaP STEAM Rusza nowy projekt pod nazwą „RaP STEAM – robotyka i programowanie w szkołach...
Mitsubishi Electric otwiera Showroom 4.0 Firma Mitsubishi Electric otwiera nowoczesne centrum automatyki przemysłowej nazwane Show...
ITM Industry Europe nie zwalnia Podczas najbliższej edycji ITM Industry Europe prócz sprawdzonych pozycji w progra...
Bosch Rexroth - Mobile & Industrial World Bosch Rexroth zaprasza do Mobile and Industrial World, specjalnej sali pokazowo-szkolenio...
Oprogramowanie i systemy czujników fundamentem przemysłu 4.0 Przemysł 4.0 staje się swego rodzaju nową filozofią kulturową, dotyczącą stosowania zaawa...
Jak się zmienia oświetlenie w Przemyśle 4.0 Nowoczesne technologie usprawniają oświetlenie hal produkcyjnych i magazynów. Popr...
Partnerzy