Wszystko o AUTOMATICON 2023
27. edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 r. w warszawskim EXPO XXI, zlokalizowanym w centrum stolicy.
Organizatorem Targów AUTOMATICON jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytutu Automatyki i Pomiarów. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych. Jest także bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów. Targom towarzyszy konkurs o Złoty Medal AUTOMATICON 2023, w którym komisja konkursowa przyznaje prestiżowe wyróżnienie branży automatyki, pomiarów i elektroniki.
--> ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE NA TARGI
Wystawcy tegorocznego AUTOMATICONU
Targi AUTOMATICON dają wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć, a zwiedzającym szansę zapoznania się z nowościami w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Targi to również kreowanie i utrwalanie wizerunku firmy, wymiana wiedzy i doświadczeń, a także możliwość pozyskiwania nowych klientów w bezpośrednich rozmowach. Wśród tegorocznych wystawców pojawią się m in. następujące firmy: AUMA, BURKERT, HIWIN, IGE+XAO, ILME, MITUTOYO, PIAB, ROHDE & SCHWARZ, SIKA, MERAZET, GÜNTER SPELSBERG, C.H. ERBSLOH, ZIMMER, OPTRIS, TUBES, NANOTEC, RENEX, WIRE SOLUTIONS, WITTENSTEIN.
Targowe nowości
Bezpośredni kontakt z nowościami i premierami produktowymi to dla wielu gości jeden z najistotniejszych aspektów udziału w targach. Nowe, premierowe produkty są motorem postępu technologicznego każdej z branż, z tego powodu znacząco urozmaicają ofertę targową, a co za tym idzie - przyciągają duże grono przedstawicieli poszczególnych sektorów gospodarki, kontrahentów oraz klientów, a także wzmacniają pozycję rynkową danej firmy. Dlatego podczas targów AUTOMATICON nie może zabraknąć prezentowanych na stoiskach nowości.
Wiedza na Targach AUTOMATICON 2023
Koboty, cyfrowy bliźniak, sztuczna inteligencja - czy robotyzacja jest remedium na wyzwania dzisiejszych czasów? Skąd brać na nią pieniądze? Jak zapewnić ciągłość obsługi zamówień w nieprzewidywalnych czasach? To tylko część tematów, o których będą rozmawiać uczestnicy 27. edycji Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon. Jak co roku organizatorzy zaplanowali obszerny, specjalistyczny program, ściśle nawiązujący do największych wyzwań branży i pozwalający znaleźć odpowiedź na to, jak im sprostać. Tym razem będzie to aż dziewięć bloków tematycznych, wśród nich: automatyzacja, robotyzacja czy technologie 3D w przemyśle. Wiele uwagi poświęcone zostanie również laboratoryjnej aparaturze pomiarowej do celów przemysłowych, naukowych i dydaktycznych, elektronice przemysłowej czy napędom.
AUTOMATICON 2023 to także warsztaty, np. z programowania robotów KUKA czy pozyskiwania unijnych środków na badania i innowacje w ramach programu Horyzont Europa oraz skorzystania z ulgi na robotyzację.
Na tegorocznych targach AUTOMATICON zdobędziesz cenną wiedzę i zapoznasz się z nowościami, a także nawiążesz nowe kontakty biznesowe.
--> ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE NA TARGI
Źródło: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytutu Automatyki i Pomiarów
Film: Zrobotyzowany.pl
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Przegląd targów branżowych 2024
- Czy powinienem inwestować w robotyzację?
- Przemysłowa Wiosna STOM 2024 zapowiada się wyjątkowo
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Raport PARP: Perspektywa do 2028 roku
- O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®
- Przemysł i logistyka 4.0 na ITM Industry Europe 2024
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- Dynamiczny rozwój sektora robotyki przemysłowej
- Auto i automatyzacja – związek partnerski
- Intec, Zuliefermesse i GrindTec już w marcu 2025
- Proof of Concept w robotyzacji
- Polski przemysł potrzebuje więcej robotów - raport PIE
- Raport Międzynarodowej Federacji Robotyki - World Robotics 2024
- Dynamiczny rozwój robotyki w Europie - Raport IFR
- Ponad 2 mld zł dotacji z KPO na robotyzację
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Zmiany w zarządzie Lenze
- Forum Cobotyki 2024 po raz czwarty
- Optymalizacja produkcji z zastosowaniem technologii Scheaffler
- Strategia Cyfryzacji Polski do 2035
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok
- Dlaczego warto inwestować w roboty?