Szukaj w działach:

Eksperci o automatyzacji i optymalizacji produkcji

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Klaster Creative Packaging Group zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym pt. „Optymalizacja procesów zarządzania produkcją w czasach zmian gospodarczych”, który odbędzie się 29 listopada 2023 r., o godz. 12:40, w Ptak Warsaw Expo, podczas targów Food Tech. 


Problematyka unowocześniania przedsiębiorstw i jego następstwa są bardzo ważnymi tematami, które towarzyszą każdemu przedsiębiorcy. Modernizacja i podniesienie efektywności ekonomicznej jest szczególnie ważne w czasach wysokiej inflacji i konieczności wprowadzenia zasad Zielonego Ładu. Związane z nimi inwestycje, dofinansowania, zmiany kadrowe i cała restrukturyzacja to sprawy często tak niezbędne, jak i budzące niepokój. Dlatego Klaster CPG zachęca do wysłuchania opinii doświadczonych praktyków, którzy spotykają się z tą tematyką na co dzień i chętnie podzielą się problemami, którym już stawili czoła oraz z korzyścią je pokonali.

Ekspertami z firm członkowskich Klaster CPG będą: Tomasz Karaszewski, Dyrektor Generalny w Food Machines Sp. z o.o., Kwiatkowski Jakub, Deputy Department Manager - Marketing and Technical Support w Mitsubishi Electric Europe B.V. oraz Bartłomiej Ciok, Technical Director w Promark Produkcja Sp. z o.o.

Podzielą się oni swoją wiedzą z zakresu zwiększenia efektywności działania przedsiębiorstw, dzięki zastosowaniu nowych technologii oraz omówią różne sposoby opracowania planu ich wdrażania. Wszystkie przytaczane przykłady opierać będą na konkretnych technologiach stosowanych zarówno w przemyśle spożywczym jak i innych gałęziach branży opakowaniowej. Eksperci przybliżą także temat wielowymiarowych korzyści płynących z automatyzacji i optymalizacji procesów oraz przedstawią przybliżone okresy zwrotu kosztów przykładowych inwestycji. 

Klaster do dyskusji zaprosił również Krzysztofa Kochanowskiego, przedstawiciela PIME - Stowarzyszenia Polskiej Izby Magazynowania Energii, który podzieli się swoją wiedzą ekspercką z zakresu magazynowania energii, najefektywniejszych technologii, ich specyfiki oraz funkcji i korzyści, które mogą płynąć z jej zastosowania.

Moderatorem dyskusji będzie Małgorzata Chomiuk, Marketing Manager Działu Opakowań w Polpak Sp. z o.o., która dzięki swojej wnikliwości postara się uzyskać odpowiedzi na wszystkie najważniejsze tematy, związane z nowymi technologiami, optymalizacją oraz ekonomicznie i ekologicznie uzasadnionymi zmianami, które będą proponowane przez ekspertów.

Panel dyskusyjny odbywa się w ramach współorganizowanej z magazynem ,,Rzeźnik Polski” konferencji pt. „Optymalizacja procesów w zakładzie produkcyjnym, jako odpowiedź na rosnące koszty prowadzenia działalności”, która rozpocznie się o godz. 11:00, 29 listopada 2023 roku.

 

Zapoznaj się z agendą na stronie: https://foodtechexpo.pl/wydarzenia/#opakowania-dla-zywnoscioraz uczestnictwa w wydarzeniu.

 

Źródło: Klaster Creative Packaging GroupKlaster Creative Packaging Group
Źródlana 26
26-065 Podzamcze
+48 22 752 34 23 wew. 666
POWIĄZANE
TransLogistica Poland - więcej niż transport TransLogistica Poland to jedno z ważniejszych w tej części Europy wydarzeń biznesowych dl...
Rozwiązania KUKA siłą napędową automotive Automatyzacja procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym ma ogromne znaczen...
Innowacje, Technologie i Maszyny na ITM INDUSTRY EUROPE 2023 Cztery dni targów ITM INDUSTRY EUROPE upłynęły pod znakiem spotkań, inspirujących r...
Granty na umiejętności jutra Ruszają ogłoszone przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Fundusze Europ...
Open Industry 4.0 Alliance Na targach Hannover Messe, firmy z branży budowy maszyn, automatyki przemysłowej i oprogr...
Packaging Innovations w nowej odsłonie Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations to znany od ponad 10 lat branży opako...
Partnerzy