Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Zaproszenie na Targi ExpoOPAKOWANIA 2019

 

Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA
 

W dniach 20 i 21 listopada 2019 odbędzie się wydarzenie poświęcone tematyce opakowań w przemyśle - Targi Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA, którym towarzyszyć będzie Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo.

Podczas zbliżającej się III edycji ExpoOPAKOWANIA odbędzie się cykl ciekawych konferencji i prelekcji i warsztatów poświęconych zrównoważonemu rozwojowi w przemyśle opakowań, biotworzywom i biokompozytom, opakowaniu jako elementowi strategii marketingowej oraz przepisom prawnym dotyczącym systemów oceny zgodności. 

Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdzie się II Konferencja Naukowa z serii „Opakowania dla ludzi i środowiska” Katedry Opakowalnictwa Towarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie „Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) i zrównoważony rozwój w przemyśle opakowań”. W czasie drugiego dnia targów ExpoOPAKOWANIA odbędzie się II Konferencja Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań „Biotworzywa i Biokompozyty, jako alternatywa dla konwencjonalnych tworzyw sztucznych”, podczas której uczestnicy przyjrzą się opakowaniu jako część strategii marketingowej. Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP wprowadzi wszystkich w świat digitalizacji procesów w branży opakowań podczas konferencji DigiPack. 

Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na dokładne urządzenia do ważenia i dozowania w wielu branżach. Klienci coraz częściej szukają rozwiązań specyficznych, które zostały opracowane dla konkretnych procesów wykorzystanych w firmach. Jednocześnie ich wymagania rosną nie tylko dla samych urządzeń, ale także dla usług związanych z oprogramowaniem czy ich serwisem. Chcą także monitorować aktualne przepisy dotyczące legalizacji wag. Pierwszego dnia targów, 20 listopada odbędzie się konferencja „Przepisy prawne dot. systemów oceny zgodności”, organizowana przez Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o. wspólnie z Partnerami. Tematy omawiane na spotkaniu obejmować będą m.in. nową definicję wzorca kilograma, odejście od materialnego wzorca masy i wzorce oparte na liczbie Avogadro oraz stałej Plancka. 

Targi ExpoOPAKOWANIA oraz Salon WAGexpo to nie tylko najlepsze miejsce do prezentacji wiodących produktów i usług, ale także platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, które pomogą im zdobyć nowe kontrakty. Udział w tych wydarzeniach daje wystawcom możliwość spotkań z obecnymi oraz potencjalnymi klientami, a doskonała lokalizacja Expo Silesia, w sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu Polski, pozwala dotrzeć do szerokiego grona specjalistów z różnych sektorów. 

Jednocześnie z Targami ExpoOPAKOWANIA  i Salonem WAGexpo odbędą się także Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING oraz Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE. 

Portal Zrobotyzowany.pl ma dla Państwa Zaproszenie, które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online i okazaniu zaproszenia w punkcie rejestracji.   

--> REJESTRACJA ONLINE

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> WIĘCEJ INFORMACJI


Źródło: Expo Silesia

Dodano 05.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy