Szukaj w działach:

FPGA Hackathon&Conference 2022 - rejestracja trwa!

FPGA Hackathon&Conference 2022 - rejestracja trwa!
POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Rejestracja na trzecią edycję FPGA Hackathon&Conference już otwarta na stronie www.fpgahackathon.com. FPGA Hackathon&Conference to 3-dniowe wydarzenie stworzone przez pracowników Krakowskiego Centrum Technologicznego Nokia dla wszystkich osób zainteresowanych nowymi technologiami, szczególnie technologią FPGA, która znajduje szerokie zastosowanie w rozwoju telekomunikacji.

Wydarzenie stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń, wiedzy i networkingu. Łączy biznes ze środowiskiem akademickim. Każdy - zarówno studenci, jak i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem znajdą coś dla siebie. Celem wydarzenia jest prezentacja najnowszych trendów technologicznych, dzięki którym usprawniamy telekomunikację i branżę IT.

Dodatkowo 24-godzinny hackathon daje możliwość przetestowania swoich umiejętności i wykorzystania wiedzy w praktyce. W tym roku kontynuowana jest misja na Marsa, która rozpoczęła się w 2020 roku przez osiedlenie się na Czerwonej Planecie, a następnie stworzenie nowej cywilizacji. Tym razem uczestnicy stworzą Pomocników, którzy usprawnią codzienne życie mieszkańców.

Organizatorzy i sponsorzy wydarzenia zapewniają niezbędne oprogramowanie do rozwiązania zadań. Na uczestników czekają nagrody.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Organizator do udziału w konfederacji zaprasza wszystkich pasjonatów nowych technologii, niezależnie od poziomu doświadczenia.

W hackathonie mogą wziąć udział zespoły 2-3 osobowe. Można zgłaszać się indywidualnie, a organizatorzy dobiorą zespół spośród zgłoszeń. Potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu technologii FPGA i własny komputer.

Wydarzenie jest bezpłatne. Rejestracja na Konferencję trwa od 10 października 2022 do 21 listopada 2022, natomiast na Hackathon FPGA 2022 można zarejestrować się do 7 listopada 2022.

--> ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

--> ŚLEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU


Źródło: Nokia Kraków

POWIĄZANE
Współpraca Fanuc i Kogifi Fanuc ogłosił rozpoczęcie współpracy z polską spółką specjalizującą się w r...
Google wraca do robotyki Alphabet, do której nalezy Google, postanowiła wrócić do robotyki, firma st...
Innowacje w przemyśle 4.0 na ITM Industry Europe 2022 Innowacje w przemyśle 4.0, aktualne trendy w logistyce i spotkania kooperacyjne - taki bo...
Cyfryzacja i digitalizacja przemysłu z wykorzystaniem usług w chmurze Cyfryzacja i digitalizacja to dwa pojęcia, które coraz częściej łączy się z nowocz...
Programowanie robotów - metody, języki i zastosowanie Roboty przemysłowe to programowalne, sterowalne maszyny, które wykonują obecnie wi...
Jak usprawnić proces śledzenia i identyfikacji produktu? Minimalizowanie ryzyka i zwiększanie przewagi nad konkurencją możliwe jest dzięki możliwo...
Partnerzy