Przemysłowa Wiosna 2025 - centrum innowacji przemysłowych
Już wiosną 2025 roku Targi Kielce staną się centrum innowacji przemysłowych i nowoczesnych technologii!
Od 25 do 28 marca w kieleckim ośrodku odbędzie się Przemysłowa Wiosna — jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży przemysłowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
Przemysłowa Wiosna to unikalne połączenie kluczowych wystaw z zakresu technologii obróbki metali, automatyki, spawalnictwa, druku 3D oraz innych nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu. W skład tego cenionego w całej Europie przemysłowego cyklu wchodzą: STOM-BLECH&CUTTING, STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY. Czy wyszczególnienie konkretnego wydarzenia dla konkretnej branży to przepis na sukces? Jak okazuje się z perspektywy czasu, jest to aspekt bardzo ceniony przez wystawców. Chociaż oczywiście są też inne składowe sukcesu Przemysłowej Wiosny.
- W Targach Przemysłowa Wiosna bierzemy udział od początku tej imprezy. Jest to miejsce, gdzie poszukujemy nowych kontaktów i podtrzymujemy dobre relacje z naszymi klientami. Chcemy też zobaczyć, co oferuje konkurencja. Tak, żeby poznać sytuację na rynku. Jakie są nasze wrażenia? Bardzo pozytywne, już pierwszego dnia pojawiło się bardzo dużo odwiedzających. To pokazuje, że prowadzone przez Targi Kielce działania marketingowe były bardzo udane. Współpracę oceniamy wzorowo, zawsze otrzymujemy, to za co płacimy, czego oczekujemy, Wręcz wyprzedzane są nasze oczekiwania. Chciałbym, żeby ze wszystkimi organizatorami tak się współpracowało – mówił podczas minionej edycji Przemysłowej Wiosny dr inż. Łukasz Ślązak, dyrektor oddziału w firmie Mazak
Zakres branżowy na piątkę z plusem
A co zwiedzający znajdą w halach kieleckiego ośrodka na wiosnę 2025 roku? Wystawcy zaprezentują to czego szukają branżowi specjaliści – obrabiarki, wycinarki, giętarki, całe linie zrobotyzowane, roboty przemysłowe, specjalistyczne maszyny dla odlewnictwa, spawarki, mikroskopy. Tak szeroki zakres branżowy pozwala zdobyć przedsiębiorcom naprawdę szeroki wachlarz nowych kontaktów.
Merytorycznie o technologii
Przemysłowa Wiosna to nie tylko prezentacja najnowszych technologii. To także ogromna dawka branżowych informacji. Podczas każdej edycji odbywają się konferencje specjalistyczne omawiające najbardziej aktualne zagadnienia z różnych dziedzin przemysłu. Stałym punktem programu jest na przykład Seminarium Obróbki Laserowej będące uzupełnieniem merytorycznym targów STOM-Laser, a swoją tematyką obejmujące wszystkie rodzaje technologii laserowych powszechnie wykorzystywanych w przemyśle.
Wszystko w ruchu!
Tradycją wystawy w Kielcach jest nie tylko liczba premier, konferencji czy nowości technologicznych. Przez cztery dni hale Targów Kielce stają się ogromną pracującą fabryką. Wszystkie urządzenia można zobaczyć podczas działania, co zdecydowanie ułatwia podejmowanie biznesowych decyzji. Przyszłoroczna ekspozycja zapowiada się rewelacyjnie – wystawcy już powoli kompletują ofertę i jak zgodnie zapewniają „w Kielcach pokażą wszystko co mają najlepsze”.
Szczegóły wydarzenia dostępne są na:
https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna
oraz na Profilu Linkedin:
https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing fait
Organizatorzy zapraszają do Targów Kielce od 25 do 28 marca 2025 roku!
Źródło: Targi Kielce
- Roboty mobilne - przegląd rynku 2020
- Przegląd targów branżowych 2024
- Czy powinienem inwestować w robotyzację?
- Przemysłowa Wiosna STOM 2024 zapowiada się wyjątkowo
- Praktyczna wiedza od ekspertów Beckhoff
- Raport PARP: Perspektywa do 2028 roku
- O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®
- Przemysł i logistyka 4.0 na ITM Industry Europe 2024
- Robotyzacja zakładów mięsnych: Moda czy innowacja?
- 212 mln zł na automatyzację i robotyzację dla MŚP
- Hybrydowe zgrzewanie punktowe materiałów MPMS/MPC
- Dynamiczny rozwój sektora robotyki przemysłowej
- Auto i automatyzacja – związek partnerski
- Intec, Zuliefermesse i GrindTec już w marcu 2025
- Proof of Concept w robotyzacji
- Polski przemysł potrzebuje więcej robotów - raport PIE
- Raport Międzynarodowej Federacji Robotyki - World Robotics 2024
- Dynamiczny rozwój robotyki w Europie - Raport IFR
- Ponad 2 mld zł dotacji z KPO na robotyzację
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Zmiany w zarządzie Lenze
- Forum Cobotyki 2024 po raz czwarty
- Optymalizacja produkcji z zastosowaniem technologii Scheaffler
- Strategia Cyfryzacji Polski do 2035
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok